niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ani mru mru w Łomży

"Animrumru" prawdopodobnie będzie w Łomży może ktoś ma wiecej informacji o biletach gdzie i kiedy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ani mru mru w Łomży

Bilety kosztują 35 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ani mru mru w Łomży

Ani Mru Mru będzie 10.02 w PUW w Łomży bilet jak wcześniej wspomniano kosztuje 35 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ani mru mru w Łomży

Ani Mru Mru już się wypalili, non stop powtarzają te same skecze :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ani mru mru w Łomży

masz racje lubie ani mru mru ale ostatnio nie pokazuja nic nowego;/


____
^_^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ani mru mru w Łomży

bilety mozna dostac w regionalnym ośrodku kultury na ul.małachowskiego.prawdopodobnie są juz tylko na godz.20:00 także spiesz sie chłopaku!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ani mru mru w Łomży

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ani mru mru w Łomży

no i co z tego?
ja w dalszym ciagu ryje "z nasz klijent nasz pan..." one sa kultowe tak jak 10 lat temu otto z zasmazka czy 20 lat temu smolen z "tylu sklepu) i tey czy jeszcze wczesniej dudek z "wezykiem wezykiem"
Ludzie najlepiej to wybrzydzac , a wes napisz tekst ktory bedzie powtarzany przez rok albo 2 i nie jest nudny, nie mowie za ani mru mru jest swietey, bo zdarzaja sie im wpadki, ale dla mnie najlepszym satyrykiem w polsce jest pan krzysztof jaroszynski. dla niewtajemniczonych to auto daleko od noszy, bula i spola, graczykowie i paru jeszcze innych...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ani mru mru w Łomży

a gdzie mozna kupic bilety moze ktos wie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ani mru mru w Łomży

??: napisane wyżej jak wół! jak nie umiesz czytać, leć z powrotem do podstawówki (o ile już z niej wyszedłeś)

T A S M A N

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ani mru mru w Łomży

chyba kabarety graja nowe skecze na wystepach na zywo. przynajmniej graly dwa na ktorych bylem, wiec ani mru mru pewnie tez.

_________________________
Masz problem z Counter-Strike?
Pisz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ani mru mru w Łomży

Funky Koval-zgadzam się z Tobą. Te skecze są ponadczasowe.
Jeśli chodzi natomiast o najlepszego polskiego satyryka to polemizowałabym z Tobą.. Uważam, że ile gustów tyle opinii. Ja z dawnych czasów mile wspominam Laskowika. Lubię też Daukszewicza, Kryszaka, Piaseckiego...Jest wielu wspaniałych satyryków i doskonałych kabaretów.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie...też będę na "ani mru mru":)))

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ani mru mru w Łomży

Zdecydowanie lepszym kabaretem od ani mru mru jest kabaret Hrabi, który niestety nie cieszył się aż tak wielkim zainteresowaniem w Łomży jak Ani Mru Mru, dlatego że nie są aż tak na siłę podawani w każdym wydaniu telewizyjnych kabaretonów jak Ani Mru Mru, przez co nie są aż tak "modni". Oczywiście ten pierwszy robi dużo ambitniejsze skecze, dltego nie wszyscy rozumieją ich humor, niestety nie jest aż tak medialny jak Ani Mru MRU - do przesady pokazywany non stop w telewizji.
Oczywiście lubię i Ani Mru Mru, ale tak naprawdę to jest to kabaret dla mało wymagających odbiorców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ani mru mru w Łomży

Ani mru mru nie ma nic nowego przez co stali się poprostu najzwyczajniej w świecie nudni. Ja tam wole kabaret niemoranego nie pokoju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ani mru mru w Łomży

ten czy tamten wybrać sie warto tylko w jaki sposób kupić bilety? Żona rezerwowała telefonicznie a po kilku dniach(3-4) niestety nikt nie pamiętał juz o takiej rezerwacji. i gdzie tu sprawiedliwość? a może ktoś wie gdzie jeszcze można zdobyć te bilety?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ani mru mru w Łomży

Potrzebuję pilnie 3 bilety na występ !!! Jakby ktoś miał lub wiedział coś o biletach, dajcie znać, na pewno się dogadamy !!! Byłem w ROK-u, już nie ma biletów :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ani mru mru w Łomży

ja sie wybieram.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ani mru mru w Łomży

Trochę drogo....

Każdy maskę dziś nakłada
nie wiadomo kto jest kim
maskarada maskarada



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ani mru mru w Łomży

Potrzebuję pilnie 3 bilety na występ !!! Jakby ktoś miał lub wiedział coś o biletach, dajcie znać, na pewno się dogadamy !!! Byłem w ROK-u, już nie ma biletów :(

Nikt nie ma na sprzedaż? :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org