piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TV Łomża = TV Filipkowski

Jeden pan o imieniu Artur zawładnął nie wiem dlaczego i w jaki sposób nazwę TV Łomża. W.....ił mnie ten Paaaaaan w kilku sprawach, raz, że nie wiem dlaczego reprezentuje swoje widzi mi się jako Łomża na cały kraj, to jeszcze jako TV Łomża powinno być instytucją pożytku publicznego jako Łomża. Taak? A na pewno, paaaaaaaaan Artur życzą sobie: za pokazanie szkoły (np. Gimnazjum nr 3 w Łomży - ale ta szkoła ma dochody kurczę, no biznes że hej) - 500 zł. A ja jako łomżanin żąDAM ABY pAAAAAAAN Filipkowski za używanie nazwy mojej (jestem łomżaninem) 1 500 zł miesięcznie. A dla pozostałych Łomżan (którzy mają tu meldunek) 2700,-. Albo TV Łomża za kasę, albo TV Filipkowski gratis (ale tego nikt nie kupi).
TV Łomża Pana Filipkowskiego jest TV komercyjną i nie życzę sobie aby używał mego miasta w nazwie.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TV Łomża = TV Filipkowski

i jeszcze jedno, nie mieszkam na Perspektywie ale wiem, że tam obsługuje TV Skorpion, komercja, nazwa brawooooo, Filip, a za nazwę twego TV i tak cię zjadę.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TV Łomża = TV Filipkowski

czuuubek
A ty przypadkiem nie przeniosłeś sie z TV Łomża do firmy Pana B. która przejęła umowe z TVP 3?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TV Łomża = TV Filipkowski

Oj gdybym mógł to z miejsca tu i teraz, jak widzę TV Wazelina Filipkowski ( za Łomżę to ten paaaaan niech płaci) - a za to że jestem skazany na TV Wazelina Kasa Filipkowski od Vectry będę żądał odszkodowania. Nie życzę sobie Daj Pan Kasę oglądać wypocin w roli głównej imć Pana Daj Mi Kasę Filipkowskiego.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TV Łomża = TV Filipkowski

czuubek wes ty sie zastanow co piszesz. Ten twoj nick swiadczy tylko o Tobie!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TV Łomża = TV Filipkowski

nica swego koffam bo on odzwierciedla moich adwersarzy, których nie lubię, a lepiej mieć nicka czuubek niż TV Filip Wazelina Daj Mi Kasę Łomża

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TV Łomża = TV Filipkowski

Tv Filipkowski kicz i szmatławiec tygodnik Narew. a sam waćpan Artur uważa się za wielkiego byznesmena.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TV Łomża = TV Filipkowski

oj razi Was razi jak ktoś robi coś ciekawego czego Wy nie potraficie zrobić. Wtedy trzesiecie się ze złości jak rozrzutniki gonoju Waszych przodków i plujecie jadem dokoła.

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TV Łomża = TV Filipkowski

Nasza nie razi tylko ta telewizja jest do bani... materiały nakręcone lipnie totalna amatorszczyzna... dźwięk dziwny... nic ciekawego nie pokazują i w dodatku chyba od 16-20 w kółko ten sam materiał i tak przez calusi tydzień... Porażka

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TV Łomża = TV Filipkowski

Nasza - w Twoich wypowiedziach ciągle widać coś o roztrząsaniu gnoju, chyba pasjonuje Cię to zajęcie,ogarnij się dziewczyno bo wkurwiasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TV Łomża = TV Filipkowski

Najgorsze jest, że zarówno TV Łomża i jak i ta broszura Narew powinny pełnić pewną rolę społeczną (zwłaszcza TV skoro ja ŁSM wpuściła) a zajmują się promowaniem niefajnych kolesi. Telewizja ta np. wyemituje najgorszy program, pod warunkiem, że ktoś zapłaci. Ta gazetka Narew to jest dopiero ściema - non stop o nieistniejącej Galerii i jej Zarządzie. Chyba jedyny przypadek takiej ściemy gdzie piszą tyle o czymś, czego nie ma i nie będzie. Sam człowiek śniegu Yeti nie doczekał się tylu publikacji:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TV Łomża = TV Filipkowski

Oo Masz ku***a problemy stary;/ nie pasuje Ci to się wyprować do wawy ...zal.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TV Łomża = TV Filipkowski

trudno się zgodzić z językiem i argumentami czuubka, ale co do samej TV Łomża to podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi komentarzami. Aż dziw bierze, że uchodzącą za profesjonalna kablówkę TV Vectra emituje program TV Łomża. Może należy interweniować wyżej, skoro powracający temat na forum TV Łomża pozostaje bez echa.

