piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jest moj Antos. Idol.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest moj Antos. Idol.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest moj Antos. Idol.

W Kredyt Banku dają 0.01% i od tego jeszcze potrącają podatek Belki.
Można zbić kapitał?
Trzeba jeszcze dopłacać im za to że oni obracają Twoimi pieniędzmi.
Z rego co wiem to BOŚ na Sienkiewicza jest najlepszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest moj Antos. Idol.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest moj Antos. Idol.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest moj Antos. Idol.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest moj Antos. Idol.

Oj gawiedzi... wystarczy czasem poczytać co piszą na 4lomza.
Przyłączam się do gratulacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest moj Antos. Idol.

a ze mnie tez dobry panie konfidencie: )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest moj Antos. Idol.

A co ty chcesz regulować w zawieszeniu ??? Może poprostu chcesz ustawić zbieżność ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest moj Antos. Idol.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest moj Antos. Idol.

Autor: niepajacujty2 (---.internetia.net.pl)
Data: 28-03-10 20:45

a ze mnie tez dobry panie konfidencie: )

Widze , rze nofe rzycie zaczoles :) . Jak siem czójesz gimbie ? Poprzednie sromotnie przegrales na foróm , te tesz hcesz pszegrac ? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest moj Antos. Idol.

Nie chodzi mi o zwyklą zbierzność bo to każdy potrafi ale o sprawdzenie kontów pochylenia i wyprzedzenia zwrotnicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest moj Antos. Idol.

Polecam ci lasvegas na towarowej, sam tam robiłem mercedesa i passata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest moj Antos. Idol.

Gdzie w Łomży można się zapisać na boks ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest moj Antos. Idol.

Pisanie pracy licencjackiej na dotąd znanych mi warunkach przebiega nieco inaczej. Z tego co wiem cena zaczyna się od 700 zł w górę ( w zależności od ilości stron ) i obejmuje dostarczenie materiałów i zatwierdzonego przez promotora planu pracy. Generalnie za 400 zł to nic innego jak "kopiuj/wklej"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest moj Antos. Idol.

na rybakach jest tak, że lekarz kieruje na rehabilitacje raz w tygodniu, a resztę w domu samemu ćwiczyć trzeba. wydaje mi się, że takie coś ma mało sensu (znajoma chodziła, dziecko płakało, efekt niewielki więc zrezygnowała). rehabilitacja musi być regularna, rodzice nie zawsze wszystko dobrze zrobią i przeważnie nie mają sumienia męczyć maluch. ja chodziłam też córką bo pani dr nie podobało się, że nie raczkuje tylko przemieszcza się na pupie i nie chodzi chociaż ma czas do 18 miesięcy. tak więc chodziłyśmy na rehabilitację raz w tygodniu, plus w domu 2 razy w tygodniu dodatkowo prywatnie. postęp był bardzo szybki, dziecko szybko łapało chociaż płacz niesamowity na początku. po 2 tygodniach przyzwyczaiła się do pani i płaczu było mniej. oczywiście sama w domu też z nią ćwiczyłam. po rehabilitacji mała jednak dalej nie chciała raczkować chociaż umiała. sama z siebie zaczęła chodzić dopiero przed ukończeniem 17 miesięcy, więc i tu rehabilitacja nie zmieniła natury (zarówno ja jak i mąż późno zaczęliśmy chodzić jako dzieci i nie raczkowaliśmy ale o tym pani dr nie chciała słuchać). podsumowując, jak chcesz coś osiągnąć i chodzić z maleństwem na rehabilitację to przygotuj się na płacz, łzy i wydatek średnio 100 zł tygodniowo. życzę dużo cierpliwości i powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest moj Antos. Idol.

