czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chrzest dziecka pary homoseksualnej

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzest dziecka pary homoseksualnej

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzest dziecka pary homoseksualnej

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzest dziecka pary homoseksualnej

No to i ja sie dołożę dokładnie tak jak zezuś :):):)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzest dziecka pary homoseksualnej

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzest dziecka pary homoseksualnej

A jesli Pioneer to jaki model polecacie ?:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzest dziecka pary homoseksualnej

Robi się cienko a będzie jeszcze cieniej! Każdy obwinia pracodawców ale to nie do końca tędy droga bo kółko się zamyka.Jesteśmy coraz ubożsi i po prostu kupujemy tańsze produkty bo przecież jeść coś trzeba!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzest dziecka pary homoseksualnej

handel w małych sklepach przetrwa tylko koło nich naprawdę trzeba chodzić. Kto mysli ,że otworzy sklepik i samo już dalje pójdzie to się myli bo przegra jak nic z Biedronkami i Lidlami. Duże galerie nie sa tak grozne dla małych sklepików i ich bym się nie bał. To co się stalo w miescie jest tylko i wyłacznie efektem głupoty miejscowych kupców którzy ponad 15 lat blokowali budowę galeri handlowej. Bokiem weszły Biedronki i ich zwyczajnie wykończyły. Jest takie powiedzenie głupich nie sieją nie orzą sami się rodzą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzest dziecka pary homoseksualnej

********* BIEDA PANUJE WŚRÓD MIESZKAŃCÓW NASZEJ ŁOMŻY, OK. 85% LUDNOŚCI ZARABIA TYLKO PO TO, ABY MÓC PRZEŻYĆ Z MIESIĄCA NA MIESIĄC, DLATEGO TEŻ NASZE MIASTO JEST ZAGŁADĄ DLA OSÓB PRZEDSIĘBIORCZYCH, KTÓRE CHCĄ OTWORZYĆ SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ. W ŁOMŻY PANUJĄ BARDZO DZIWNE ZASADY, HMM.. PRZYKŁADY ? 1. CZYNSZE, KTÓRE SĄ ZDJĘTE WPROST Z KOSMOSU(ZARZĄDCOM CHYBA ŁOMŻA POMYLIŁA SIĘ Z LOS ANGELES ALBO NY), SĄ NIE WPROST PROPORCJONALNE DO ZAROBKÓW, 2. CENY PALIW, KTÓRE SĄ DROŻSZE O KILKADZIESIĄT GROSZY, W STOSUNKU DO CEN PALIWA W INNYCH WOJ., 3. CENY DÓBR MATERIALNYCH(ZIEMIA, MIESZKANIA) SĄ ZAWYŻONE W STOSUNKU DO MIAST W INNYCH WOJ. (BAA..BO PRZECIEŻ NASZA ŁOMŻA TO JEST KRÓLESTWO POLSKI I CENY TO MUSZĄ BYĆ WYSOKIE), CENY SAMOCHODÓW W OKOLICZNYCH KOMISACH..ŚMIECH NA SALI(CENY ZAWYŻONE O 30-40% W STOSUNKU DO AUT OFEROWANYCH W INNYCH WOJ.)

DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE ?
ZASTANÓWMY SIĘ..
85% LUDNOŚCI NIE MA PIENIĘDZY, TAK? WIĘC KTO JE MA? WIADOMO KTO.. JEDNOSTKI, ORAZ ROLNICY, KTÓRZY PODTRZYMUJĄ TĄ "ŚMIESZNĄ KARUZELĘ" IDIOCI KUPUJĄ TOWARY DROŻSZE O 40% WARTOŚCI, PÓŹNIEJ SZUKAJĄ IDIOTÓW SPRZEDAJĄC ZIEMIĘ O KOLEJNE 40% WARTOŚCI WIĘCEJ NIŻ JEST WARTA, BAAA NAWET WIĘCEJ..,

JEŚLI NIE ZMIENI SIĘ WŁADZA I ZASADY PANUJĄCE W TYM ŚMIESZNYM MIEŚCIE NIE WRÓŻĘ TU ZBYT ŚWIETLANEJ PRZYSZŁOŚCI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzest dziecka pary homoseksualnej

lambo zaraz ci zezowate szczescie pojedzie ze cie na nic nie stac a go stac na garza za 40 tysiecy to trzeba byc dopiero madrym by za taka cene kupic nieogrzewany i nieocieplony garaz ale gratulacje za udany zakup wedlug niego wszystko jest ok a to ze juz galeria nawet upada to wedlug niego pewnie tylko nieumiejetnosc wlascicieli prowadzacych biznes

