sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Polacy wygrali w Łomży 4:0

Reprezentacja Polski U20 wygrała z Portugalią w Łomży 4:0. Polacy po meczu zostali liderem w Elite Leauge, a w poniedziałek (11 września) zmierzą się z reprezentacją Niemiec w Legnicy.

Młodzieżowa reprezentacja Polski U20 w piłce nożnej, pod wodzą Miłosza Stępińskiego, w Łomży zaprezentowała się bardzo dobrze i pewnie wygrała z Portugalią. „Widowiskowo, skutecznie i twardo w obronie” - chwali TVP SPORT. Szkoda tylko, że kamery ustawione na trybunie głównej często pokazywały pustawe krzesła trybuny od rzeki.

W pierwszej połowie Polacy strzelili trzy bramki: Cezary Polak 33', Marcel Błachewicz 35', Dominik Marczuk 38', a po przerwie dołożyli jeszcze jedną - Tomasz Pieńko 47'.

W rozgrywkach Elite League bierze udział osiem drużyn, i po za Polską grają jeszcze: Anglicy, Niemcy, Włosi, Portugalczycy, Rumuni, Czesi i Norwegowie.