sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

Dzisiaj telewizja Polsat emituje serial PRISON BREAK zdobywujący rekordy popolarności w Stanach Zjednoczonych. W Polsce od 28 stycznia 2007 roku serial będzie emitowany w telewizji Polsat pod nazwą SKAZANY NA ŚMIERĆ.
W Ameryce jest emitowana 2 seria PRISON BREAK w amerykańskiej telewizji FOX, reżyser zapowiada 6 sezonów związku z sukcesem serialu.
Hit serialowy w Ameryce. Najpopularniejszy dramat telewizyjny i faworyt krytyków – zdobywca nagród: Publiczności (People’s Choice Awards) i Emmy oraz dwukrotnie nominowany do Golden Globe w 2006.
Jeżeli oglądaliście takie filmy jak „Skazani na Shawshank”, „Ucieczka z Alcatraz” czy „Zbieg z Alcatraz” to jest napewno lepsze:)
Niektórzy z was już napewno oglądali serial ściągając go z interenetu, a ci którzy jeszcze go nie oglądali to zachęcam do oglądania go dzisiaj wieczór godz 20:00 telewizja Polsat, pierwszy odcinek niezwykle wciąga. Dzisiaj będą emitowane 2 odcinki, jeden po drugim. Ci którzy oglądali już ten serial prosze zebyście napisali swoje zdanie o serialu :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

Big... reklama... sorry...
W sumie chyba naprawdę musze obejżeć... posiadać DVD z tym serialem to moze się skuszę;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

skonczylem wlasnie ogladac ostatni odcinek jaki wyszedl do tej pory. NAprawde serial robi wrazenie. Najlepsze jest w nim brak przewidywalnosci, co do wydarzen z nastepnego odcinka. Trzymajaca w napieciu akcja i nieprzewidywane zwroty akcji. Kazdy koniec odcinka powoduje glod kolejnego :), naprawde polecam..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

w odcinku 14 drugiej seri ten facet z secret service pomaga im porywaja brata pani prezidentowej ale on potem im sie zabil, mike chce sie oddac policji

adrian

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

chłopie że chciało Ci sie aż tyle pisać!!

mój świat - moja muzyka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

Adrian zachowaj to dla siebie co sie dzieje w odcinkach ;) ni epsuj komus przyjemnosci z ogladania



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

I TAK ICH ZŁAPIA WSZYSTKICH NA SAM KONIEC. BUHEHEHEHEHEHE JUZ OGLĄDAŁEM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

W 15 odcinku 2 sezonu współwięzień z celi zakocha się w Bellicku i nawiąże z nim romans ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

Mówisz, że pedalstwo się szerzy?

T A S M A N

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

heheh dla mnie bajeczka straszna,ale coz... takie spektakularne ucieczki i spiski secret service naprawde bawia do lez.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

Serial naprawdę warto obejrzeć, ale ten tytuł "Skazany na śmierć" - tragedia ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

Jakie wrażenia po obejrzeniu 2 pierwszych odcinków?? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

wlasnie ogladam 9ty odcinek eheheh to sporo jak an dzis ehehe ale wciaga ojej!!!!!!!!!!!!!

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

Autor: mucha (---.multicon.pl)
Data: 29-01-07 15:21

Serial naprawdę warto obejrzeć, ale ten tytuł "Skazany na śmierć" - tragedia ...


