wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ogloszenie w 4 lomza

Witam . Wlasnie przegladalem ogloszenia w 4lomza.pl .Ktos zamiescil ogloszenie ze zatrudni pania do sprzatania 2 razy w tyg .prosi o Cv ze zdjeciem . Sam niewiem co sadzic ,rozuiem ze teraz Pani sprzataczka to musi miec skonczona ktoras z Lomzynskich uczelni ,biegle znac obsluge komputera i miec prezecje . ????? Szanowny pracodawco a moze ty zamiesc swoje CV i wtedy bedziesz mial wiecej kandydatek do pracy .Wielkosc mieszkania ,czy jestes balaganiazem .itp . No i musisz byc przystojny ,szarmancki i hojny . Czy jestes wyplacalny , zarobki itd . Co sadzicie o takich ogloszeniach . Czy teraz na sprzataczke to tez casting . Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogloszenie w 4 lomza

Kiedyś były ogłoszenia z pracą dla sprzątaczki i wykształcenie min. wyższe :)

To ludzie po zawodówce nawet do sprzątania już nie są zatrudniani.
To gdzie mają pracować?

Chore, chore.

Ale nikt pracodawcy nie zabroni mieć takich wymagań, jego cyrk...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogloszenie w 4 lomza

Każdy chce mieć jak najlepiej wykształconego pracownika (nawet sprzątaczkę). Jeżeli ktoś lepiej wykształcony, z lepszą prezencją będzie chciał u mnie pracować to chyba go wybieram. Proste i logiczne. Wolę żeby po domu krzątała mi się przystępnie wyglądająca kobieta która nie traci klasy nawet w takiej a nie innej pracy niż jakaś która o siebie nic a nic nie dba i będzie mnie odstraszać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogloszenie w 4 lomza

Ja rozumiem ,co masz na mysli . Tylko czy nie prosciej podac nr tel i porozmawiac ,wypytac . A CV to moze tyc problemem . Dzieci beda pisac cv ,robisc zdjecie . Rozumiem jesli zatrudnia sie kadre na odpowiednie stanowisko do biura ,to interesuje pracodawce doswiadczenie zawodowe ,kursy imiejetnosci itd.... . Natomiast Cv ze zdjeciem to dlamnie zbieranie danych osobowych . Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogloszenie w 4 lomza

vaptor

chyba żartujesz???? Po cha do sprzątania osoba z wyższym wykształceniem???? Taka osoba powinna umieć sprzątać i ważne zeby byla uczciwa a to czy ktos ma wyksztalcenie nie robi z tej osoby od razu czystej i i uczciewej. Nie wiem co ma piernik do wiatraka?? masz dziwne pojecie chyba zerowe o zyciu skoro takie fanaberie wypisujesz.

Powiem ci ze chetnie za takie mnimanie o zyciu palnęła bym cie w ten pusty leb.
Znam ludzi po sredniej szkole lub po zawodówce i nie widze roznicy pomiedzy tymi z ktorymi sama studiowalam i tymi ktorych znam po studiach.Tu chodzi o inteligencje a nie wyksztalcenie.

km ty masz racje to na pewno zbieranie danych osobowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogloszenie w 4 lomza

Kiedyś w tv był program o takich paniach na telefon, co to przychodziły sprzątać i nie tylko... Może o to chodzi?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogloszenie w 4 lomza

Zabolalo cie ze mam racje . Szukalem rowniez jakis czas temu osob do sprzatania . Dalem ogloszenie ,wybralem po rozmowie . Sprawdzilem i i jestem zadowolony . Natomiast casting z cv to wedlug mnie przesada . i Jeszcze jedno masz racje wyksztalcenie to nie inteligencja . A ty dlamnie to chyba jestes wyksztalcona . Mozez wyslac mi CV zatrudnie cie na sprzataczke tylko niezapomnij wyslac odpowiedniego zdjecia . Pozdrawiam . Jesli cie zdenerwowalem to przepraszam ,wyrazilem tylko swoja opinie ,nie mialem nikogo urazic .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogloszenie w 4 lomza

Widzialem twoje wczesniejsze odgloszenia ze stawka 5 zl na godz . to mi wystarczy...........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogloszenie w 4 lomza

Castngi na stanowisko sprzataczki zawsze byly - jak na kazde inne stanowisko pracy ...

W CV jest nasz caly zyciorys - bardzo duzo o nas informacji - dzien urodzenia, miesiac, rok, miejsce, stan cywilny, rodzaj szkoly i tez miejsce itd. itp.


\" Im miej ludzie o nas wiedza , tym lepiej! \"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogloszenie w 4 lomza

km ty to do mnie napisales?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogloszenie w 4 lomza

Kiedyś była tu taka firma, co do ulotek też chciała CV :D
Ubaw po pachy, no chyba że ktoś potrzebuje pilnie pracy i jest gotów coś takiego przygotować i wysłać... Przykre to, też obstawiam wyłudzanie danych osobowych.
Informacje do decyzji o zatrudnieniu na takich stanowiskach zdobywa się tak, jak napisał km - podczas rozmowy, ew. okresu próbnego.
To jest proste i nie ma co wymagać zbyt wiele, bo niedługo CV to i sprzątaczki będą musiały pisać (UPS! IRONIA).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogloszenie w 4 lomza

I nie mam nic do sprzątaczek, szanuje ten zawód tak, jak każdy inny. Po prostu nietrafione wymagania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogloszenie w 4 lomza

Widziałem lepsze: przyjmie \"pracodawca\" do pracy osobę w wieku 18 lat i 20-letnim doświadczeniem..............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogloszenie w 4 lomza

km masz jakieś dziwne podejście. Ważne to jaka dana osoba jest. Osoba po najsłabszej szkole czy taka po studiach która chce sobie tymczasowo dorobić to nie powinno robić różnicy. W sumie ci po studiach nie powinni się wogóle interesować takimi ofertami, ale w życiu różnie bywa.
Do sprzątania chyba nie trzeba być wielkim inteligentem z wykształceniem.
Wystarczy prosta, schludna, normalna osoba.

A Ty \"km\" z takimi wymaganiami zejdź na dół. Niedługo z chęcią będą zatrudniać inżyniera magistra do wywozu śmieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogloszenie w 4 lomza

Przepraszam, miało być do \"vaptor\" a nie \"km\" ;), źle spojrzałem, zwracam honor.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogloszenie w 4 lomza

było nie dawno ogłoszenie (szukać mi się teraz nie chce) ...
\"... zatrudnię przy wycince lasu... CV + zdjęcie...\"

się nie zgłosiłem. brzydki jestem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org