sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Miss Ekonomika 2007/08

Jak wam się podobają kandydatki na miss ekonomika? Zdjęcia można obejrzeć na głównej stronie 4lomza.
Osobiście uważam że powinna wygrać kondydatka z numerem 2 lub 4 :-)
Pozdrawiam...

Obudź mnie i czuwaj dopóki nie zasne...przy Tobie...:*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

moim zdaniem żadna 'jaj nie urywa'

pis998

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

lol :-) zobaczymy jak je odpicują na wyborach, uczę się w ekonomie to nic mi nie umknie :P

Obudź mnie i czuwaj dopóki nie zasne...przy Tobie...:*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

Ale obróbka tych zdjęć to leży i kwiczy :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

O Boshe... Kto te fotki robil?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

Na tych fotkach są tylko twarze, więc trudno cokolwiek powiedzieć o całokształcie, ale buzia najładniejsza i najsympatyczniejsza należy do kandydatki z nr. 1.

Via Baltica najkrótszą trasą - to szansa na rozwój Łomży


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

tło fajnie było obrobione, zamazywaczem w photoshopie ktos myszka poruszal za bardzo :P

jaki montaz takie kandydatki haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

wszystkie jakies byle jakie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

nie zaurodziwe te twarze ze sie tak wypowiem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

Witam Szanownych Panów heh mi podoba się kandydatka nr 4. . Mój wybór uzasadniam następująco: harmonijne rysy twarzy, piękny kształ ust, duże oczy, długość nosa również odpowiednia do twarzy (nie wiem jak z profilu...). Poza tym dobra fryzurka, lecz cóż mimo wszystko do fryzjera należałoby się wybrać przed wyborami (kolor mało internsywny oraz należałoby podciąć włoski).

Ps. tłumaczę = lesbijką nie jestem żeby nie było niedomówień:-)

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

numer 1 jest najladniejsza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

Z tych co tam są to 1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

Jeśli trzeba by wybrać to ewentualnie nr 1, bo szczerze to one nie są ładne :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

Tylko współczuć tym którzy teraz sie uczą w Ekonomie. Kiedys to były wybory miss. Jak kandydatki wychodziły to połowie facetów sie nogi uginały. Teraz to gówno. A jak powszechnie wiadomo z gówna bata nie ukrecisz.

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

Co to za twarze???Kiedyś to były kandydatki.Teraz naprawdę współczucie dla tych co tam się uczą.Trudny wybór mają.Najlepsze już było...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

zgadzam sie z przedmowca ... porazka ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

Ale pasztety!!! Hahahahaha!!! Sądząc po zdjęciach to chyba kandydatki na "mistera" ekonomika! Rotfl.

T A S M A N

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

Tyle tam zawsze ładnych dziewczyn było a teraz...
Szkoda że sami nie możemi iść do tej szkoły i samemu wybrać miski.
Przynajmniej byłoby na czym oko zawiesić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

Kandydatka nr. 1 lub nr.3...

Niewiem kto bawił się tymi zdjęciami w Photoshopie ale pojęcia to o tym nie ma

Podlasie czy Mazowsze?
Oto jest pytanie....
Moja odpowiedź---> Mazowsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

markac powinien startować na miss ekonomika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

moim zdaniem 2 powinna wygrac :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

Po zalozeniu masek pewnie wszystkie beda wygladac inaczej ;)
swoja droga chyba glosowalbym na nr 2.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

niema jeszcze jednego zdjęcia bo dziewczyn powinno byc 6
a pozatym to nie są wcale najładniejsze dziewczyny ze szkoły i wcale nie załuje że sie tam ucze bo naprawde jest na co popatrzeć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

W ekonomie są prześliczne dziewczyny, które poprostu nie chcą brać w tym udziału, bo dla nich jest to bezsensowna impreza i nie chcą sie w takie coś bawić. Np. dziewczyna która prowadzi jutrzejsze wybory miss, moim zdaniem jest najładniejszą dziewczyną w ekonomiku. A z tych co są to proponuje nr 2.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

Ta fajna dziewczyna, która bedzie prowadziła to zdradze, że ma na imię Marta i jest poprostu prześliczna. gdyby brała w tym udział to by na 1000000% wygrała. Sami zobaczycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

diabel - ma ona fotka.pl ? ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

wybaczcie ale gdzie wy tu jakas sensna widzicie???????? moj boze one na miss??? a kto je wybieral??? jakies bezguscie ostre....


powiem jedno: FUUUUJJJJJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

zgadzam się z :diabel z dusza aniola: W ekonomiku jest bardzo dużo ładnych dziewczyn, które nie chcą brać udziału w konkursie, ponieważ kultura oglądających ma wiele do życzenia. Wiele razy słychać gwizdy wycia. W tamtym roku proponowano mi bym wzięła udział ale stanowczo odmówiłam, ponieważ po 3 latach w szkole słyszałam wiele przykrych komentarzy nawet na śliczne dziewczyny. Nie opłaca się no i trochę samokrytyki. Pozdrawiam.

