niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wystapienie-programowe-kandydata-na-premiera-rzadu-technicznego-prof-Glinskiego

Zgadzam się co do tego że ten "Rap" który się teraz ukazuje (Oczywiście nie wszystkie płyty) to jedno gówno.Jeżeli chcecie zobaczyć różnicę między prawdziwym rapem (tym który ma sensowne przesłanie) a tym czego słuchają teraz 15-sto latkowie,proponuję przesłuchać kilka kawałków O.S.T.R-ego,Fisz-a,Tymona.... I porównać to z tym co wydaje np:Firma

Nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystapienie-programowe-kandydata-na-premiera-rzadu-technicznego-prof-Glinskiego

To na kiego wała tu wchodzicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystapienie-programowe-kandydata-na-premiera-rzadu-technicznego-prof-Glinskiego

Łks Łomża & KKS Lech Poznań zawsze w moim serduchu :)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystapienie-programowe-kandydata-na-premiera-rzadu-technicznego-prof-Glinskiego

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystapienie-programowe-kandydata-na-premiera-rzadu-technicznego-prof-Glinskiego

Sebo19 a kto to jest Rafał Bogudzki, bo nie kojarzę żeby ktoś taki grał w ŁKS-ie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystapienie-programowe-kandydata-na-premiera-rzadu-technicznego-prof-Glinskiego

zalezy w jakiej godzinie, licz ze moze byc..... oj pewnie ponad 5 dyszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystapienie-programowe-kandydata-na-premiera-rzadu-technicznego-prof-Glinskiego

do Ban? a może teoretycznie były tam osoby 10 letnie???!!! wez sie ogarnij troche i pomyśl co piszesz. jak masz ochote na pieszczoty to jedz sobie do Jeziorka. nikt by Ci uwagi nie zwracał jak byś sie pocałował, ale nikt nie życzy sobie oglądać w Clubie takich scen. a poza tym miałeś sie już nie wypowiadać!i nie rób z siebie ofiary!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystapienie-programowe-kandydata-na-premiera-rzadu-technicznego-prof-Glinskiego

min. 100zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystapienie-programowe-kandydata-na-premiera-rzadu-technicznego-prof-Glinskiego

www.twierdzalomza.pl . http://nasza-klasa.pl/profile/27064411

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystapienie-programowe-kandydata-na-premiera-rzadu-technicznego-prof-Glinskiego

http://nasza-klasa.pl/profile/27064411 . www.twierdzalomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystapienie-programowe-kandydata-na-premiera-rzadu-technicznego-prof-Glinskiego

depilacja w gabinecie dermatologa na małachowskiego - robi lekarz a nie kosmetyczka która już kiedyś elegancko usmażyła mi nogi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystapienie-programowe-kandydata-na-premiera-rzadu-technicznego-prof-Glinskiego

Ale czemu do Białegostoku? ciekawszych miejsc nie ma ? Kto z Łomzy pojedzie do Śledziejewa? Głupi pomysł.

Ja bym był za tym żeby zaraz za Zawadami wykopać fosę , 4 metrowa palisadę i nabic zaostrzonymi palami i ustawić straż graniczną żeby nikt z tamtad tu nigdy nie zawitał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystapienie-programowe-kandydata-na-premiera-rzadu-technicznego-prof-Glinskiego

( do : Pablo) - oczywiście ,że są ciekawsze miejsca , ale w tym momencie organizatorzy pociągu łomżyńskiego - tego Łomża - Śniadowo i powrót niie zdąrzą nic więcej zrobić ! A tu chodzi przecież o ideę W O Ś P ! Udanego balu sylwestrowego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystapienie-programowe-kandydata-na-premiera-rzadu-technicznego-prof-Glinskiego

wszystkie bilety na PKS wyprzedane.
Moze ktoś jedzie i ma wolne miejsca
lub ewentualnie chciałby jechac to ja bym kierowce znalazł
gg 1205357

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystapienie-programowe-kandydata-na-premiera-rzadu-technicznego-prof-Glinskiego

wie ktoś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystapienie-programowe-kandydata-na-premiera-rzadu-technicznego-prof-Glinskiego

Człowieku wiem ile mieli lat bo ich znam :) to po 1.. ( Takich scen.. dalej nie wiem o co ci chodzi.. ) po 2 nie robię z siebie ofiary tylko wypowiadam się na dany temat, przecież po to jest forum.. :) po 3 wiem ze miałem się nie wypowiadać ,dziękuje ze mi przypomniałeś , ale skoro ktoś pisze coś do mnie to muszę mu odpowiedzieć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystapienie-programowe-kandydata-na-premiera-rzadu-technicznego-prof-Glinskiego

zalezy jakie.. wiem ze mars na malochowskiego bodajrze do 17.. stokrotki biedronki i kauflandy pewnie do 15 lub cos około tego ;) pomyśl o ktorej chcialbys isc do domu jak bys miala swoj sklep i bedziesz miala odpowiedz na swoje pytanie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystapienie-programowe-kandydata-na-premiera-rzadu-technicznego-prof-Glinskiego

Nie zmieniajcie trasy !
Anonim G. o co ci chodzi, bo nie rozumiem?

Ten pociąg można by zegrać z pociągiem Łomża - Śniadowo - Lomża !
Czyżbyś był na tyle głupi, albo nie wiedział, że to ten sam szynobus?



pabloz4 tą palisadę proponuję u ciebie pod domem. I uwierz, że sporo osób przejedzie się tym szynobusem, bo nie liczy się stacja końcowa-Śledziowo, tylko zamknięta linia nr 36. Śledziewo to Śledziewo nic nie poradzisz, ale z racji tego iż to jedyny pociąg pasażerski od 17 lat(nie licząc szynobusu bodajże w 2003r) do Łomży, nie trzeba wybredzać, i tak dobrze, że przyjedzie.

Gdy ludzie przestają wierzyć w Boga, nie oznacza to,
że będą wierzyć w nic, tylko że w cokolwiek
Gilbert K. Chesterton

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org