????

weź słownik do ręki i przetłumacz sobie tytuł???!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

jak by ktos nie wiedzial to se mozna to luknac na winampie cala seria idzie :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

serial jest pierwsza klasa ale nie radze go ogladac na polszmacie bo za duzo reklam.

mozna na kompie obejrzec jak czlowiek.
moj rekord to 15 odcinkow jednego dnia!


pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

w 28746 odcinku Ridż wyzna miłośc Elżuni ale ta go odrzuci bo okarze sie że jest jego matką a poza tym kocha sie w Ryszardzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

loko no chyba nie powiesz, ze ci z tlumaczenia wyszlo "skazany na smierc"? ;)
Mnie tez smiesza niektore tlumaczenia tytulow filmowych. Zwlaszcza ze Hollywood odchodzi od dawnej numeracji (Rambo 1, 2, 3 ;) ), na rzecz zmienionych nawiazujacych do poprzedniej czesci tytulow. Pozniej sie tlumacze musza napocic, zeby wybrnac z sytuacji, a najczesciej tytul wogole nijak sie ma do oryginalu.

To jak na niedawno przeczyalem... Kolejna czesc Die Hard (Szklana Pulapka) ma nosic tytul: Live free or die hard, trzymajac sie konwencji nazewniczej nasi przetlumacza go pewnie: Zyj wolny lub szklana pulapka ;)

A sam serial naprawde wciaga... przy czym chcialbym zauwazyc, ze jesli ktos jest niestrudzonym poszukiwaczem realizmu, to raczej powinien odstawic kino sensacyjne ;) Dla mnie serial super, drazni tylko, ze na koniec kazdego odcinka pojawia sie kolejna zagadka do wyjasnienia i trzeba siedziec ogladac dalej ;)

Jesli to prawda, ze ma byc 6 serii, to bedzie ciezko ;) Nie wiem co tam jeszcze wymysla, bo w kazdym odcinku ma sie wrazenie, ze wszystko lada chwila sie wyjasni, a tu lipa ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

loko czyli według Ciebie Prison Break, oznacza Skazany na Śmierć ??? Jakiego słownika używasz ? :>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

mucha ty downie to było do ciebie żebyś sprawdziła sobie w słowniku co oznacza dokładnie tytuł filmu. To ty napisałas że tyuł jest tragiczny tak??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

Ja wiem co oznacza tytuł filmu dlatego napisalem ze ten "polsatowy" tytuł jest tragiczny. Naucz się czytać ze zrozumieniem ! Pozdro downie :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

PRISON BREAK - tłm. więzienia przerwa, złamać więzienie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

6 sezonow to przegiecie jak dla mnie, watek braci powienien sie zakaczyc w 2 sezonach. Podobnie bylo z oficerem, o ile 1 seria byla ok, to 2 no powiedzmy sobie lekka porazka, a teraz jeszcze 3 kreca. Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc - niepokonanym...:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

Serial bez sensu.
Nie wiem o co tam chodzi. Po co ten facio wydziergał sobie jakieś labirynty? Po co łaził 2 odcinki i szukał jakiejś śrubki ryzykując życie?
A tak w ogóle, to jak udało mu się iść na odsiadkę razem z bratem?
Styl MTV, muzyka czarnych w tle, coś jak Walt Disney, tylko mniej logiczne.
Takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

hmmm... wedlug mnie serial jest godny polecienia co do tego ze ktos pisal ze bellick bedziemial romans czy tam ktos sie zakocha to nie prawda! jak juz wczesniej sie wypowiadaliscie serial zagadkowy i nieprzewidywalny naprawde polecam

... PIENIADZ TO WLADZA, SUKCES TO WIEDZA ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

Adamus akurat glupot sie czepiasz... Wydziargal sobie plan wiezienia, srubki szukal bo do czegos pasowala, a z bratem odsiaduje, bo poprosil w sadzie o takie miejsce odbywania kary... Naprawde roznych rzeczy sie mozna przyczepic, ale bez przesady :>
To jest serial fabularny, a nie dokumentalny, jakby ktos nie zauwazyl ;) Porownujac to z filmami kinowymi, ktore teraz wychodza, to i tak jest w miare logiczny ;)
I nie kazdemu sie musi podobac przeciez.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

Serial z wartką akcją, ale logiki w nim ani krzty... Koleś w ciągu paru tygodni dostał się do więzienia pod ostrym rygorem? Nawet w US sprawiedliwość aż tak szybko nie funkcjonuje... Do oglądania tego telewizyjnego dzieła niezbędne jest wyłączenie mózgu, w przeciwnym razie po kilkunastu minutach siedzi się z uśmiechem politowania na twarzy..

