niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wypadek samochodowy w Konopkach

Bez przerwy kursują karetki pogotowia. Droga jest zablokowana.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypadek samochodowy w Konopkach

jechalem tamtedy okolo 30 minut temu, warunki zimowe, czyli snieg a pod nim miejscami lod - jednym slowem noga z gazu a dojedziesz bezpiecznie..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypadek samochodowy w Konopkach

Coś konkretniej na temat wypadku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypadek samochodowy w Konopkach

A o które Konopki chodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypadek samochodowy w Konopkach

pojawiła się już informacja na stronach 4lomza.

Cyt: "Około godziny 18.00 we wsi Konopki na drodze Łomża - Śniadowo doszło do wypadku. Podczas wymijania samochód osobowy Daewoo Espero udeżył w tył samochodu ciężarowego. W wyniku zderzenia 3 osoby, pasażerowie Espero zostalio ranni i przewiezieni do Łomżyńskiego szpitala. Nie znamy stanu zdrowia poszkodowanych.

Trwa usuwanie skutków zdarzenia.

Przypomonamy o trudnych warunkach panujących na podlaskich drogach. Intensywne opady śniegu sprawiają, że spora warstwa śniegu zalega na drogach.

p/s Panie redaktorze......., hmm :((

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypadek samochodowy w Konopkach

znów!!

mój świat - moja muzyka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypadek samochodowy w Konopkach

Daewoo Espero <b>udeżył</b> w tył samochodu ciężarowego ------ nie w tył tylko w przód, a konkretnie w okolice lewego światła wyrywając róg ciężarowego. Akurat jechałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypadek samochodowy w Konopkach

Na trasie Białystok - Zabłudów zderzyły się dwa samochody osobowe. A na drodze Łomża - Wysokie Mazowieckie w Konopkach Młodych samochód osobowy podczas wyprzedzania uderzył w tył tira. W tych dwóch wypadkach rannych zostało 7 osób. Na drodze Białystok - Ełk zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. 4 osoby przewieziono do szpitala.

Czyżby Konopki Młode przeniesiono na inną trasę, być może są tam inne o tej samej nazwie.

Źródło:

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=10300





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypadek samochodowy w Konopkach

TRZEBA DODAĆ ŻE KIEROWCA ESPERO JECHAŁ NA "CYKU" I PRZEWOZIŁ 2 DZIECI I ŻONE KTÓRA ZNAJDUJE SIE W SZPITALU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypadek samochodowy w Konopkach

no to "pogratulować" mu głupoty.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org