niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

Temat założony w wyniku sugestii jednego z forumowiczów.

Wypowiadajcie się.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

Nie kupię wiecej nic w kiosku!! Je..ać wszystkich sprzedawców !!!! HWDS
=)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

Do pudła z pijakiem i zabrać prawko dożywotnio

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego
a co ten pieszy robil w kiosku??


____
^_^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

a jak on go potrącił tym kioskiem? ;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

Chodzi zapewne o to ze zawód jaki wykonywał to sprzedawca... =) Jest sprzedawcą w kiosku i jechał se po pracy samochodem pod wpływem alkoholu i potrącił pieszego... Hmm ciekawy temat do rozważan ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

mieczkos sie czytac naucz :D pijany sprzedawca W kiosku ruchu potracil pieszego. po 1 do kiosku nie da sie wejsc :P po 2 pewnie go z bara pociagnal :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

a co on tym kioskiem po ulicy jeździł?
tak z tematu wynika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

Wstrząsające!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

pewnie bylo tak ślisko ze kiosk zjechał z cegiełek i akurat pieszy szedł i go potrącił a w kiosku bylo piwo w szklanej butelce i sie zbiło , spadło i sie zbiło . A później unosił sie zapach tego piwa ze niby sprzedawca był naj....bany ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

Też mi tak się skojarzyło... :D

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

"po 1 do kiosku nie da sie wejsc" jestes tego powien? nieopodal mojego bloku jest kiosk do którego sie wchodzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

no to witam w klubie, dom wariatów

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

Hehehehe zapytajmy może autora tematu o co mu chodziło =))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

Nie jestem za bardzo w temacie, więc się nie wypowiadam. :)

Ty wyjaśnij, to w końcu cytat z twej wypowiedzi, hehe...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

To był przyklad tego,że przedstawiciele róznych zawodów jezdza po pijaku,mają wypadki,kolizje itp ;))) A Ty za bardzo uczepiles sie policjantów ;))) Zauważ,że jak w tytule tematu wpisales słowo "policjant" to odrazu zaczeły brzydkie słowa padac i kazdy wiedział o co chodzi,a o sprzedawcy z kiosku RUCHU tylko my zajarzylismy o co chodzi ;)) Wnioski wyciagnij sobie sam.. Pozdro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

od kiedy to kioski zostały włączone do ruchu drogowego?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

Tak ale policjant z racji wykonywanego przez siebie zawodu powinien być przykładnym obywatelem i wzorem do naśladowania a jak jest każdy widzi, hehe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

CO ZA PODCHWYTLIWY TEMAT :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

specjalnie na zlosc niektorym ide do policji bede tepil meneli i innych blockersow :>>

jestescie syfem

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

heh loosac nie tak ostro :) Tępić to można gryzonie naprzyklad,a nie ludzi... :)
Ptysiu tak samo polityk musi być przykładem,a zobacz co sie dzieje w świecie polityki.Pozatym uważam,że kazdy czlowiek powinien być wzorem do nasladowania naprzykład dla swoich dzieci... Tak wiec nie zwalaj całej winy tylko na Policje...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

O kuźwa, ale 11111 ma kompleksy, tu już na szkołę za późno, a i psychiatra nie ma co robić.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

11111: nie unoś się tak bo ci żyłka w dupie pęknie i nie bierz wszystkiego do serca o czym nawijają chłopaki z molesty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

prawda lezy na ulicy nie w sieci na jakiś forach, leszcze dostają ku*wicy szczekają zamknięci w domach... Bez cenzury

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

11111 tylko prawda jest taka że ci ludzie z Molesty jezdza se drogimi furami,nosza złote łancuchy na szyji i żyją jak w raju,a śpiewają o biedzie mydląc Wam oczy... Pozatym buntują młodzież przeciwko Policji i zachęcają do zażywania narkotyków!!Moim zdaniem taka muzyka powinna zostać zakazana!! Mówię tu oczywiście o wykonawcach typu Hemp Gru,Peja,Molesta itp



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

Po pierwsze nie używaj wieziennej grypsery jak dyskutujesz ze mną...

Przepisz sobie słowa piosenek disco-polowców i hip-hopowców i zauważ jedynie ilość wulgaryzmów jaka rózni te rodzaje muzyki...

