sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W Piątnicy zmiana!!! Artur Wierzbowski nowym wójtem gminy Piątnica. Nieoficjalnie, ale gratulacje!!!

A ja ze swojej strony polecam bardzo pizzerie na Spokojnej. Ciasto wyśmienite. Jedyne do czego można się przyczepić to to, że dają mało składników.
Jadłem ze znajomymi w lokalu i bardzo nam smakowało.

Nie polecam Grubego Benka, ser spaskudzony. Jak tylko go otwierali był cud, miód i orzeszki. Na dzień dzisiejszy jest masakra.

Dla smakoszy diavolo albo ta pizzeria ze spokojnej.

Pozdrowienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Piątnicy zmiana!!! Artur Wierzbowski nowym wójtem gminy Piątnica. Nieoficjalnie, ale gratulacje!!!

ja kcem koło od kumbajnu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Piątnicy zmiana!!! Artur Wierzbowski nowym wójtem gminy Piątnica. Nieoficjalnie, ale gratulacje!!!

byłem wczoraj na słynnej wigilii dzielilem sie opłatkiem jadlem potrawy. Zamieniłem tez kilka słow z panem prez ktory to w luzniej rozmowie spytal czy na niego glosowalem, zgodnie z prawda odparłem ze nie (jak sie okazało naiwnie) wtedy nie dajac po sobie poznac jacys ludzie zaproponowali mi potrawy z zaplecza mowiac ze to dla wybranych ze lepsze...kuszony uległem. od wczoraj jestem blady jak smierc, jezyk zielony a temperatura spadła mi juz do 31 stopni i ciagle spada. Jelsi juz wiecej nie napisze tzn ze chodzi o pierwsza wersje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Piątnicy zmiana!!! Artur Wierzbowski nowym wójtem gminy Piątnica. Nieoficjalnie, ale gratulacje!!!

Ma ktoś może do sprzedania spodnie narciarskie?? rozmiar s lub m ewentualnie male L

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Piątnicy zmiana!!! Artur Wierzbowski nowym wójtem gminy Piątnica. Nieoficjalnie, ale gratulacje!!!

Kurde czemu od razu tego nie odgadłem.CZMU?!?! Wybacz zem cie nie rozpoznal na ty chwalebnym zdjeciu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Piątnicy zmiana!!! Artur Wierzbowski nowym wójtem gminy Piątnica. Nieoficjalnie, ale gratulacje!!!

Damskie, czy męskie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Piątnicy zmiana!!! Artur Wierzbowski nowym wójtem gminy Piątnica. Nieoficjalnie, ale gratulacje!!!

ile dajesz za domek w lesie 20 km od lomzy ?

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org