niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry dentysta w Łomży ?

Wybieram się do dentysty. Do pana Poznalskiego, który ma gabinet na rondzie obok telepunktu. Macie jakieś opinie ? A może swoich innych sprawdzonych stomatologów ?

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dentysta w Łomży ?

były już takie tematy:
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=86775&t=86748#reply_86775
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=17541&t=17487#reply_17541
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=10212&t=10212

jak zakładasz temat to poszukaj w dotychczasowych tematach czy już go nie było ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dentysta w Łomży ?

Na forum istnieje takie coś jak Spis tematów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dentysta w Łomży ?

A co to jest...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dentysta w Łomży ?

Moim zdaniem jeśli choć raz poczujesz dyskomfort w różnej postaci (np. ból czy suche usta) zmieniaj dentystę i uciekaj jak najdalej - nie pozwól się męczyć.

Żyjemy w zacofaniu jeśli chodzi o jakość leczenia (zwłaszcza u mniej popularnych lekarzy).

Osobiście polecam gabinet na Dwornej koło biedronki - czekasz ok miesiąca w kolejce ale wiesz, że lekarz podejdzie profesjonalnie do sprawy i nie będzie przy Tobie dziadował.

Dodatkowo olej dentystę jeśli:

- wkłada Ci do buzi ręce bez rękawiczek
- nie ma odsysaka śliny
- czujesz ból
- masz suche usta podczas zabiegu
- wkłada Ci dużo waty czy czegoś podobnego do buzi

Strzeżcie się gabinetu na Piłsudskiego niedaleko 4 pór...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dentysta w Łomży ?

18 lat lecze zeby u pani Joli Myszynskiej-Sarnackiej (gabinet na ul. Ksiecia Janusza II w bloku na dolewsrod innych lokali). Wszyscy, ktorym ja polecilam byli bardzo zadowoleni i od tej pory nie szukali innego specjalisty. Fachowo, solidnie, klasycznie i bardzo sympatycznie. Uwielbiam chodzic do dentysty.

polecam i pozdrawiam
koszmitka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dentysta w Łomży ?

unikaj gabinetu na szosie zambrowskiej, zero profensjonalizmu, duży ból nawet jak placisz im kupe kasy to itak zchrzania robote. w polowei leczenia musialem sie przeniesc do innego dentysty bo w 1 miesiac zrobila mi polowe leczenie kanałowego
drugi dentysta musial wszystko od nowa zrobic i zaplacilem za wszystko polowe tego co u tamtego zlego dentysty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dentysta w Łomży ?

Ja polecam gabinet Pani Dr.Podolak na ulicy Ks.Anny.

RUMCAJS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dentysta w Łomży ?

a ja polecam pania doktor Annę Minko, na ul ksieznej Anny. niedawno byłam , po 10 latach u Pani Ani, z wielkim strachem, bardzo sie bałam, bo ostatnie moje spotkanie z dentysta bardzo zle spominam, zemdlałam na fotelu, ale teraz po takim okresie bałam sie potwornie , dzieki Pani Ani mam dziś zdrowe zeby , wszystko odbyło sie bez bólu!, a szczeże miała co robić u mnie. polecam goraco!.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org