OK,jeśli nie "nawijają" o tym,że są biedni to "nawijają" naprzykład antypolicyjne teksty ( przez co dzieciak powiedzmy 13-14 lat nie wiedząc nawet co to jest Policja mówi na nią kur..,pisze teksty w stylu HWDP itp)

CYTAT:
"A co to w złotym kajdanie czy hu j wie tam jeszcze czym nie mozna latac po ulicy spotykac sie z ziomkami" --- Hmm no wiesz a czy ja powiedziałem,że nie wolno ??Ale zauważ to,że ulica nie jest od latania =)

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

"... a to tylko dzielnicowy,
chyba za karę wsadzony na jeżyckie rejony...

hehehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

ty mieczkoś co ty pier dolisz jakiej grypsery!!!!! heh
to co ze są przekleństwa ??
jak inaczej opisać ten syf??? nie chcesz nie musisz słuchać katuj dalej country ...
o co do psów
Są dwa rodzaje tych którzy jarają sie rapem
1 pozerzy - nigdy im ani ich koleżkom psy nic nie zrobiły a najwięcej drą pizdy na ulicach i na murach hwdp wypisują
2 chłopaczki którym naprawde te kur wy coś zrobiły - widać ze nigdy nie byłeś na komendzie i nie wyłapałeś wier dol
dzieciaki mają swoje chore jazdy też prawda bo są pierd olnięte.
A tak wogóle to nie porównuj kurw a rapu do dicho chłopaku
A i jeszcze jedno cepie my latamy a ty sie czołgasz heh miedzy blokami zeby nie wyłapać przypadkowo chlebów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

Hmm ...
Cytat:"chłopaczki którym naprawde te kur wy coś zrobiły - widać ze nigdy nie byłeś na komendzie i nie wyłapałeś wier dol "

Czy uważasz,że coś sie dzieje bez przyczyny??Bo ja nie... Żaden policjant bez powodu nie podejdzie do Ciebie,nie przystawi spluwy do głowy i nie zawinie na dołek.Wydaje mi się,że zyje jak inni moi rówieśnicy,a jednak problemów z prawem jeszcze nie miałem... Jak to nazwiesz?? Pech??Szczęście?? .... A jeśli chodzi o to czy byłem na komendzie to odpowiem że byłem (nie jako podejrzany itp) i z tego co widziałem to nie było tam żadnej osoby ktora miałaby czyste sumienie =)

CYTAT:
"A i jeszcze jedno cepie my latamy a ty sie czołgasz heh miedzy blokami zeby nie wyłapać przypadkowo chlebów"

Po raz kolejny powtarzam Ci że nie możesz latać bo jestes człowiekiem a nie ptakiem =) A ja nie jestem na wojnie że miałbym się czołgać =) A tego tekstu z chlebami to nie rozumiem...
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

11111 Cytując Twoją wypowiedź: "prawda lezy na ulicy nie w sieci na jakiś forach........... to co ze są przekleństwa ?? ...jak inaczej opisać ten syf???"

Napisz spokojnie: Gdzie leży ta prawda? Dlaczego na ulicy? Co robisz przed kompem? Chodzisz do "bidula", żeby skorzystać raz w miesiącu z dostępu do interu? Co rozumiesz pod słowem syf?


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

Hmm może ten syf to dla niego organy ściagnia itp a NIE SYF to zapewnie pijane "dzieci",naćpana młodzież,kradzieże,bójki,włamania,gwałty noooo i LATANIE PO ULICACH =)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego



ktoś, kto poucza i karze innych powinien sam świecić przykładem... jeżeli to jest mało zrozumiałe i nieoczywiste... to ja już nic nie rozumiem... przecież to wszystko (państwo) traci sens...

Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu z butów smierdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

11111: zrozumiałem z Twojej wypowiedzi, że forum to szansa, żeby napisać i nawrzucać co chcesz i komu chcesz bo nie śmiesz spojrzeć przechodzącemu w oczy kiedy leżysz na ulicy?? Nic z tego nie rozumiem ale leż jak chcesz. Twoja sprawa. Dlaczego leżąc i słuchając rapu trzeba sobie ośliniać te palce i je sobie wsadzać? To jakaś nowa moda? Czy czasami wtedy dobrze słuchać ulubioną muzykę? Powiedz wreszcie, czy Ty jesteś z domu pomocy społecznej, że tak przejmujesz się cyt: "pojeb ane dzieci w podstawówce najebane i naćpane *** wie czym". Politycy nie stworzyli Ci miejsca do spotkań?? Facet............, są kluby, są restauracje, są sale gimnastyczne, są siłownie, są takie sporty jak brydź. Powiedz otwarcie: po prostu lubisz stać tam pod klatką z tym palcem w dupie !!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany sprzedawca w kiosku RUCH-u potrącił pieszego

11111 po pierwsze prosze zebys nie podawał moich danych osobowych na forum bo nie życzę sobie tego...
Po drugie zostanę kim zechce,nawet kosmonautą i nikomu a zwłaszcza Tobie nic do tego...






Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org