wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pks łomża

Czy ktoś jest w stanie roszczytać rozkład jazdy na dworcu autobusowym?To świadczy chyba o głównodowodzącym pks łomża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pks łomża

Głównodowodzący teraz trzma się stołka kurczowo bo jak go usuną to będzie musiał wrócić do kupisk skąd pochodzi do obory,nie interesują go takie bzdety o których ty piszesz jarosław.. no ale że i marszałek Baszko z psl i ten nowy Pan i Władca pks łomża też z tej samej partii to pewnie jeden za drugim będzie ciągnął.. ot i sprawiedliwość

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pks łomża

ja wiem kto za to odpowiada, ale Ci nie powiem.
nie lubisz konfidentów i jeszcze po ryju mnie na trzaskasz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pks łomża

Wiesz psl. to taka qrwa- pluskwa bez zasad i charakteru ale bez niej nie będzie koalicji i rządu. Trzeba zmienić ordynację wyborczą/wy---lić metodę Donta/ale to nie nie jest po myśli tym arcyzłodziejom przy korycie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pks łomża

Marszałek Baszko jest z psl więc czy podejmie sprawiedliwą decyzję i dobrą dla 170-osobowej załogi zwalniając ze stanowiska swojego człowieka również z psl? Pewnie nie. Żeby kto inny był marszałkiem decyzja byłaby jednomyślna czyli wiadomo jaka.. Dobrze mieć wszedzie swoich ludzi.
Współczuję załodze pks , bo nawet na nagraniach widać że Pan Prezes jest krnąbrny, idzie w zaparte i jest gotowy na wszystko byleby nie dać się wyrzucić z dobrzepłatnego stanowiska. Czy interesuje go los firmy i pracowników? Jak widać : nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pks łomża

A od kiedy psl było sprawiedliwe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pks łomża

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pks łomża

Hrabia z Kupisk został powołany do ratowania łomżyńskiego pks-u ,dobre. Tylko szcześciolatek w to uwierzy. Może

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pks łomża

Pewnie lepszy bylby hrabia zza kierownicy - bo do tego dazysz - naprzygladalem sie ja wam tyle lat jezdzac z wami-obrazac ? tylko to potraficie? do roboty sie wezcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org