sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
strajk za strajkiem - zmiana dobra

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

powiem tyle, jaki by nie był ale nowy. nawet za 30 tyś. z kawałkiem można kupić całkiem przyzwoite auto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

życie;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

8-18

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

No jasne ze tylko akustyk lub klasyk. Jezeli chce sie uczyc i w tym siedziec to kupi sobie porzadna od razu. Jak ja zaczynalem to kupilem klasyczna. Dokupilem za pol roku elektro-akustyczna z piecykiem i przyjemniejsza jest nauka ;]
A jezeli zechce to zmieni z rok lub dwa. A jezeli nie to wogole nie zmieni. To nie jest zaden mit to jest kwestia gustu. Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra


http://www.oktoberfest.de/en/article/About+the+Oktoberfest/About+the+Oktoberfest/Oktoberfest-Calender+2011/2300/

.... z pozdrowieniami od wujka gógle :-))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

Rozeta, dla ułatwienia podaj numery telefonów, może zachęcisz też leniwych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

Kaucja jest jako zabezpieczenie,ktora oczywiscie podlega zwrotowi jezeli z quadem nic sie nie stało. Dla jednych duza,dla innych normalna,poprostu tez musimy sie zabezpieczyc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

kittka701 Qurcze jak mi już teraz potrzebna bo nie ma mi kto obiadu zrobić;)





Hmmm..... a nie ma pojęcia kto jest w tym aucie;)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

20zł możesz wypłacić w każdym bankomacie. Wypłata 10zł wątpię, że w ogóle jest możliwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

złoty z maleńkim brylantem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

znalazłam coś ciekawego:

http://www.facebook.com/event.php?eid=157318711021816

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

na BP



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

no ja też byłam no i niestety chyba mówimy o zupełnie innej restauracji, bylismy w niedziele gdzie było dużo ludzi i czekaliśmy na szarlotkę lody i kawy ok 30 min, przepraszam ale ukroić ciasta i podać z lodami do tego zrobić 2 kawy to chyba nie zajmuje tyle czasu. Mało tego pani kelnerka i tak pomyliła się w zamówieniu, przychodziła do nas ze 4 razy bo to zapomniała kartki do pisania to zapomniala rachunku przynieśc eh.. a i jeszcze na menu musielismy czekać bo Pani nie mogła znaleśc :/ Goście którzy siedzieli obok czekali godzine na kartacze i oczywiście sie nie doczekali więc mi sie tam nie podobało i nie zawitam tam prędko :)

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

a gdzie jest bankomat WBK ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

czy to pierscionek z rozowym oczkiem?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

Kodeks nie wymienia braku zapowiedzi jako przeszkody zrywającej.
ok, ale tu chodzi o to, ze pan młody podstępem nie doprowadził do zapowiedzi w swojej parafii tylko po to by zrealizowac swoje egoistyczne pobudki oraz zataić informację -jak się okazało po rozwodzie cywilnym -typu skarga do prokuratury rodziców o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad nimi itp.. są dokumenty na to, że namieszał w swojej rodzinie przed ślubem -list matki, a więc ślub był zawarty nieważnie-są ku temu też inne dowody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

zapowiedzi to formalny wymóg, a więc bez tego ślub nie ma prawa być udzielony. pan młody oszukał nie tylko rodzine panny młodej, ale i koscioł-parafie panny młodej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

GŁÓWNY SĘDZIA W SĄDZIE BISKUPIM POWIEDZIAŁ, ŻE ŚLUB NIE POWINIEN BYĆ UDZIELONY BEZ ZAPOWIEDZI-TO POWAŻNE UCHYBIENIE-I JUŻ TUTAJ ŚLUB JEST NIEWAŻNIE ZAWARTY-POPRZEZ PODSTĘP PAN MŁODY NIE DOPROWADZIŁ DO ZAPOWIEDZI BO CHCIAŁ ZATAIĆ MNÓSTWO WAŻNYCH INFORMACJI, KTÓRE DOPROWADZIŁY BY NIE TYLKO DO ODWOŁANIA ŚLUBU PRZEZ PANNĘ MŁODĄ ALE I JEJ ODEJŚCIE OD NIEGO NA ZAWSZE
PAN MŁODY OKRADAŁ WŁASNĄ MATKĘ I OJCA, BIŁ ICH, ZNĘCAŁ SIĘ PSYCHICZNIE, CAŁA MIEJSCOWOŚĆ ZNA GO Z TAKICH ANOMALII.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

Witam,

Ja zdania nie zmienię i to co pisałam wcześniej-jak tylko przyszliśmy nie było nikogo z obsługi, trzeba było ładnych 10 min poczekać. Małe porcje. A ceny, o których piszesz - 12-18 zł, oczywiście, ale to jest cena , powiedzmy np za karkówkę, a ziemniaki surówka to już każdy może doliczyć sobie sam. Kopytka nie miały jednej formy, każdy jakby wygnieciony ręką,bez ładu i składu, bez jakichś kształtów, jeden mniejszy drugi większy. Oczywiście, że wyglądają i są domowej roboty, ale apetycznie to nie wygląda
Każdy ma swoją opinię, ta jest moja i osoby która ze mną wtedy była, że nie warto w te miejsca wracać. Ja wolałabym iść do retro, labiryntu, 4 pory roku, presto na makarony.
Jeśli ktoś może znieść te minusy to niech korzysta.
Pozdrawiam i smacznego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

30 min. to dlugo? pzoa tym sama mowisz ze bylo duzo ludzi, to chyba swoja kolej odczekac nie laska co? nawet na kebab trzeba czesto dluzej czekac......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

