poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najlepszy adwokat

Mam pytanie co do adwokata,jaki jest najlepszy adwokat w Łomży w sprawie pobić(w tym przypadku chodzi o delikatne poniżej 7 dni) i jak się liczą z cenami?Z góry dziękuję za poważne podpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy adwokat

W Łomży to bardzo drogo biorą lepiej poszukaj z innej miejscowości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy adwokat

jesli szukasz karnisty to polecam jacka koziola lub ewe krasowska bardzo dobrzy karnisci ale jak wszyscy drodzy:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy adwokat

A jak cenowo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy adwokat

Ja bym nie płacił. Nie lepiej odsiedzieć ?? Tam to dopiero moc atrakcji. I jakieś dymanko od czasu do czasu za darmo.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy adwokat

dokaldnie Krasowska lub Kozioł, choc ta pierwsza zdecydowanie tansza, zreszta po co ci to, to pierwsza sprawa?? jak tak to raczej skonczy sie grzywna



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy adwokat

ADALL jak masz ochote na dymanko to moge Cie umowic z pewna osobą która może ci to zapewnić chyba,że tylko jestes taki kozak na forum??Jesli chodzi o grzywne to też bedzie sie to liczyć jak bym był karany... Tak to bedzie pierwsza sprawa poza tym chca mnie wrobić i dlatego jest niezbedny dobry adwokat...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy adwokat

Zdecydowanie Krasowska. Sprawa tego typu to około 1500zł.

T A S M A N

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy adwokat

ok Tasman dzieki,ale o tej cenie to słyszałes?czy może sam doswiadczyłeś?z gory dzieki za odp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy adwokat

na pewno każdy w Łomży weżmie 100-150 za godzinę porady - czyli omówienia sprawy, nawet jak potem jej nie będzie prowadził

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy adwokat

Niestety doświadczyłem sam. Miałem identyczną sprawę.

lunatyk zostaw jakiś kontakt do siebie to może nie będziesz potrzebował adwokata. Miałem tyle spraw że chętnie udziele Ci cennych rad, które pomogą Ci zaoszczędzić sporą sumkę.

T A S M A N

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy adwokat

dzieki tasman,ale juz sie zdecydowałem na adwokata i ogolnie to sprawa dotyczy dwoch osób wiec koszty sprawy bedziemy dzielic na dwóch,ale jak by co to oczywisice postaram sie z Toba skontaktowac z góry dzieki za pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy adwokat

Tasman mialbym jednak jedno pytanie do Ciebie jak bys mogł sie odezwać do mnie na adres meilowy
lunatyk22@o2.pl
bede wdzieczny
pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy adwokat

a co myslicie o p Piceluku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy adwokat

Polecam Kancelarie Radcy Prawnego IURIS z siedzibą w Wałbrzychu. W ramach prowadzonej działalności oferują kompleksową obsługę prawną na rzecz podmiotów gospodarczych oraz osób indywidualnych. To profesjonaliści, którzy chcą pomóc rozwiązać problemy. Gwarantuje 100% zadowolenie po skorzystaniu z usług IURIS. Zachęcam do sprawdzenia na stronie http://kancelariaiuris.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy adwokat

Najlepszy adwokat to taki, który na rozprawie zasypia...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org