Witam drogich przyjaciół z Forum - to ja - arogancki gość z JARNUT. Od ponad pół roku piszecie bzdury na mój temat - donosy do urzędu skarbowego, inspekcji pracy itp. Mili jesteście kiedy trzeba coś zrobić po godzinie 20 albo póżniej lub w sobotę - kiedy to jako jeden z niewielu "pracoholików" pracuję. Wtedy jesteście tacy mili i wszystko jest ok - nawet u aroganckiego gościa z Jarnut. Otóż oświadzam PANU "były" że po prostu odpowiadam chamstwem na czyjeś chamstwo. A jeśli chodzi o konkurecję to zastanówcie się, co robicie ..... Parę lat temu K T O Ś miał mnie spalić......oświadczam, że wiem kto to był. l mało tego - znam was Panowie.
mały,romek p..,m@..itp - proces jest blisko i trzeba będzie udowodnić te wasze oszczerstwa.
p.s "mały" - co ci mowę odebrało ???

Pragnę przeprosić wszystkich, których niesłusznie źle potraktowałem, a Pana RAMBO777 proszę o nr konta na nr 503010038 to odeślle te 300zł jak nie masz odwagi zgłosić reklamacji.
pozdrawiam
ANDRZEJ Z JARNUT
//KOŁO ŁOMŻY//

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest moj Antos. Idol.

No właśnie zbieżność była ustawiona po wymianie wszystkich wahaczy a auto jest niestabilne przy większych prędkościach "myszkuje".
Poczta123 Widzę że wiesz w czym rzecz jeśli mógłbyś kogoś polecić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest moj Antos. Idol.

Polecam rehabilitację w Caritasie. Intensywność rehabilitacji ustala doktór prowadząca w zależności od potrzeby. Rehabilitacja prywatna to koszt od 40zł w górę za zabieg. Stanowczo odradzam szpital jako żródło jakiejkolwiek rehabilitacji.Jeśli rehabilitacja to tylko w caritasie ns ul. RYBAKI bez względu na wiek pacjenta ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest moj Antos. Idol.

udało się komuś coś ustalić w zwiąku z tym tunelem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest moj Antos. Idol.

kolego, musi być jak najlepszy stosunek masy do wytrzymałości, przy czym w Xc bardziej stawia się na to pierwsze. Nie jesteś w ogóle oczytany, bo potrafisz wstawiać tylko cytaty ze źródeł zewnętrznych. Poczytaj różne książki fachowe jak i opinie z forów ogólnopolskich i międzynarodowych i wtedy będziemy mogli podjąć konstruktywną dyskusję.

Podejmujemy tu rozmowę na temat rowerów górskich, a nie szosowych więc w odniesieniu do nich pisałem mój poprzedni temat.

Nie zamierzam chwalić się za ile złożyłem moje dwa rowery, bo by Ci szczena opadła, ale powodzenia Tobie życzę, bo Ty przy którymś skoku po prostu zrobisz sobie coś złego i tyle będziesz miał z tego wymądrzania się.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest moj Antos. Idol.

Mam problem z aparatem w telefonie Samsung G600. Otóż przy funkcji makro (macro) zdjęcia wychodzą pomazane, słabo widoczne. Normalne fotki wychodzą bez zarzutu, jednak gdy chcę zrobić zdjęcie notatki i włączam tryb makro zdjęcia jak już wcześniej wspomniałem wychodzą niewyraźne i trudno jest rozczytać tekst. Sprawdzałem problem na innych forach samsunga, ale nic nie pisało na ten temat. Sprawdzałem również ustawienia aparatu... Czy ktoś się z takim problemem spotkał? Co może być przyczyną tego zamazanego obrazu podczas robienia zdjęć makro?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest moj Antos. Idol.

Polecam rehabilitacje w szpitalu, ale dorosłych, nie dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest moj Antos. Idol.

Powiem wam tak :D . Mój ojciec jezdzi w pewnej firmie i jest tak. Na naczepie masz 30 gr a na solówce 25 oo :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest moj Antos. Idol.

pewnie! zaklady CKP zapraszamy do pana Andrzeja....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest moj Antos. Idol.

a wiem wiem z tym fryzjerem w kauflandzie a,le ra pani nie wiem czy czasem nie jest na stazu i sie doucza he ale mam tych salonow teraz musze wybrac dziekuje wszystkim za pomoc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest moj Antos. Idol.

ja tez jestem zainteresowana 2242471

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org