sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zafaldane chodniki

Spacerując (o ile to można nazwać spacerem) w dniu dzisiejszym po Łomży trudno nie zwrócić uwagi na tragiczny stan chodników miejskich. Tylko śnieg i śnieg. Nie ma mowy o normalnym spacerze, można to porównać do przeprawy przez grzęzawiska. Nasuwa się więc pytanie, co w tym kierunku robi rada miasta, komu płaci za odśnieżanie oczywiście za nasze pieniądze.
Może niech straż miejska ruszy te swoje tłuste dupy i weźmie się za łopaty, bo do niczego innego się nie nadają. A może wielmożni radni odśnieżą, jeżeli nie mogą sobie poradzić z tym problemem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zafaldane chodniki

misiaczek1 jak masz problem to zadzwon do prezydenta lub napisz list...zrobiles/as cos w tej sprawie? zalosne...zadzwon do osob zajmujacych sie odsniezaniem...a nie jakies smuty na forum dajesz.... u mnie jest odsniezone i nie mam problemu...

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zafaldane chodniki

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zafaldane chodniki

No niby powinni sypać piaskiem ,ale jak jest odwilż i snieg topnieje to piasek zostaje na chodnikach i nie ma komu tego sprzątnąć i wszystko się wnosi do domu...!

,,Rymowane słowo łączy scenę Hip-Hop 'ową,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zafaldane chodniki

zawsze coś za coś lepiej nanieść piasku i posprzątać ale w miare normalnie przejść niż mieć czyste buty ale wykręcić fiflaka na plecy na sniegu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zafaldane chodniki

Nie było śniegu - źle, bo klimat się ocieplił.
Jest śnieg - też źle, bo chodniczek zapadało.
W lipcu będzie za gorąco, a w listopadzie za mokro.
Misiaczku cieszmy się tym co mamy. Są ludzie, którzy w życiu śniegu nie zobaczą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org