sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Czy może ktoś wie co jest jak dvd raz czyta płyty a raz nie,czt to jest wina płyt czy lasera a może coś jeszcze innego?.Swierzo wypalone czyta 2,3 razy a potem już niechce no i oczywiscie tak jest z orginalnimi też.
z góry dzękuje za jakieś podpowiedzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Witam!

Niedawno został założony nowy serwer Counter-Strike 1.6

nazwa: [M]iastkowski [TP]
ip:91.203.134.157:27092
sloty: 14

Serdecznie zapraszam!!

Wrazie problemow pisac w gg 6182975

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

ja ci moge polecic dietę która napewno poskutkuje... a mianowicie: "MNIEJ ŻREĆ"

Nie jesc żadnych fast-foodow, kebabow ani pizzy i całej reszty smacznego gówna :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

praca, praca i jeszcze raz praca -tylko bez-stresowa, najlepiej taka pasjonujaca, zapomina sie owszystkim nawet o jedzeniu i o bolu tez

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

a co sadzicie o wspomagaczach odchudzania, kapsulki typu Trec Cla, cla & green tea. na allegro sa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Nie mogę się powstrzymać, by nie polecić fotografa, u którego dziś robiłam zdjęcia (do dyplomu).
Jestem pewna, że każdy z Was przeżywa mały stres związany z pozowaniem, co doskonale później widać na zdjęciu.
Ja miałam ten problem przy dwóch próbach, w tym jedna w dobrze ocenianym studio, ale czułam się tam jak intruz, przywitana przez fotografa na zasadzie "czego tu? "

Postanowiłam pójść do studio, z którego już kiedyś korzystałam, a mianowicie Kodak Express przy ul. Dmowskiego.
Przesympatyczny pan, bez poganiania i niepotrzebnych uwag zrobił mi kilka zdjęć, dodając, że jeśli będę niezadowolona, to pstryknie jeszcze kilka.

Zdjęcia były gotowe za godzinę, za wszystko zapłaciłam właściwie symboliczną kwotę.

Gorąco polecam to studio.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

philipsa ma już troszkę ale wszystko czyta..ło
a bez płytki nie da rady wyczyścic np watka spirytis czy coś takiego..???

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

nie polecam fotografa przy ratuszu.niby zakład taki dobry ale obsuga beznadziejna.tez fotograf w okularach stary to mi mało karku nie skręcił jak ustawiał glowe do fotografi hehe nie polecam;d bu ra ctwo;d



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

DxxxD napisał(a):

> Daruj se tabletki i inne specyfiki ogranicz miche ostatni
> posilekkies ja 3 godz przed snem. Jedz wiecej warzyw i za
> jakies cwiczenia sie wez nie musi to byc odrazu silownia ale
> np. aeroby.


i efedrynka i bedzie git;) a tak na powaznie to co wyzej plus L-karnityna

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Byłem,spróbowałem i oceniam bardzo dobrze :) Kebab smaczny, bułka duża,mięso z kurczaka (mi takie najbardziej odpowiada), sos mieszany również mi odpowiada, suróweczki w sam raz. Widać,że chłopak się bardzo stara, ogólnie kebab na plus i można go śmiało polecić.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

DxxxD właśnie po to założyłam konto.

Zdjęć nie będę pokazywać, bo w moim poście chodziło mi głównie o atmosferę i profesjonalizm w tym studio. Efekt końcowy jest mniej ważny (ale tez bardzo dobry).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

A po co Wam lity. Wystarczy wziąć kartę i problemu nie ma. W żadnym kraju nie miałem problemów , tylko karta winna być odpowiednia np. Mastercard.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

moja znajoma na tej kopenhaskiej tydzien pociagnela-ja tam nie widzialem zeby schudla ale zbladla przerrazliwie,since pod oczami zawroty glowy-w robocie raz zemdlala - nie sadze zeby jakiekolwiek efekty byly tego warte... diety cud polegaja na tym ze cud bedzie jak schudniesz i sie jakiejs choroby nie nabawisz. z tym nie jedzeniem po 18 to jest glupota moim zdaniem. przede wszystkim postaw sobie pytanie o ktorej zazwyczaj chodzisz spac - jezeli kolo 22 to faktycznie po 18,00 nie powinnas juz jesc ale jesli np juz ok 23,00 to nie powinnas jesc po godzinie 19,00 ( organizm potrzebuje na przetrawienie ok 4 godzin w zaleznosci od tego co wczesniej jadlaas bo niektore potrawy przetrawi w godzine a niektore w 4) nawet jak bedziesz jadla np do tej 18 to pamietaj tez zeby ostatni posilek nie byl ciezkostrawny. najbardziej obfite powinny byc sniadania. wiecej ruchu i to chyba wszystko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

ja też jestem bardzo zadowolony z tamtego zakładu i mogę smialo polecic

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

...chętnie mu wytłumaczę jego wątpliwości tylko przedstawiony problem jest mało konkretnie przedstawiony...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

znaczy rozne płyty nawet jak jest nowa pare razy zadziała a potem już nie czyta ,ale wczesniej było ok czytało plusowe i minusowe wszystko bez problemowo bez różnicy czy orginalne czy piraty