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzest dziecka pary homoseksualnej

W galerii łomżyńskiej zalegają z czynszem, a zobaczycie co bedzie jak wybydują 2 kolejne galerie.... Cały handel lokalny padnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzest dziecka pary homoseksualnej

Ja również życzę wszystkiego naj z okazji Walentynek :P



serduszko dla tych którzy wpadli mi w oko na tym forum : zezowate szczęscie, maruda, robciu, Andy C, vorarbeiter ,Czesio , Zbychu

ale też Omania, martuchnam :)))

Jeśli kogoś pominęłam to..widocznie mi w oko nie wpadli...;)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzest dziecka pary homoseksualnej

kARNY BATALION , Brigada , 1941 czerwiec , Pan na Zulawach na poprawienie humoru bezcenny , kot czarny ,kot bialy :))) juz sie smieje , super film. SUPER WATEK, WKLEJACIE SERDECZNIE PROSZE.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzest dziecka pary homoseksualnej

Dotyczy wiadomości przekazanych przez 4lomza.pl w związku z Walentynkami
I kto to mówi ?

Po męczeńskiej śmierci Walenty stał się ich (epileptyków) patronem, zaś z biegiem czasu - również zakochanych, „poruszonych gorączką miłości, swoistej epilepsji duchowej”. (ot Kapłańska nowo mowa)

Duchowny i kapłan Rzymskokatolicki - Czaplicki. Czy jest On Apostołem Jezusa czy nie jest Apostołem Jezusa a jeśli jeszcze jest on Apostołem to który jeden z Dwunastu jest jego pierwowzorem - Oto jest pytanie ?

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzest dziecka pary homoseksualnej

mozesz od stycznia wiezc kota ,psa przynajmniej do UK !!!!! bez tych ceregieli.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzest dziecka pary homoseksualnej

zezowate szczescie,ja pracuje na ul Dlugiej ale moj szef chce sie wyprowadzic i na ul Mazowieckiej otworzyc,mowi ze jak powstanie nowa galeria Veneda to tam bedzie rewelacja,a dluga ul.bedzie przeszloscia.I ja mam takie same zdanie caly chandel bedzie na Zawadzkiej, Mazowieckiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzest dziecka pary homoseksualnej

Tymczasem prawda brzmi tak:
Walenty z wykształcenia był lekarzem, z powołania duchownym. Żył w III wieku w Cesarstwie rzymskim za panowania Klaudiusza II Gockiego. Cesarz ten za namową swoich doradców zabronił młodym mężczyznom wchodzić w związki małżeńskie. Uważał on, że najlepszymi żołnierzami są legioniści nie mający rodzin. Zakaz ten złamał biskup Walenty i błogosławił śluby młodych legionistów. Został za to wtrącony do więzienia, gdzie zakochał się w niewidomej córce swojego strażnika. Legenda mówi, że jego narzeczona pod wpływem tej miłości odzyskała wzrok. Gdy o tym dowiedział się cesarz, kazał zabić Walentego. ...

....W przeddzień egzekucji Biskup Walenty napisał list do swojej ukochanej, który podpisał: "Od Twojego Walentego". Egzekucję wykonano 14 lutego 269 r.

Wokół legendy narosły duchowe odniesienia ludzi "modlących się do Walentego" i na tym duchowym odniesieniu ludzi Kapłani dopisali świętą historię jego życia i śmierci ubogacając a raczej wzbogacając religijną historię młodego kościoła promującego wartości duchowe budowane - dobudowywanie do Ewangelii Jezusa do której dopasowywano czczonych społecznie bohaterów użytecznych z punktu widzenia kapłanów dla ich nowego arcykapłańskiego porządku religijnego zwanego Nowym Testamentem po świecku Nową Erą - Naszą Erą.

Tymczasem...

