niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TIRY przez ul.Poznańską!

Nie wiem czy to ktoś odpowiedzialny skierował tiry przez ul.Poznańską.Szyby w oknach mi się trzesą i mam poważne obawy co do wytrzymałości murów mojego bloku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY przez ul.Poznańską!

Blok pewnie wytrzyma, ale nowe ronda na pewno nie. Na wiosnę do przeróbki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY przez ul.Poznańską!

Do przeróbki to powinni iść projektanci i inwestorzy tych "wspaniałych" ciągów komunikacyjnych jak ulica Poznańska !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY przez ul.Poznańską!

Gromosław zgadzam się w 100%.
No fajnie,że zrobili chodniki i przejścia dla pieszych na Poznańskiej tylko coś im z tymi rondami nie wyszło a tiry rzeczywiście jeżdżą od rana do nocy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY przez ul.Poznańską!

jw.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY przez ul.Poznańską!

jeżdżą bo muszą.

AL Legionów zamknięta dla TIRów więc którędy mają przejechać przez Łomżę? brak obwodnicy się kłania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY przez ul.Poznańską!

Z teog co słyszałem plany jakieś są obwodnicy,tylko ciekawe kiedy ją zaczną robić.
Al.Leginów jest szeroką ulicą w porównaniu do ul.Poznańskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY przez ul.Poznańską!

Już wykupują tereny i działki pod budowę obwodnicy ale bawełna nie ma z czego się cieszyć ponieważ obwodnica będzie szła obok ''Ciepłowni Miejskiej'' obok schroniska więc też będziecie mieli na co narzekać :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY przez ul.Poznańską!

Plany budowy dróg już są robione a wiosną ruszymy z robotą:]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY przez ul.Poznańską!

Wiosną, tylko którego roku. Coś mi się wydaje , że 2010.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY przez ul.Poznańską!

Bardzo dziwi mnie decyzja o zamknięciu ruchu cięzkich pojazdów przez Al. Legionów. Tym bardziej dziwi mnie wytłumaczenie powodu skierowania ruchu tirów na Poznańską. Cytuję z art. prasowego:
"Pojazdy cięższe, jadące od strony Zambrowa i Warszawy, będą musiały wjechać na wysokości BP w ul. Poznańską, a potem w ul. Wojska Polskiego. Z kolei jadšce z północy i od strony Białegostoku muszą "wybrać" na pl. Kościuszki ul. Wojska Polskiego i ew. ul. Poznańską. Ustawione zostały już tablice z zakazem. Teraz trzeba przyzwyczaić się do tego, że objazd, chroniacy przed rozjeżdżeniem wyremontowaną w ubiegłym roku al. Legionów, po prostu obowiązuje."

Szok i konsternacja!!!! Nie chcą by Legionów rozjeździli, więc niech rozjeżdżą ul. Poznańską, świeżo po remoncie, która jest wąska i nie przystosowana do tirów. Czy ktoś w ratuszu myśli???!!!
Przecież gdy przyjdą letnie upały Poznańska zostanie kompletnie zdewastowana. Bardzo dziwne jest także i to, że na prawie całej Legionów jest zakaz zatrzymywania, natomiast na Poznańskiej takiego zakazu nie ma. Wystarczy więc, żeby ludzie zaczeli parkować auta na ulicy i Poznańska nie będzie przejezdna.
Codziennie jeżdżę tę ulicą i mam nadzieję, że ktoś logicznie pomyśli i cofnie debilne zakazy!

Via Baltica najkrótszą trasą - to szansa na rozwój Łomży


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY przez ul.Poznańską!

"Wiosną, tylko którego roku. Coś mi się wydaje , że 2010."

Optymista...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY przez ul.Poznańską!

Kogoś zdrowo pogieło ul. Poznańska ma szerokość 6-7m.Kierowcy jadąc pod wiaduktem zastanawiają się czy się zmieszczą.Żadnego znaku o jego wysokości.Mieszkam przy tej ulicy.Teraz jest problem by włączyć się do ruchu ze swojej posesji.A może by tak jakieś ograniczenie prędkości?Czy może musi dojść do jakiejś tragedi?Może Ci którzy to wymyślili o ty by też pomyśleli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY przez ul.Poznańską!

Pojazdy cięższe, jadące od strony Zambrowa i Warszawy, będą musiały wjechać na wysokości BP w ul. Poznańską, a potem w ul. Wojska Polskiego. Z kolei jadšce z północy i od strony Białegostoku muszą "wybrać" na pl. Kościuszki ul. Wojska Polskiego i ew. ul. Poznańską. Ustawione zostały już tablice z zakazem. Teraz trzeba przyzwyczaić się do tego, że objazd, chroniacy przed rozjeżdżeniem wyremontowaną w ubiegłym roku al. Legionów, po prostu obowiązuje."

Poznanska tez była w tamtym roku wyremontowana...

Urzędnicy tłumaczyli podczas remontu ulicy Poznanskiej,ze nie bedzie ona za wąska,ani tez ronda nie bedą za małe bo jest przeznaczona wyłacznie dla ruchu lokalnego...Własnie to widać...


____
^_^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY przez ul.Poznańską!

No ma być obwodnica, ale najwcześniej za 5-6 lat :).

Ja mieszkam 'na drugim planie', ale nie raz też to troche przeszkadza...

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY przez ul.Poznańską!

Pamietacie, jak na ul.Krotkiej były kiedys zakazy parkowania?

po jednej stronie stawało sie w dni parzyste, a w po drugiej w nieparzyste...

teraz powinni takie zakazy zrobić na tych ulicach...
parzyste- Poznanska, nieparzyste- Legionow... oczywiscie chodzi mi o ruch samochodów, a nie parkowanie...

hehe, a tak na powaznie, to rzeczywiscie paranoja...

zobaczycie co sie bedzie działo na tym rondzie, jak rolnicy przywiozą ziemniaczki do skupu ( czyli pepeesu)... dopiero bedzie szeroko...

pozdrawiam

Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu z butów smierdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY przez ul.Poznańską!

O ile przed remontem Poznańskiej samochody oczekujące do PPSu mogły sobie spokojnie stać na poboczu drogi nie tarasując przejazdu, to obecnie jedno stojące autko może narobić tyle zamieszania, że korek przyjdzie rozładowywać przy pomocy helikopterów transportowych. Brak wyobraźni projektanta, nie wiem to ścieżka rowerowa miała być czy co ??? Dla TIRów ta droga na pewno się nie nadaje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY przez ul.Poznańską!

jak tak dalej pójdzie to objazd zrobią przez stary rynek bo wszystkie inne ulice się rozsypią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY przez ul.Poznańską!

Te małe ronda do wiosny nie wytrzymają ruchu tirów.

Via Baltica najkrótszą trasą - to szansa na rozwój Łomży


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org