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

hej a zarezerwowałam suknie w salonie ślubnym PRINCESS przy aleji legionów koleżanka ktora w ubiegłym roku wychodzila za mąz poleciła mi ten salon i powiem tak jestem mile zaskoczona nie widziałam jeszcze tak prefesjonalnego podejscia o czym nie moge powiedziec o salonach na dlugiej ja nie wiem kto zatrudnia te panie? a pozatym oklepane modele sukienek co roku to samo.
Ja wybrałam suknie bardzo oryginalno inną ogolnie byl duży wybór ciezko podjąc mi było decyzje. salon śliczny nie widzialam takiego w lomzy, zapisalam sie od razu na makijaz i paznokcie w sumie nie znam tej pani ale znalazlam na forum opinie na jej temat duzo pozytywów.
polecam bardzo gorąco super profesja duzy wybór dodatków i sukienek nie widzilam takich w innych salonach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

stefan bator-masz nieaktualne dane.na wzgs-ie gaz 1,57

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Mialem ps2 przez 6 miesiecy potem xboxa kupilem i zaczelem grac w fife 09 to sie przyzwyczajalem tydzien od ps2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

A jak przedstawiają się ceny za wypożyczenie sukni w tym nowym salonie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

wszechwiedzacy ja tam mnie mam zastrzeżeń,zawsze tam robiłem i będę robić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Dziekuje wszystkim za komentarze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Tak to już jest, że w tym kraju najwięcej kombatantów rodzi się po wojnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Prawdopodobnie 1 marca ma być koncert jazzowy (jak w tytule).Fajnie tylko poszedłem kupic bilet a tu 40 zł !!!!!!!!!!!!
Chyba Regionalony Ośrodek Kultury troszke przesadza.
Nie tak dawno był świetny koncert Roberta Majewskiego w MDK-DŚT (ta sama klasa koncertu) i bilety były po 20 zł.
Poza tym na RAZ DWA TRZY bilety były po 35zł i grali znacznie dłużej.
Apel do Dyrektora Regionalnego Ośrodka Kultury - Panie!!! stuknij się...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

dzieki wszystkim za info

Pozdrawiam

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

nie bylem ale wlasnie mialem sie zapytac czy ktos dzis dostal gratisa ale jak widac wpis wczesniej to jednym slowem wiecie co robie na tego kebaba zycze powodzenia w interesie ale nie zajrze do niego i nie chodzi o zadne uprzedzenia po prostu nie lubie miesa z kurzcaka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

to dobrze że podzieliłaś się swoją wiedzą Pasti-ja na pewno skorzystam:-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Chciałabym sie dowiedziec czy ktoś z was sterylizował swoje suczki? Jeśli tak to napiszcie u którego weterynarza w Łomży najlepiej i za ile???
Dzięki ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Wszechwiedzacy - wyraziłeś opinię o tym fotografie bardzo trafną, też miałam takie doświadczenie, podzielam twoją opinię.

Zrobiłam niedawno zdjecia do dyplomu na osiedlu w zakładzie Fuji (nie wiem jaka ulica) obsługa fantastyczna i efekty znakomite. Są bardzo wyrozumiali i można "pogrymasić". Bardzo ich polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

jesli chodzi o mięso to z 5kg zazwyczaj jest 40 kebabów mi wychodzilo ok 24 (w gyrosie myśle że za dużo dawałemi na początku a za mało surówek i frytek)
jeśli chodzi i salse to była i jest i będzie ;)
buła jest taka sama jak wszędzie lecz większa (może konkurencja cos pisze)
jeśli chodzi o jakość itd to ludzie... pierwszy dzień dzisiaj pod koniec osoby które przychodziły mówiły że nic dodać nic ujać