... Historia kołem się toczy - błędnym kołem a raczej kołem młyńskim w którym nieustannie mieli się dawno już zmielone ziarno nauki Ewangelii Jezusa z którego nie ma i nie będzie dobrego chleba ino ułuda - obłuda religijna twórców tego religijnego młyna podobnie do historii opisanej w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzest dziecka pary homoseksualnej

Terminator 2 best!!:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzest dziecka pary homoseksualnej

Nie dziwię się wcale że tam nikt nie płaci czynszu skoro towar w większości sklepów zajeżdża dawnym stadionem...Ciekawe jak będzie w nowych galeriach bo obstawiam że to samo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzest dziecka pary homoseksualnej

Hmm a gdzie ja cokolwiek napisałem o zapomogach albo biadoleniu? Napisałem, że nie masz pojęcia o handlu. Jakich sobie sprzedawców zatrudniają nasi biznesmeni to już ich sprawa/problem?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzest dziecka pary homoseksualnej

A ja ze swojej strony polecam LG, w tórym sam możesz sobie wybrać kolor podświetlenia. Dodatkowo na korzyść przemawia cena.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzest dziecka pary homoseksualnej

Jak zauważyłeś Allegro wszystkich sklepów nie wyprze, bo niektórzy nie lubią robić tam zakupów. To jest kompletnie w porządku.

Obecnie jestem w Monachium i na każde 6 sklepów spożywczych przypadają tylko 2 które można porównać do naszej Stokrotki. Więc nie rozpowszechniaj stereotypów, że "prawdziwy Niemiec wstydzi się robić tam zakupy". Nie wstydzi się, bo tam jest najbliżej z domu. Samochodu tam nie zaparkuje, ale dlatego bo tu większość ludzi korzysta z komunikacji miejskiej. W mieście 72% jest Niemców, 28% to imigranci, więc jeśli prawdą byłoby to co mówisz, to na każde 6 sklepów powinny być tylko 2 dyskonty a nie odwrotnie. Prawda jest taka, że tu ludzie też oszczędzają. Ludzie dla których wydatki na jedzenie nie mają znaczenia są w mniejszości, a nawet oni nie wstydzą się iść do najbliższego sklepu osiedlowego tylko dlatego, że jest on tańszy od konkurencji. Może tak było gdy powstawał pierwszy Aldi, ale nie teraz.

O jakim wsparciu z góry myślisz? Jakaś inwestycja infrastrukturalna, czy inwestycja jednej firm którymi jeszcze steruje państwo? Dziwie się, że jeszcze nie zrobili jakiejś strefy ze zwolnieniem podatkowym w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzest dziecka pary homoseksualnej

W odniesieniu jak wyżej:

Autor: -moderator- (---.opera-mini.net)
Data: 14-02-12 14:12

pacanów nie brakuje w łomży.kto na to zezwolił.BARAN JAKIŚ.

a
___________________________________________________________


To prawda przedmówco.
przykładów jest mnóstwo daleko nie trzeba szukać.

Jakie Pasterze takie zbaranienie w owczym stadzie

Cytatuję:+) http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=27849

[b[Ks. Jacek Czaplicki przypomniał, że św. Walenty to lekarz z III wieku naszej ery, zajmujący się, m.in., chorymi na epilepsję. Po męczeńskiej śmierci stał się ich patronem, zaś z biegiem czasu - również zakochanych, „poruszonych gorączką miłości, swoistej epilepsji duchowej”. Stąd też główne intencje mszy św., sprawowanej za los chorych i zakochanych.
Koniec CYTATU

MASAKRA ( epilepsji duchowej ...? )
O czym to świadczy ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzest dziecka pary homoseksualnej

oo Mr_Andrzej .. co z seminarium usunięto.
Teraz rozumiem twoje wpisy ... żyłbyś jak król (w twoim mniemaniu) .. a tak musisz na forum ujadać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzest dziecka pary homoseksualnej

żart!!! lokal na umierającej starówce w takiej cenie,poza tym stary, wystarczy mi zapach co do niektórych na wejściu, fuj, żeby się i dwoił i troił, to i za pół ceny nie sprzeda
hahahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzest dziecka pary homoseksualnej

Bo takim to tylko isc i po pysku wylac, a potem portal zeby padl;) Inaczej nie mozna



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzest dziecka pary homoseksualnej

Dzwon do rzecznika praw pacjenta 800190590 - o ile sie nie myle to ten numer.
Powiedz o co chodzi i co mozesz zrobic. Zawsze cos tam doradza :)
Powodzonka :)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzest dziecka pary homoseksualnej

sprzedaj samochod
łaź z buta
bedzie na mandat i zostanie
a swoja droga, osoba , ktora nie ma pieniadzy, nie posiada samochodu, internetu, a nawet jedzenia
nie rob z siebie ofiary,
powinnas dostac ze 150 i ciekawe czy byloby milo zeby przejechac sie dalej;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org