poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Celne uwagi saryusz wolskiego

Czy aby napewno fałszywi????? :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Celne uwagi saryusz wolskiego

Kochany 7angelfree tak tak tak




takie downy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Celne uwagi saryusz wolskiego

No jeszcze żyją.Ja nie przygarne ich bo mam swoje psy więc w zupełności to odpada.Założyłem ten temat poto żeby znalezć im własicieli.Zrobiłem im prowizoryczne zadaszenie przed słońcem i deszczem oraz chodze i ich dokarmiam codziennie.Lecz wiadomo to nie jest na dłuższą mete bo co ja z nimi potem zrobie jak dorosną?Jedynie co to chyba podrzucić ich do łomży i zadzwonic do schroniska że na tej ulicy są pieski bezpańskie.Dzwoniłem też do schroniska lecz oni mi powiedzieli tak jak kolega wyżej napisał że to sprawa gminy nie ich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Celne uwagi saryusz wolskiego

nie chodzi chyba o pas ! a o gorset !korygujący wady postawy a bardziej skoliozę ! ...Klinika w Zakopanem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Celne uwagi saryusz wolskiego

Dzięki, za odpowiedź. A które rynki wg. Was, są "najlepsze"? Gdzie jest zazwyczaj najwięcej ludzi?

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Celne uwagi saryusz wolskiego

no ona ma byc fabrycznie z gazem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Celne uwagi saryusz wolskiego

http://motoallegro.pl/fiat-126p-1980r-fabrycznie-nowy-pelen-oryginal-i1646080758.html

Tylko się chyba nie kwalifikuje cenowo :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Celne uwagi saryusz wolskiego

To prawda nie możesz odzywać się I musisz udawać ,że wszystko jest ok .Debila musisz siebie robić, i to prawda że są kamery i oglodajo ludzi czy pracujo .I póżniej się wyśmiewajo z ludzie tak mówili jaik tam pracowałem.I I majo ludzi zanic .Zabierajo odsetki ,żeby szef miał na wycieszki w góry.Jednym słowem jest tam koszmar .I dzięki ,że już tam nie pracuje.!!!Nikomu nie życze w tej drukarni pracować.


Pracujo tam ludzie to tylko im spółczuć .!!!!!!!!!!!!!


W duchu musisz wszystko w sobie trzymać te nerwy .Bo jak pokażesz swoje zdanie to już nie pracujesz.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Celne uwagi saryusz wolskiego

Brzeczyszczykiewicz

Raz na rok coś się w Łomży dzieje ,to nie dziwota , że ludziska nie oswojone z kulturą ;)

Trzeba stopniowo ludzi oswajać z imprezami .

Pomyślcie sobie co by się działo gdyby w Łomży odbył się koncert na 100 tys osób . Nie przeżylibyśmy chyba tego hehe
Byłam na koncercie na którym było 80 tys. ludzi , taka duża impreza powinna odbyć się w odpowiedniej lokalizacji , być należycie przygotowana i zabezpieczona . Wszystko da się zrobić :)


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Celne uwagi saryusz wolskiego

RAMPOL na dmowskiego sklep i robia tam tez hydraulike

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org