niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wódeczka

cyt: "Nadal trwa bitwa o definicję wódki"

Polscy eurodeputowani chcą wywalczyć zapis, by wódką nazywano trunek wyprodukowany ze zboża, ziemniaków i melasy buraczanej.

Zara, zara. A z czego to produkowali dziadkowie? Szacowny kolega Maciek wspominał cosik kiedyś o tajemniczym 1410 !!??

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wódeczka

jak widac Adall jest jednak kiperem . Wreszcie zrozumialam dlaczego wypisuje takie 'memoranda" na forum polityka )))))))))))))))

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wódeczka

Nadal trwa batalia, ale niestety nie udało sie do tego zapisu przekanac unijnych eksertów i dalej możana wódką nazywać trunki wyprodukowane ze skórek bananów i innych odpadków :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wódeczka

1410 -
1- kg cukru
4- l wody
10- dag drozdzy
po prostu bimber

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wódeczka

No proszę Halina nie zna żadnego przepisu a młody A.R. wie doskonale :))

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wódeczka

Ludzie! Ludzie!! Co Wy pijecie! Trujecie sie swinstwami jakimis! A przeciez, wystarczy, wziac kilo sliwek wegierek... (z jakiegos filmu starego, chiba)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wódeczka

Dla mnie najlepsza jest WYBOROWA !!

Wódka lepsza od chleba... bo gryść nie trzeba.... :)

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wódeczka

A ja se bym napił naszej polskiej, deptanej wieczorową porą księzycówy. Nie ma to jak polski BIMBER pędzony na własne potrzeby. Głowa nie boli. Gwarantowane.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org