piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
schatyna to cienias - twierdzi liberalna feministka prof. Magdalena Środa wspierająca KE

Witam bardzo serdecznie. Chciałbym się zorientować czy miał by ktoś na sprzedanie ,Yorka. Odpowiedzi prosze pisać pod tematem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schatyna to cienias - twierdzi liberalna feministka prof. Magdalena Środa wspierająca KE

Gdzie w Łomży mogę kupić trampki Converse?

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schatyna to cienias - twierdzi liberalna feministka prof. Magdalena Środa wspierająca KE

Dzisiaj w godzinnach rannych zgubiono dokumenty dokładnie świadectwa pracy jeśli ktoś je znalazł bardzo proszę o kontakt pod nr tel 798986344 to bardzo ważne. Z góry dziękuję i wierzę w pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schatyna to cienias - twierdzi liberalna feministka prof. Magdalena Środa wspierająca KE

witaj ja mam suczkę rasy york na sprzedanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schatyna to cienias - twierdzi liberalna feministka prof. Magdalena Środa wspierająca KE

witam
potrzebuję namiarów na Panią Zacharzewską. Mógłby ktos podać numer tel do Pani doktor?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schatyna to cienias - twierdzi liberalna feministka prof. Magdalena Środa wspierająca KE

wejc w moj profil potem w edytuj profil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schatyna to cienias - twierdzi liberalna feministka prof. Magdalena Środa wspierająca KE

chyba zapomnieliście o czym się wypowiadacie, O STUDIACH nie gimnazjum czy liceum. Jest to poważny test dla młodego człowieka nie zależnie od kierunku, materiał ilościowo jest taki sam, różni się tylko podświadome postrzeganie go np:dla kogoś łatwe będą studia o kierunku matematycznym bo łatwo pojmuje matematykę, drugi powie że to trudne i woli filologie bo łatwiej przyswaja nowe słowa anglojęzyczne. Nie ma łatwych kierunków, dużo zależy od nas samych i wykładowców np: WSA w Łomży kierunek budownictwo stacjonarne hahaha co to za szkoła pomyśli głupi człowiek drugi zaś zerknie na listę wykładowców i zobaczy że ta szkoła różni się tylko nazwą od Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego czy Politechniki Białostockiej wykładowcy ci sami, materiał ten sam, godziny te same. Tyle dla was od razu widać kto i jak myśli pozdr.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schatyna to cienias - twierdzi liberalna feministka prof. Magdalena Środa wspierająca KE

To ja też wolę połówkę %

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schatyna to cienias - twierdzi liberalna feministka prof. Magdalena Środa wspierająca KE

menia0411 podaj numer gg :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schatyna to cienias - twierdzi liberalna feministka prof. Magdalena Środa wspierająca KE


Proponuję coś słodkiego własnoręcznie wykonanego:






www.abantonino.blog.onet.pl zobacz wszystko i zarabiaj
-tu również propozycja przepis na walentynkę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schatyna to cienias - twierdzi liberalna feministka prof. Magdalena Środa wspierająca KE

ty jestes mieszana nie udzielaj sie jaj cie tu nie proszono to jest pinczer miniaturowy kupilam go dlasiebie ale nie mam czasu z nim wychodzic a psiak potrzebuje ruchu

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schatyna to cienias - twierdzi liberalna feministka prof. Magdalena Środa wspierająca KE

Ciekawy komentarz, bardzo dowcipny "Jacku21". Bardzo. Śpija dalej - fermie jeszcze trwają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schatyna to cienias - twierdzi liberalna feministka prof. Magdalena Środa wspierająca KE

gdzię kupię w przystępnej cenie?
dzięki za info:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org