sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Batarki

jeśli serio pisałeś o tym stadku do oddania, to bardzo chętnie przygarnę te rybki :) wrzuciłabym je do akwarium , żeby tworzyły biologię wody. Akwarium mam już kompletnie wyposażone i zalane wodą. Teraz czekam aż dojrzeje i dla pośpieszenia tego zjawiska wpuściłabym już kilka rybek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Batarki

Nie musisz czekać az woda dojrzeje jezeli chcesz hodować pyszczaki. One bardzo dobrze czują się w twardej wodzie. Wystarczy aby temperatura była odpowiednia i smialo mozesz wpuscic pyszczaki. Ja wpuszczalem na drugi dzien po zalaniu woda i jest super. A tak na marginesie, dziewczyna tak zapalona hodowlą rybek to rzadkość.

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Batarki

A jaka jest odpowiednia temperatura dla pyszczaków?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Batarki

Ustawiłam grzałkę na 25 stopni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Batarki

Oki :)
Podeślę fotki jak znajdę chwilkę ;) i jakoś się zgadamy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Batarki

Oki, czekam na fotki. swieczkowska@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Batarki

25 stopni to dobra temperatura. To twoje 1 akwarium w zyciu ? Strasznie przezywasz :)

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Batarki

Nie, nie jest to moje pierwsze akwarium, mam już 400 litrowe, ale z bardziej popularnymi rybami, które hodowlłam już kilkanaście lat temu. Po prostu nie chcę czegoś przeoczyc i popełnić jakiegoś błędu, który mógłby mieć wpływ na zdrowie i samopoczucie ryb, bo co to za frajda patrzeć jak rybki zdychają. Miałam trochę kłopotów z odpalaniem tego 400 litrów i chcę oszczędzić sobie teraz nerwów i niepotrzebnych wydatków. A poza tym zawsze dobrze znać kogoś kto ma jakieś pojęcie na ten temat. Tak wię c nie przeżywam, tylko oszczędzam sobie rozczarowań :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org