poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamska Łomża zdecyduje 4 października : dla kogo świeczka, dla kogo ogarek.

...ale przegladam własnie strony dotyczące budowy łomżyńskich galerii. W venedzie ma być CCC, przecież już jeden mamy. Ma być Rossman w obu galeriach. Mamy już dwa Rossmany, czy cztery to nie za dużo jak na małe miasto? Trochę bez sensu;/

http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111101/GALERIEHANDLOWE/730707870

http://www.eostroleka.pl/galeria-veneda-ruszaja-prace-budowlane-najwiekszego-obiektu-handlowego-w-regionie-wizualizacja,art26407.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska Łomża zdecyduje 4 października : dla kogo świeczka, dla kogo ogarek.

@oksana – czyli jak sama przyznajesz, nie może być równouprawnienia? Bo sił brak.
Napisz mi jak Ty widzisz Jej wypowiedz, i dlaczego tak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska Łomża zdecyduje 4 października : dla kogo świeczka, dla kogo ogarek.

o to mogłby sie zapytac własiciciel i to jego sprawa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska Łomża zdecyduje 4 października : dla kogo świeczka, dla kogo ogarek.

Jestem slaska baba i polska kobieta

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska Łomża zdecyduje 4 października : dla kogo świeczka, dla kogo ogarek.

UWAGA: KOMUNIKAT

Witam. Jestem mężem Oksany.
Byłem z kumplami na rybach, a żona korzystając z mojej nieobecności cichaczem i bezczelnie wymknęła się z kuchni.
Ale już wróciłem. Obiecuję, że będę miał ją na oku i to się więcej nie powtórzy.

Oksana chce przekazać, że wyraża skruchę i teraz już wie, jak bardzo się myliła.
Zaleca za moim pośrednictwem (gdyż właśnie smaży schabowe) wszystkim paniom na forum, aby dbały o swoich mężów jak o źrenice swego oka. Żeby wszystkie swoim głowom domu przynosiły kapcie, pilnowały poziomu piwa w lodówce itp. itd. etc.

Jeszcze raz Panowie: przepraszam za chwilę nieuwagi.

Janusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska Łomża zdecyduje 4 października : dla kogo świeczka, dla kogo ogarek.

Śmiała się z niego a on wyślał że do.

abelkaim

dziwny ten świat, w którym człowiekiem gardzi człowiek [nie dotyczy humanistów i racjonalistów]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska Łomża zdecyduje 4 października : dla kogo świeczka, dla kogo ogarek.

kochasz inaczej?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska Łomża zdecyduje 4 października : dla kogo świeczka, dla kogo ogarek.

Jowita:):)
Ale ty stara jesteś !!!!!!!
1666 rocznik , ja cię kręcę :):)
Jeszcze troche i węgiel sie z Ciebie zrobi:):):):)

abelkaim

dziwny ten świat, w którym człowiekiem gardzi człowiek [nie dotyczy humanistów i racjonalistów]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska Łomża zdecyduje 4 października : dla kogo świeczka, dla kogo ogarek.

Słowo "Poltergeist" oznacza ni mniej ni więcej, tylko "hałaśliwego ducha" w języku niemieckim

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org