poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szwecja krajem eksperymentalnych królików.

w Modent za zwykle zaleczenie 100 zł. pewnie to już standard w łomży, ale slyszałam, że u Drożyner jest taniej, ale czy ktoś wie czy to prawda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja krajem eksperymentalnych królików.

Z S TY CHYBA NIE WIESZ ZE NA RYNKU LEPIEJ ZARABIAJA NIZ W SKLEPACH A PO ZA TYM JAK NIE WIESZ TO NIE GADAJ ZNAM TYLE OSOB CO Z RYNKU SIE DOBREJ KASY DOROBILI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja krajem eksperymentalnych królików.

Dzieciaku, przeczytaj dokładnie mój post powyżej , i zastanów się KTO za ciebie zapłaci CAŁY ZUS ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja krajem eksperymentalnych królików.

http://4lomza.pl/index.php?wiad=27869

"Społeczność szkolna modliła się na mszy św. w kościele Ojców Kapucynów, którą odprawił ks. bp Tadeusz Bronakowski, potem słuchała gratulacji gości, a w części artystycznej wspominała własne dzieje i dzieje bohaterskich patronów z Armii Krajowej."

Zapewne obecność w kościele była obowiązkowa, a nauczyciele w ramach obowiązków służbowych musieli prowadzić i sprawdzać obecność uczniów na mszy. Klerykalizacja szkoły osiągnęła swe cele łamiąc po drodze parę przepisów prawa w tym Konstytucji. Kościół niczym PZPR indoktrynuje młodzież szkolną zniewalając do udziału w modłach, jak kiedyś do celebracji święta 1 Maja, albo innej Rewolucji Pażdziernikowej. Nikogo nie obchodzi, a powinno np. dyrektorów szkół, że organizowanie przez szkołę religijnych praktyk na zasadzie nauczycielskiego nadzoru nad tymi jest łamaniem podstawowych zasad wolności osobistej każdego człowieka i podpada nawet pod prokuratora. Rodzice i dorośli uczniowie: nie zgadzajcie się na przymus udziału w modlitwach z automatu, czyli tylko dlatego, że bierzecie udział w lekcjach religii. Tzw. "lekcje" religii to nie to samo co zaganianie do kościoła. W lekcjach religii może brać udział np. osoba niepraktykujaca, albo zupełnie niekatolicka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja krajem eksperymentalnych królików.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja krajem eksperymentalnych królików.

niegrzeczna jestes sloneczko666...
poza tym jednym towar pasi innym nie...chyba normalne ze jak chcesz cos kupic idziesz sama ogladasz i dogadujesz sie z cena..


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja krajem eksperymentalnych królików.

Dzięki ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja krajem eksperymentalnych królików.

W filmiku nie zapomnieli o tym ;-) Nie zapomnieli też o śnieżynce 75mm ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja krajem eksperymentalnych królików.

Witam my rowniez mamy taki problem tylko zgubilismy wizytowke czy moglbys mi podac numer kontaktowy do nich?? Niestety jest to konieczne jesli chodzi o muzyke.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja krajem eksperymentalnych królików.


Autor: chlopakkk (---.internetia.net.pl)
Data: 13-02-12 21:14

"-stoisko pod wiato na odziez damsko,dla dzieci lub garnitury"

gdyby ten podpunkt działalności rozszerzyć jeszcze o ruski gorzał i szlugi wypali na 99%.....

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja krajem eksperymentalnych królików.

...pamiętacie, jak ta walentynka wyglądała...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja krajem eksperymentalnych królików.

Pytanie: kto był na Dziewczynie z Tatuażem?


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja krajem eksperymentalnych królików.

Autor: SpearHead (---.cdma.centertel.pl)
Data: 15-02-12 18:46

Jestem na 110% przekonany, że to prowokacja.

paplik Mr_Andrzej moglibyście przestać narzucać ludziom swój sposób spoglądania na sprawy?

__________________________________________________________

Szanowny "SpearHead"

Za przedmówcę paplika się nie wypowiadam ...

... co do reszt Twojej wypowiedzi to dziwie się że nie chcesz narzucać zdania ludziom którym to zdanie odbierasz wypowiadając się za tych których nie reprezentujesz...

... skąd w Tobie taka troska - o co tak naprawdę się chcesz zatroszczyć kosztem ludzi których nie znasz i pewnie nie poznasz bo tak naprawdę myślisz o sobie stwarzając pozory troski o społeczeństwo ?

taa...

To takie religijne dobrze ugruntowane odwiecznie katolickie w naszej części świata podejście do człowieka.

Historia kołem się toczy - błędnym kołem religijnej recydywy toczy się również Rzymskokatolicka historia "religijnej: chrześcijańskiej, bratobójczej" Europy w której wszystkie drogi prowadzą do Rzymu vel Watykanu

O czym to świadczy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja krajem eksperymentalnych królików.

o mama mia dobre, dawno sie tak nie ubawilam, poprosze o jeszcze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja krajem eksperymentalnych królików.

Zależy jakiego zespołu szukasz?

Czy zależy Ci na tym aby jak najmniej zaplacić i posluchac jak ktos falszuje i leci z podkladu bez zadnego wyksztalcenia muzycznego, gra po weselach tylko po to zeby schlac ryj czy zespolu z prawdziwego zdarzenia czyli taki zespół ktory gra na ŻYWO bez zadnych playbacków, wkłada wysilek i angażuje sie w to co robi więc polecam zespół; GTW, STUDIO BAND, TRIS, nie wiem czy mają wolne terminy ale warto sprubowac zadzwonic i sie zorientowac bo jak masz placic zespolowi który nie potrafi na niczym grać tylko wlaczają podklady i udają wielkie gwiazdy to lepiej wez Dj zaoszedzisz kase i nie bedziesz musial sluchac jak falszują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja krajem eksperymentalnych królików.

Mr_Andrzej "o co tak naprawdę się chcesz zatroszczyć kosztem ludzi " ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org