poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dzięki włodarzom naszego miasta Łomża ma tylko dla inwestorów jedną wadę!

wołaj na radiu Binladena - on wielu ludziom pomógł .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzięki włodarzom naszego miasta Łomża ma tylko dla inwestorów jedną wadę!

no widze na pojawił się wirtualny Casanova szamac. Ci co się chwalą jak to oni używają to przeważnie słyszeli jak to się robi z opowiadań kolegów:D

Wracając do tematu madaj słusznie zauważył, że aborcja to nie antykoncepcja, a żałowanie kasy na jakieś środki anty czy stosowanie innych metod zapobiegawczych światdczy tylko o gówniarskim podejściu do sprawy, a gówniarze głosu nie mają. Jeśli ktoś jest dojrzały tylko fizycznie, a nie emocjonalnie to niech seź zostawi starszym. Z konsekwencjami trzeba się liczyć i nie można traktować dziecka jak przedmiotu ktory przeszkadza i go najzwyczajniej mordować.

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzięki włodarzom naszego miasta Łomża ma tylko dla inwestorów jedną wadę!

To może byc lista ludzi do odstrzału jeśli to Donald a nie Kaczor zostanie prezydentem. A tak na serio to jaki sens ma ten komitet u nas, jak i tak większośc popiera Kaczora co było widac w I turze???
To chyba naprawdę lizusy jakieś?
____________________________--



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzięki włodarzom naszego miasta Łomża ma tylko dla inwestorów jedną wadę!

Malachit a powiedz mi czy w Łomży tylko w jednym miejscu są tory? Używaj do kurwy nędzy mózgu a nie opinii tłumu!
master398 juz było wcześniej napisane, że to prawdopodobnie samobójstwo..człowiek który chce się zabić umie powiesić się na małym drzewku i wspinać się 5m w górę.Uważasz, że to takie niesamowite?
Dajcie już naprawdę tej sprawie spokój,kłótnie nie mają sensu.Każdy teraz będzie przekonywał do swoich racji.Wy macie swoje zdanie,inni swoje.Proponuję temat zakończyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzięki włodarzom naszego miasta Łomża ma tylko dla inwestorów jedną wadę!

Byłem, widziałem, nawet dali dotknąć. ;)

Nie gryzą, polecam wszystkim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org