Obudź mnie i czuwaj dopóki nie zasne...przy Tobie...:*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

Wystartować w takich wyborach wcale nie jest łatwo, trzeba się liczyć z różnymi głupimi komentarzami, nie tylko w trakcie wyborów, ale także i w szkole. Więc te dziewczyny i tak są wporządku że nie boją się wystartować i moją do siebie dystans.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

Tak jak typowałem wygrała Joanna nr 4 .
Gratulacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

nie wiem czy ktos juz to wczesniej pisal bo nie czytalem ale powinno sie zrobic wybory w 2 lo !!! bo wiadomo ze tam sie najlepsze laski w lomzy ucza :) a ekonom ???? eeeeeee poziomem nie powala i to nie tylko nauczania :D nbuhahahahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

Mój typ który podawałem okazał się trafny. Oczywiście Asia wygrała. Serdeczne gratulacje.
www.asiia00.fotka.pl <---- to ona :D:D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

tempa blacha ile ona ma lat .... dla mnie kicha na alej dlugiosci !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

do fin wiesz co czlowieku wez sie zastanow co ty piszesz oceniasz dziewczynie po jej wygladzie i stwierdzasz ze jest blachara hahaha zalosne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

Taka sobie ale i tak gratuluje odwagi ;-)

Obudź mnie i czuwaj dopóki nie zasne...przy Tobie...:*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

ja powiem tak. wg mnie na tegorocznych wyborach miss nie było sensownych dziewczyn.... ucze sie tam i naprawde po szkole kreca sie 10 razy lepsze towary niz nasze mis np. prowadzaca!!!kiedys to były wybory az chciło sie popatrzec!!!!wiele ładnych dziewczyn uznało ze nie beda sie osmieszac wiec nie startowały... a szkoda....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

Po pierwsze i tak cieszcie się, że coś w ogóle zorganizowali. Jeżeli chodzi o dziewczyny, które brały udział w wyborach miss to Asia była najpiękniejsza. I tak też zadecydowało jury.
Do FIN : idź dalej bawić się małymi samochodzikami i podziwiaj ich blachę. Jak Tobie bedzie mało, to poszukaj chłopców, którzy lubią męskie dziewczyny takie jak Ty i Ciebie powożą samochodami za małe co nieco. Narta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

o kurcze ;D
a ja się uczyłem w klasie z prowadzącą :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

asiia00 nie przejmuj się tymi komentarzami. Gratuluje ci tytulu i odwagi.

Obudź mnie i czuwaj dopóki nie zasne...przy Tobie...:*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

ja sie nie przejmuje to tylko swiadczy o nich nie o mnie a no dziekuje heh:D ale stres byl ogromny he sama nie wiem wogle nie spodziewalam sie tego ze wygram :d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

ale macie nasrane w tych małych mozgach.. moim zdaniem asia łusznie wygrała bo reszta to same paszetety. jedynie lidia dosc ladna byla ale reszta to ojej.. znam asie i sie ciesze ze to ona przejela korone bo wiem ze niebedzie sie panoszyc po szkole tak jak np robilo by to kilka z dziewczyn.. uasia byla najladniejsza, najpiekniejszy miala makijasz i fryzure, ciauko no ji niewiem o co wam lamusy chodzi. znalezli sie piekni.. najlepiej komentowac negatywnie, liczcie sie tez zx ytm ile pracy trzeba bylo w to włozyc i jaka to trema. a jesli chodzi o to ze inne dziewczyny sa ladniejsze i niebraly udzialu to jest juz ich sprawa. strzala asia jestes piekna gwiazdka o. pzdr;*

http://img479.imageshack.us/img479/9464/av134493su.gif

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

halfik, zauwaz tylko, ze sam stawiasz sie na rowni z tymi, ktorych okreslasz lamusami itd. bo tez wyrazasz sie "pasztety" o pozostalych startujacych dziewczynach... Wiec innych krytykujesz, a sam tak robisz ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

dran niechcij sie zemna klucic. mialem na mysli ze lamusami sa te osobvy ktore na asie gadaja kumasz ?

http://img479.imageshack.us/img479/9464/av134493su.gif

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

Moim zdaniem wybor był trafny;D I tak jak sie spodziewalam Asia wygrala;) Z dziewczyn ktore brały udzial w miss Asia byla najładniejsza i najzgrabniejsza. Kto tego niewidzial widocznie mial bałagan w oczach;P Gratuluje wygranej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

dzieki dorka za mile slowa hehe:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

halfik "niechcij sie zemna klucic" zabrzmialo jak grozba conajmniej :) Ja wiem o co Ci chodzilo, a mi chodzi tylko o to, ze stajac w obronie znajomej, moglbys nie obrazac pozostalych dziewczyn, lepiej by to chociaz wygladalo :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss Ekonomika 2007/08

FIN, obrażając ekonomik czujesz się lepszy ? Próbujesz się dowartościować ? Pewnie nigdy tam się nie uczyłeś, więc nie wypowiadaj się o poziomie tej szkoły, bo nie masz pojęcia jak tam jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org