niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto odpowiedzialny za stadion?

Jeśli stadion nie zostanie dopuszczony do rozgrywek II-go ligowych 10 marca odpowiedzialność spadnie na wiecznie zadowolonego z siebie, opryskliwego i zarozumiałego v-ce prezydenta Sroczyńskiego. Gwarantował realizację tego przedsięwzięcia do nieprzekraczalnego terminu marca 2007. Uspakajał też na walnym zjeździe ŁKS-u i właściwą sobie butą i arogancją odpowiadał na pytania osób sygnalizujących błędy w wykonaniu płyty stadionu, że nie ocenia się pracy przed jej zakończeniem. Mam nadzieję, że dotrzyma Pan słowa...przyglądamy się skuteczności Pańskich działań w miejskim ratuszu...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto odpowiedzialny za stadion?

hehe ta cala modernizacja to kpina.Klatka jak dla dzieci,ogrodzenie z druciku,literki Łomża waziutkie strasznie,kilkakrotne opoznienie,trawa gnije
a te karne prace to ja juz widze jak one beda zrobione.... Podobno na innych stadionach ta firma tez taka chale odjebala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto odpowiedzialny za stadion?

tyle kasy wywalone w błoto już lepiej mogli tą fontannę na staraku zbudaować, szkoda gadać

kolejne gratulacje dla zarządu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto odpowiedzialny za stadion?

Ogrodzenie jest za niskie!! Panowie projektanci i zleceniodawcy czy byliście kiedykolwiek na meczu chociażby w Białymstoku? Klatka dla kibiców gości powinna mieć ogrodzenie co najmniej 5m wysokości. Nieważne że przepisy dopuszczają niższe. Później zapłacimy za to karami za wbieganie na płytę boiska i większymi wydatkami na ochronę. A i do większego nieszczęścia dojść może.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto odpowiedzialny za stadion?

Remont stadionu pokazuje jak nieudolni ludzie nami rządzą,Znów mądry Polak po szkodzie.Trzeba było myśleć przy wyborach i tym panom wtedy podziękować.

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto odpowiedzialny za stadion?

**** z ogrodzeniem,trawa gnije,Kaseja bierze kasę w kieszonke i się wypowiada,że do wiosny musi stadion być skączony. Ponabierali kasy i pier*** głupoty. Jescze troche to już wcale nie będzie komu grać.
Nie mam ochoty dalej tego komentować bo sytucja jest beznadziejna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto odpowiedzialny za stadion?

Jak to kto jest odpowiedzialny za stadion? Inwestor czyli władze miasta do spółki z zarządem ŁKS-u.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto odpowiedzialny za stadion?

Stadion jest miasta i tylko miasta.Od lutego przejmuje stadion MPGKiM i będzie nim zarządzać.Zarząd ŁKS-u chciałby mieć do spółki z miastem ten stadion.ŁKS dopiero by miał majątek,ale niestety niema. Dlatego pisanie głupot ludzi którzy nie mają zielonego pojęcia na ten temat jest delikatnie mówiąc brzydkie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto odpowiedzialny za stadion?

Kiedy jechałem Zjazdem zawsze zastanawiałem sie jak ta trawa wygląda z bliska bo z perspektywy ulicy widać gołą ziemię. Sprawa stała sie jasna,
to wszystko jedna wielka lipa. Pare wywrotek piachu,kilka krzeseł i troche darni na srodku za tyle milionów złotych- to jest biznes.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto odpowiedzialny za stadion?

....Tak właściwie, to wpadłem na chwilę, żeby odświeżyć temat...każda refleksja na ten temat jest pożądana, no oprócz beznadziejnych komentarzy tych, którzy nie mają nic ciekawego na ten temat do powiedzenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org