a może po 10zł zrobić kebab a więcej mięsa dawać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Sterylizacja jest to prosty zabieg, każdy lekarz sobie z nim poradzi. Myślę, że największym problemem jest koszt takiego zabiegu. Piszę, bo nie chodzi mi o reklamę któregoś gabinetu. Ale proponuję ci abyś odwiedziła wszystkie w Łomży gabinety a jest ich sporo i konkretnie zapytała się o cenę wspominając wagę suki. Przy ostatecznym ustaleniu kwoty zapytaj się czy to jest końcowa cena . Jest tak ze jeden lekarz mowi ci cene o parę zlotych wieksza niż drugi, wiec wybierasz tego drugiego, a potem ten drugi dolicza ci przykladowo antybiotyk po 10 zl przez 10 dni, natomiast ten pierwszy mial na mysli calośc czyli zabieg plus antybiotyk. Tu często jest haczyk na który ludzie się łapią.
Gabinety w Łomży które znam :
Na ul. Hipokratesa dwie
na ul. Mazowieckiej + Nowogrodzka jeden lekarz prowadzi
Na Małachowskiego
Na Krótkiej
Na Wojska Plskiego
Jest jakiś nowy gabinet na Szosie Zambrowskiej
Uważam że znajdziesz jak poszukasz, za dużo mniej niż 350 zł.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

serdecznie polecam. jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni, obsługa super, jedzenie bardzo dobre i wszystko dobrze zorganizowane, kelnerki same dogadywały sie z zespołem co i kiedy. my po prostu sie wspaniale bawiliśmy nie martwiąc sie czy nie będzie jakiegoś niedociągnięcia. w razie pytań poproszę o kontakt mailowy chętnie odpowiem na pytania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Ja jestem zapisany na FIFE 09 ktos jeszcze idzie na nia ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

mam jeszcze jedno pytanie gdzie ewentualnie zanieść do naprawy?????

Gdy ludzie przestają wierzyć w Boga, nie oznacza to,
że będą wierzyć w nic, tylko że w cokolwiek
Gilbert K. Chesterton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

http://allegro.pl/item534826813_cd_dla_dj_a_xxl_10.html

+

http://allegro.pl/item535950754_kolumny_estradowe_250w_nowe_glosniki_beyma_102db.html

+

http://allegro.pl/item533438796_wzmacniacz_mocy_do_pubu_klubu_dj_a.html

+

http://allegro.pl/item534153450_super_promocja_mikser_behringer_dx_626_4djshop.html

+

POWODZENIA :]

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

better jak moge Ci cos jeszcze doradzic, to lepiej nie pisz o wszystkim co robisz na tym forum ;) Nie jestes instytucja publiczna, nie musisz byc przezroczysty ;) Bardziej sobie zaszkodzisz niz pomozesz w ten sposob...
Nie sadzisz, ze piszac, ze dawales pozniej mniej miesa zeby zmniejszyc straty, bo wczesniej dawales za duzo, mozesz tylko spowodowac ze niektorzy poczuja sie oszukani? W koncu kazdy zaplacil tyle samo... Robisz blad, trudno mogles poniesc jednego dnia jakies straty, a nie odbijac na klientach... Pomysl, czy wiecej straciles na miesie, czy na antyreklamie, bo tyle osob napisalo, ze za malo miesa dales? Ale skoro juz tak zrobiles, to przyznawanie sie do tego na forum jest troche glupie, lepiej juz gdyby ludzie mysleli ze to przypadek/blad, a nie celowe dzialanie na ich szkode...
Ja bym na Twoim miejscu przestal sie za duzo rozpisywac, bo jak widac latwo palnac glupote...
Z pewnoscia teraz bedzie lepiej, ale sam sobie szkodzisz od poczatku, wlasnie przez nadmierne rozpisywanie sie tutaj. A temat bedzie wisial jeszcze dlugo... Jak za duzo obiecujesz, to pozniej glupio wychodzi, jak sie nie sprawdza... uwazaj, zeby ten temat z reklamy nie zmienil sie wkrotce w antyreklame.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

ja tez go znam...taki typ... a Ty pablito tez go znasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Bryan Adams "Wherever you go, whatever you do"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Szaszu są policjanci i policjanci. Oczywiście że Policja jest potrzebna bez tego to byś na ulice nie wyszedł. Niestety są tacy co szkołe policyjną skończyli wrzucili takiego w suke i myśli że błyszczy i włada. Idzie też do Policji wielu tumanów przez układy. Uważam że młodym taka władza do głowy uderza i to oni są agresywni i prowokują. Właśnie do nich moim zdaniem odnoszą się skróty "ACAB" "(C)HWDP" "JP". Ogólnie Policji nienawidze ale Policjantów z powołania podziwiam.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

jankes mógłbyś rozwinąć wypowiedź o kibolach. Bo chyba nie zrozumiałem o co Ci chodzi. Dzięki i pozdro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