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TV Łomża = TV Filipkowski

ja powiem tyle to tylko lokalna tv nie tvn więc nie oczekujmy nie wiadomo czego. Ale widze że czubek musiał brac cukierki od pana loczka z tv skorpion, z tąd te komentarze bo z tego co mi wiadomo to tv skorpion podaje sie jako tv
łomża gdzie nie pojedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TV Łomża = TV Filipkowski

Czubek jesteś żałosny. Przemawia przez ciebie zazdrość. Nazwę miasta to sobie może każdy umieścić w nazwie firmy bo należy do wszystkich. Chlopie kup kamerę i kręć. Za 2000zł możesz mieć fany sprzęcik. Naginaj po mieście i kręć. Rozkręć własną telewizje. Zrób lepszą jeśli potrafisz. Boże katolików co to za kretyni w tym mieście mieszkają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TV Łomża = TV Filipkowski

A za oczernianie publiczne Filipkoskiego to na jego miejscu bym ci poprostu dojebał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TV Łomża = TV Filipkowski

Krist .Off! zwróć się do swojego Boga.
A używanie w nazwie "Łomża" jest zakazane, na co powinien zwrócic uwagę pan prezydent. Albo to tv miejska , albo zmiana nazwy. Inne miasta na coś takiego nie pozwalają .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TV Łomża = TV Filipkowski

Gringo,zostałbyś sam w tym mieście gdyby każdy ,komu coś nie pasuje wyjechał!Nie,no byłby jeszcze p.Filipkowski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TV Łomża = TV Filipkowski

A kto zgadnie pod jakim nickiem pisze na tym forum Jacek Babiel?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TV Łomża = TV Filipkowski

Wszyscy ujadacie jak przestraszone szczeniaki. Spokojnie. Nic wam nie grozi. Myślcie o własnej rodzinie. Zaplanujcie urlop, bo inaczej żółć was zaleje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TV Łomża = TV Filipkowski

Aż żal bierze nieudaczników którzy nie potrafią w życiu nic zrobić tylko wypominają i zazdroszaczą innym. A propo wcześniejszej wypowiedzi Krist OFF niech se kupi gość kamerę zatrudni jeszcze paparazzich to się dowie więcej o życiu i biznesie osoby która go interesuje. No i będzie konkurencja, wreszcie kogoś coś zaboli że czuubek ma biznesa no i będzie kolejny post tylko na temat innej osoby.



Pod nazwą Vectra jest w Polsce wiele firm telewizji kablowej zrzeszonej w wielu miastach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TV Łomża = TV Filipkowski

Zabolało ???

TV DNO to się powinno nazywać !

Pod nazwą Vectra jest w Polsce wiele firm telewizji kablowej zrzeszonej w wielu miastach.

Takie same gnioty jak "TV" Łomża ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TV Łomża = TV Filipkowski

Witam,


A.F jest wyjątkową postacią na ziemi łomżyńskiej i życzę wam chociaż połowę tego, co reprezentuje sobą główny bohater wątku. Jesteście zerem!



" Myśl udawania sprawia, że serce choruje, lecz pragnienie spełnienia jest jak drzewo życia "

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TV Łomża = TV Filipkowski

Autor: Janusz J (---.dynamic.chello.pl)
Data: 12-08-11 15:16

Witam,


A.F jest wyjątkową postacią na ziemi łomżyńskiej i życzę wam chociaż połowę tego, co reprezentuje sobą główny bohater wątku. Jesteście zerem!



" Myśl udawania sprawia, że serce choruje, lecz pragnienie spełnienia jest jak drzewo życia "


Czyli ten Pan to podwójne zero?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TV Łomża = TV Filipkowski

a tv narew to to samo co tv łomża?

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TV Łomża = TV Filipkowski

Nie ma tv narew chyba, znam tylko tygodnik narew... i mającą powstać galerię, której nie widać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org