BIG_NJ: porównujesz to do "Shawshank Redemption"? Cóż, wg mnie akurat PB nie trzyma poziomu ShR w żadnym momencie, bo pierwsze to patrzydło bez fabuły, a drugie... fabuła bez efektownej akcji. Ale rzecz gustu...

Ogólnie: fajna rozrywka...

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

Ludzie chcecie ogladać coś co jest realne to oglądajcie Dscovery Civilization i dokumenty z 2 Wojny Światowej :) Jakoś nie słyszałem głosów mówiących, że James Bond jest do dupy bo jest nierealny. To jest fabuła i jeśli autor scenariusza to zaplanował to mogą się tam pojawić nawet Faceci w Czerni :) Wracając do Bellicka i jego romansu to był tylko żart, bo nie oglądałem jeszcze 15 odcinka 2 sezonu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

patrze ze jednak sa ludzie majacy pojecia troche o rzeczywistosci.Jak dla mnie bajeczka.W 997 raz leciala biografia Ryszarda Niemczyka i byla pokazana tam jego ucieczka z wiezienia w Wadowicach.To bylo cos.Oplacono kogo trzeba itd itp i uciekl a nie jakies wydziargane plany (technicznie niewykonalne odczytanie takiego planu wyobrazcie se to tylko).
Porownanie do Shawshank Redemption jest smieszne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

Za Wikipedia:
Fabuła - układ wątków w utworze literackim lub w filmie fabularnym, splecionych ze sobą i ułożonych na zasadzie przyczynowo-skutkowej.

Bo niektórym sie chyba pojecia myla... jesli w PB nie ma fabuly... Fabula to nie glebokie przemyslenia, bo inaczej 90% filmow fabularnych by jej nie posiadalo, co jest chyba oczywista bzdura? Chcecie jakichs glebokich mysli, trzymania sie faktow itd, to radze wogole sobie odpuscic hollywoodzkie produkcje albo pokazcie mi takie produkcje, w ktorych sie do niczego nie mozna przyczepic.
W wiekszosci filmow np. glowny bohater bezkarnie masakruje swoj srodek transportu, zas wozy tych zlych wybuchaja natychmiast po zarysowaniu zderzaka i nikt sie nie czepia...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

chcecie realistyczne seriale to polecam MacGyver i Drużyna A

a i Klan....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

W niedziele następne 2 odcinki :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

Fajny film ja mam juz za soba 2 serie odcinek 15 i czekam na wiecej :)

grzybek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

taa... PB już pół roku temu odkryłem i od listopada jestem na bieżąco z Fox...

polecam jeszcze serial Heroes

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

a na jakim kanalre go graja ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

na NBC :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

Chciałbym wspomnieć że 2 pierwsze odcinki emitowane na polsacie oglądało 7 000 000 ludzi. Niestety tłumaczenie lektora rózni się od prawdziwej wersji więc zachęcam oglądać wersję z napisam jest o wiele lepsza tylko ze czytac trzeba :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

ile odcinków ma jedna seria?

mój świat - moja muzyka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

22 odcinki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

To ma być 6 serii? Co oni tam będą kręcić? Powinno się skończyć już na tej 2-ej góra 3-ej.

Obudź mnie i czuwaj dopóki nie zasne...przy Tobie...:*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

ciekawe czy polsat wykupił wszystkie serie bo jak skończy się na 1 a za dwa lata puszczą dopiero drugą to lipa........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

narazie jest w planie polsatu 13 odcinków 1 seri a w 1 seri jest 22 odcinki :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRISON BREAK - SKAZANY NA ŚMIERĆ

he tak jak myslałem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org