idź do lekarza



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Chodzi mi o kablówkę w Multi Media. Chodzi o to że nie długo mi się kończy z nimi umowa i mam dylemat czy znów ja podpisywać..Mam średni pakiet,programów miało być tyle i tyle a okazuje się że kilka jest kodowanych (chcąc je mieć trzeba do nich dopłacić) a dla dzieci do tej pory był Jetix Play a teraz ni z tego ni z owego jest jakiś Nick..
Wydaje mi się że są lepsze oferty na rynku ... A może tv na kartę..? Tak dużo ostatnio się o niej mówi..:) Korzysta ktoś z Was z niej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Człowieku jebnij się w ten pusty łeb czytaj ze zrozumieniem . ''nudzicie się i komp i net was przerasta i dla
> tego :) i jeszcze umieszczać dzieci '' 92, 93 '' więc chodzi o te osobniki które TUTAJ umieszczają linki do tych dzieci :) , na początek pokaż swoją twarz jak jesteś taki ''kozak'' ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

moze fajna bielizne??? na długiej nad 517 cos znajdzesz, pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

a ja polecam Górskiego facet super i łatwo zdać egzamin ja zdawałem na C super polecam Ośrodek szkolenia Górski ul. Dmowskiego na górze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Ja tam jestem jak najbardziej za!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

synkowie na fotce zdjecia maja...gangstery

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Wtorek: jak zjesz 3 mega kebaby sam to dam ci 4 tego gratis i dożuce cole ;)

a tak wogóle zapomniałem dodać wybór sosów się powiększył zatem na stanie jest: duński, koperkowo-ziołowy, mieszany, czosnkowy, salsa

VERGISS MICH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

ty uran ja mam pytanko a skad wiesz ze te dziewczyny to tylko puste laseczki ?????????tak se zelozyles konto poprostu wszedles i tak stwierdziles tak????to wlasnie ciekawi
bo nie po wygladzie sie ocenia ludzi.i skoro takm myslisz to powiem ci ze co do nie kturych tych linkow z foty to naprawde sie mylisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Polecam jak najbardziej! jest świetnie, można się wybawic :) jedyny minus to jedzenie- bez smaku, chyba nie wiedzą co to są przyprawy... ale nie zastanawiaj się tylko jedź nie bedziesz żałowała :) pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

to są właśnie jak najbardziej legalne filmiki, udostępniane przez jakiegoś artystę/jakąś telewizję oficjalnie na yt, tylko że dla użytkowników z ameryki płn. więc nie dla nas :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Mimo ze nie jestem zwolennikiem Pana Kaczyńskiego uważam ze trochę szacunku mu się należy, nie bardzo rozumiem po co takie wypowiedzi jak chcesz idź i rzuć jajkiem jeśli myślisz że to coś ci pomoże ! Łatwo zza biurka coś napisać trudniej zrobić a takich odważnych w naszym kraju na pęczki. I pomyśl jak byś się ty czuł jak byle śmieć by cię wyzywał ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

dzieki bardzo pomocna troszke mnie uspokoiłaś pewnie zadzwonia po niedzieli...dziekuje za testy.
ja tez dzwonilam jakies 4 dni po zdaniu TSF ale powiedziano mi ze trzeba czekac az ktos zadzwoni :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Powiem tak że ta fotka jest bardziej bezpieczniejsza i mniej popularna niż nasza kasa ;) http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Uwaga-Grozny-wirus-atakuje-na-Naszej-klasie,wid,10849252,wiadomosc.html nie dziwie się że tyle ludzi już to świństwo załapało ;) a co do fotki każdy wkleja fotki jakie chce ale i tak na realu poznajemy kto jest twardy a kto z bliska wygląda jak pustak a kto wapniak ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

a co...zly byl? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

hejka tu masz numer 2184302 do fryzjerki to jest na niemcewicza 2 salon jolanta polecam naprawde jesli chcesz balejaz to zaplacisz okolo 80 zl polecam tylko trzeba sie umawiac bo od razu cie nie przyjmie ma duzo klientek pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Szpital kliniczny Białystok, oddział ginekologii doc.Przepieść jeden z najlepszych diagnostów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

o ,a ta inteligencka platforma to na działała,że ho ho no ale Donald może powiedzieć,że mu kryzys przeszkodził

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Lukasz, czy jestes z Krakowa? czy Testy TW i TS miales w Katowicach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

Donald obiecał, to i dotrzyma :))))))
Będą takie spadki jak w Irlandii, albo i lepsze :)))))))))))))))))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Rydzyk unika zapłacenia grzywny

no to niech szybciej kręcą i niech zaczną rozdawać. nie mam całego życia na czekanie. Zestarzeję sięi już nie będę mieć zapału



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org