niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kręgielnia .

Wiecie może ile kosztuje wejscie na kręgielnie w Labiryncie ???? Bo na ich oficjalnej stronce nie ma tego podanego ;((

zgrzyt hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kręgielnia .

daj spokój szkoda kasy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kręgielnia .

bo ciebie stać tylko na frytki ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kręgielnia .

na frytki mnie nie stac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kręgielnia .

zadzwoń i sie zapytaj jak takis ciekawy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kręgielnia .

50 zł za godzinę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kręgielnia .

naprawde nie warto tam jechac dzis bylem to maszyna sie caly czas zawieszala i po 20 min musielismy skonczyc gre oczywiscie kasa zostala zwrocona za nie wykorzystany czas a jesli chodzi o ceny to w niedziele do godziny 17 jest 30 zl a po 17 juz 50 zl nie wiem jak w inne dni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kręgielnia .

Jest tak jak dokładnie koledzy wyżej piszą. Niestety, kręgielnia w Łomży jest dość wadliwa i często psuje radość z gry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kręgielnia .

Jest tak jak dokładnie koledzy wyżej piszą. Niestety, kręgielnia w Łomży jest dość wadliwa i często psuje radość z gry.

http://www.auto-przekroj.pl - motoryzacyjny portal łomżyński. Zapraszam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kręgielnia .

ja byłem :) 50 zł za godzinę ! bylem raz więcej nie poszedłem :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kręgielnia .

Odświeżam temat. Ceny nadal w takie same ? czy zmieniło się coś jeśli chodzi o funkcjonalność ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kręgielnia .

Tor z lewej krzywy jeśli będziesz na nim gra to musisz rzucać mocno bo przy lekkim rzucie znosi na lewo . Fajna kręgielnia jest w Galerii Biała w Białymstoku


pozdrawiam Zbyszekp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kręgielnia .

Witajcie, mam pytanie, jak to jest z tą naszą kręgielnią? Warto się tam wybrać? Działa bez zarzutów?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org