niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
lg u 400 w sieci 3 simlok

witam zwracam sie z pytaniem czy jest mozliwosc sciongniencia z lg u 400 simloka mam go z sieci 3 zakupiony w angi dzieki i pozdrawiam

adi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lg u 400 w sieci 3 simlok

przejdz sie na ul.polowo tam powinni ci pomodz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lg u 400 w sieci 3 simlok

skinek - jednak chyba nie... jesli ten lg jest telefonym typu najnowszych generacji to w lomzy smlocka niesciagna, kumpel chodzil z telefonem MOMO na polową i do innych komisów w lomzy tez i nic z tego. Mial tez lg te jede z najnowszych i jest to samo. Adi25 ale próbuj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lg u 400 w sieci 3 simlok

Nie Polecam tych z polowej oszuści nie to że ci nie zdejmą simlocka ale też ci coś podmienią z tego telefonu gwarantowane jeśli to 3G to u nas nie zdejmiesz ale popytaj się po ludziach prywatnie ja miałem motorole z simlockiem na 3 i kumpel zdjoł simlocka ale musiał test pointa zrobić to jest ryzykowne ponieważ trzeba blaszke odlutowac i 2 punkty ze sobą przyłaczyc a puzniej zrobić do stanu wcześniejszego ale szukaj i próbuj.




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org