czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
1,7 miliona więcej w kasie miasta,hurra!!!

Kobiety są dyskryminowane? Co za bzdury! Jak kobieta potrafi do i karierę zrobi, i udane małżeństwo stworzy. Podać przykłady? Kobiety sukcesu zawsze podkreślają, że nie były dyskryminowane - nikt im nogi nie podstawiał.

Ale skoro twierdzicie, że są dyskryminowane to może zakażmy kobietom wiązać się z agresywnymi facetami. Co wy na to - stworzyć urząd wydający kobietom zgodę na spotykanie się z danym facetem? Albo z urzędu przydzielac kobietom facetów - wtedy kobiety, w razie nieudanego małżeństwa będą miały zwalić na kogo winę "to wina tego urzędu, jestem dyskryminowana, bo dostałam niewłaściwego faceta!".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1,7 miliona więcej w kasie miasta,hurra!!!

Mówicie już o stanie obecnym. Dlaczego nikt nie mówi dlaczego Ci ludzie się tu znaleźli? Jaka była geneza tego exodusu?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1,7 miliona więcej w kasie miasta,hurra!!!

PfFf... Promocja też mi nowosc!! Żeby kupic cos 20 zł trzeba było swoje odczekac ot nic tak za darmo i jak ktoś15 napisał promocję to są zagranicą bo upusty są o połowę ceny!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1,7 miliona więcej w kasie miasta,hurra!!!

realista...
"Zasiłki rozdawane na lewo i prawo rodzą patologię."":
IwaSara
O tą patologię,czyli o jej zwiększenie w narodzie polskim właśnie odbywa się tu walka.
Nikt nie walczy tu o rynek pracy ale właśnie o uzyskanie prawa do tej "patologii"
Rodzą patologię ale czy w każdym przypadku???Moim zdaniem nie przecież ludzie którzy z różnych powodów nie mogą pracowac (kalecy,chorzy,,samotne matki wychowujące małe dzieci itp.)muszą żyć ,jeść ..........
IwaSara nikt nie walczy o rynek pracy ,a skąd ty o tym wiesz ,bo znam ludzi którzy wyjeżdżają poza granice miasta i pracują na czarno za (powiedzmy średnią kaskę)bez ubezpieczenia itp to patologię tworzą nasze władzę nikt inny.A skoro wyjezdzają to chyba walczą o to pracę co?Dla mnie jestes /dziwnym człowiekiem/Może inaczej niech będzie że masz rację ale dajmy szansę wszystkim po równo do tej "patologji"nie tylko naszym jakże to "biednym"uchodzcom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1,7 miliona więcej w kasie miasta,hurra!!!

Również niedawno na mobile.de była dwu i pół roczna C klasa kombi w dyzlu z przelotem 330 tys. km.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1,7 miliona więcej w kasie miasta,hurra!!!

Czlowieku pal gume z Lomzy chyba masz troche rozumu, ze na wiosne wyplyna nowi apsolweci bezrobotni spadaj.
Tu mozesz wrocic i sie pobujac tydzien ,bo na dluzsza mete to kicha.
Chcesz zasilic grono tych Czubkow co siedza wieczorami w piaskownicach pijac piwo bujajac sie na hustawkach (prawie co wieczor siedza Debile i sie bujaja na hustawkach na Prusa ).
Popiepszona mlodziez puste lby.
Wyjedz i bedziesz mial spokoj wrocic tu zawsze mozesz ale czy jak zasmakujesz wolnosci i nie zaleznosci czy bedziesz chcial tu wrocic nie wiem. Zycze powodzenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1,7 miliona więcej w kasie miasta,hurra!!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1,7 miliona więcej w kasie miasta,hurra!!!

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1,7 miliona więcej w kasie miasta,hurra!!!

Ja tez zawsze przejezdzajac uliczkami w centrum miasta, myslalam sobie, ze te uliczki sa tak waskie, ze nie nadaja sie na ruch dwukierunkowy... Powinni zmienic je na jednokierunkowe. Tylko wlasnie musza to zrobic madrze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1,7 miliona więcej w kasie miasta,hurra!!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1,7 miliona więcej w kasie miasta,hurra!!!

prad to wszedzie rozliczaja tak samo.w Elektrowni.i przychodza co pol roku.i nie ma znaczenia jaka to jest spoldzielnia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1,7 miliona więcej w kasie miasta,hurra!!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org