Poleca pana Wladka z kupisk staruch,tel 694488425. Super robota i cena też.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

Poszukujemy chetnych osob najlepiej dziewczyn 15-18 lat, ktore maja zapal i checi oraz chca sie troche rozerwac do gry w siatkowke
kontakt i wiecej info e-mial : dziewczyna-19-94@o2.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

Podejrzenie choroby nowotworowej nie może być zbagatelizowane! Szczerze zachęcałabym do podjęcia testu, który znajduje się pod tym linkiem: http://sites.google.com/site/457news/
Z doświadczenia mogę powiedzieć, że właśnie podjęcie tego testu uchroniło moją mamę przed poważną chorobą, zanim zdążyła ona się jeszcze rozwinąć w jej organiźmie! Tym bardziej jeśli jest się w ciąży, trzeba zadbać o siebie i dziecko! Życzę wszystkiego dobrego!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

widac ze ty masz problem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

proszę o kontakt telefoniczny

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

witam
widze ze dyskusja trwa milo mi
do audrey wiesz a ja podziwiam kobiwty ktore tkwia w toksycznych zwiazkach i nie wiem sama nie widza , nie chcą widziec czy udaja , ze jest wszystko ok.
jak mozna pozwolic na pewne zachowania. nie wyobrazam tego sobie.
dzis w sklepie spotkalam dalsza znajoma kobieta ma 2 dzieci jest oczywiście męzatka, mąz ma dziecko z inna ktore urodzilo sie podczas ich malzenstwa, pije , zdradza a ona trwa przy nim . pojawia sie pytanie po co?
trzeba dbac o swoja godnosc i bronic jej.
a poropo wymagan - wysokich wymagan to nie wymagam od faceta zeby miał przyslowiowa "skorę furę i komore" a tego zeby mnie szanowal i nie mam na myśli trgo zeby nie stosowal przemocy, a tego zeby szanowal moje zainteresowania, moj swiatopoglad, moj czas, moje pragnienia , moje potrzeby.
natomiast drogi mjeciu mylisz sie co do tego ze swoje szczescie uzalezniam od faceta otórz zdecydowanie nie. jestem szczesliwa sama ze soba i wiem ze spotkanie nawet tego stworzonego dla mnie nie spowoduje ze bede juz na maksa szczesliwa. jestem 1,5 roku po rozowdzie i nie weszlam w zaden zwiazek choc okazje byly . bo nie chche byc z facetem po to tylko zeby byc.
i doskonale wiem ze facet nie jest lekarstem na bycie szczesliwa. lekarstwem dla kobiety dojrzalej jest to zeby zaczela robic to co lubi, kuedy dzieci nie wymagaja juz colodobowej opieki znalazla czas dla siebie, zadbala o sobie pozwlala sobie na przyjemnosci nawet drobne np kupienie kolczykow, spotykala sie z kolezankami na ploteczki podrozowanie, i nie pisze tego tylko do kobiet ktore zarabiaja 3000 netto ale tez do tych ktore zdecydowanie mniej, bo nie koniecznie na wakacje trzeba jechac na teneryfe, , ale mozna tez jechac do nowogrodu na 2 dni i te wszystkie rzczy mozna robic majac faceta i nie majac go. wiec wacieju wiem jak byc szczesliwa kobieta.
a jesli chodzi o nas baby jak my postrzegamy tych facetow.
ja napisze o sobie wiec nie jest tak ze czekam na milosc zycia ze facet bedzie spedzal calyu czas ze mna, gotowal ze mna , spacerowal ze mna chodzil na zakupy ze mna, biegal do pabu czy dyskoteki. wiec nie ja juz przerabialam w swoim zyciu szalone milosci bylo to jak mialam 20 lat i juz wiem jak to jest.
a oczekuje ze bedzie to to co opisales a dzieje sie to po tych 3 latach chemii i uwazam ze to jest najpiekniejsze.
tak samo jak nie licze na faceta ktory bedzie idealem mojego wygladu meskiego bo juz keidys na takiego trafilam i co okazalo sie ,,ze to nie jest najazniejsze w zyciu.
to ma byc ideal moj ideaql dla mnie ideal.
fakt faceci dziela sie an tych co sa fajni , ale malo wyrazisci i tylko madre kobiety ich dostrzegaja i tacy , ktorzy blyszcza ale zycie z nimi wymaga nie niezmiernie mocnych nerwów.
a propo szukania partnera zyciowego na forum czy w innym miejscu internetu tez nie pochwalam. a czemu ?
nie dlatego ze ktos moze udawac zupelnie kogos innego a dlatego ze nie to my sobie stwarzamy obraz tej 2 osoby taki o jakim marzymy a rzeczywistosc moze okazac sie inna
\pozdrawiam i zycze milego dnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

To jest żółty pierścionek z wielkim szklanym czerwonym oczkiem :)
Kupiłem go 15 lat temu w Śniadowie na odpuście więc ma dla mnie wartość bardzo sentymentalną :)

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

zielona biedronko nie patrz na glupie komenatrze.Podaj meila albo zglos do bezcennej napewno ktos sie zglosi:) Zycze powodzenia:) Dobrze ze w Lomzy sa jeszcze tacy ludzie jak TY!
Pozdrawiam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

ktoś mnie tutaj prześladuje ??????

:)

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajk za strajkiem - zmiana dobra

hahahahahaaaa
no naprawde odrzut .... ponad dzwiękowy



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org