niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry zakład naprawy samochodów

Witam
Czy w Łomży znajdę zaklad samochodowy, który poradziłby sobie z naprawą układu wspomagania kierownicy. Odwiedziłem juz pare zakładów i wszyscy rozkładaja ręce.
Układ wspomagania jest elektro-hydrauliczny i cała historia polega na tym że raz sie załącza a drugim razem nie.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry zakład naprawy samochodów

O jakie auto chodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry zakład naprawy samochodów

Skoda Fabia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry zakład naprawy samochodów

A serwis skody w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry zakład naprawy samochodów

Zadzwoń do tego gościa, powinien coś poradzić, ma na imię Sylwek jego tel. 662262620

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry zakład naprawy samochodów

W serwisie Skody sprawdzili czujnik skrętu, jest ok. Więc stwierdzili (nawet nie ogladając pompy),że w takim układzie winna jest pompa. Wycenili koszt naprawy na 2500zł.
Cały dowcip polega na tym że po połączeniu do komputera wspomaganie jakis czas działa a póżniej klapa. Dlatego wydaje mi sie ze pompa (mam taką nadzieja jest sprawna a tylko niedomaga), na pewno nie jest spalony silnik napędzający.
Szukam więc speca który sprawdziłby czy ta pompa jest rzeczywiśłcie do du...y, czy da się ja jakoś zmusic do dziłania o ile to jej wina.

Czytałem na internecie że takie objawy moga być spowodowane zamoczona wiazka elektryczną bądż też złym łączeniem w magistrali zomontowanej obok podłużnicy.

Nie chciałbym pchać w koszty i wymieniać części co do której jest tylko podejrzenie że jest niesprawna.

Czy w okolicach Łomzy jest jakis szrot gdzie mozna by dostac taka pompe?

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry zakład naprawy samochodów

Jedz na w. polskiego 102. tam skody robia. moze jakis przewod do wymiany. czesto padaja tez od immobiliserow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry zakład naprawy samochodów

Albo poszukaj na allegro.Moze trafi Ci sie jakis powypadkowy i dogadasz sie z wlascicielem co do pompy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry zakład naprawy samochodów

Tak wiem allegro juz przejrzałem. Tylko najperw muszę ustalic czy to na 100% wina pompy. Nie majac tej wiedzy, w przypadku gdy kupie pompe i np. po montazu okaże się ze jest tak samo. I co wtedy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry zakład naprawy samochodów

Wejdż na stronę www.fabiaclub.pl/forum-pl/ jeśli do tej pory na nią nie trafiłeś zarejestruj się, opisz swój problem a na pewno nie pożałujesz!Sam jeżdżę fabią i wiele cennych wskazówek i rad podczas codziennej eksploatacji znalazłem właśnie tam! ASO zawsze zedrze z ciebie ostatni grosz! Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry zakład naprawy samochodów

jak wyżej wejdz na forum klubowe to dowiesz się dużo rzeczy

ASO to ostatnie miejsce gdzie bym pojechał autem tam większość nie ma pojęcia co robi a ceny z kosmosu, chyba że masz ją jeszcze na gwarancji



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry zakład naprawy samochodów

Jakby mial na gwarancji, to juz dawno naprawilby w ASO za darmo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry zakład naprawy samochodów

Niestety samochód nie jest juz na gwarancji :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org