poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Zastanawiam sie co lomzynska mlodziesz ma do powiedzania na temat muzyki puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach i dyskotekach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

no coz prawda jest taka ze jesli nie wszyscy to wiekszosc lomzynskich dj'ow to zwykli puszczacze plyt ktorze nie maja swojego stylu ani gustu muzycznego( graja wszystkiego po trochu),a jesli nawet maja to nie prezentuja go w klubie..... wszystkich ich mozna praktycznie wrzucic do jednego wora, bo jak jeden wszyscy graja to samo (no moze tylko w innej kolejnosci)...a szkoda bo jest tyle rodzajow muzyki

takie jest moje skromne zdanie:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Witam !!!
Moim zdaniem najlepsza muzyka przy ktorej mozna sie bawic jest w ATOMIE i Dj, ktory tam gra jak napisal pretho nie jest "zwyklym puszczaczem plyt". Nie bede sie wypowiadal na temat innych "klubow", bo szkoda slow na to co tam jest puszczane !!!

Pozdrawiam :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Jednym słowem najlepsza muza zapuszczana jest w Atomie.... same poważne wymiatacze, a imprezy które się tam odbywają to maksymalny odjazd. Widać że Dj zna się na robocie...i wie co robi.. " nie puszcza tutaj kiczu gra tylko dobrą muze ".
Pozdro dal wszystkich znajomych i ekipy w białych rękawiczkach. !!!

Klub ..... twój drugi dom... !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Dobry temat - gratu JayCop2004 - bo to co się dzieje w w większości łomżyńskich dyskotek i klubów (chodzi mi głównie o muzykę serwowaną w tych lokalach) to jest jakaś wielka pomyłka - bo jeżeli w tak poważanym lokalu jakim jest w Łomży Yam caffe mr Dj przygrywa żałosne dicho NON STOP , to chyba jest cos nie tak. Wydaje mi się, że lokal na tym poziomie powinien również prezentować jakis poziom muzyczny. O innych dyskotekach łomżyńskich szkoda po prostu wspominać - aż dziwi fakt, że "klub" na nowogrodzkiej przyciąga tylu młodych ludzi - bo muzyka tam... powinien zmienic nazwe na MILANO 2. Na uwagę zasluguje (tu zgodzę sie z porzednikami) Atom bo jest to lokal w pełni zasługujący na miano dobrej dyskoteki - tam ludzie kupując bilet wstępu przynajmniej wiedzą, że zabawa będzie przednia.

pozdrawiam

________know your enemies-know yourself_________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

"Jednym słowem najlepsza muza zapuszczana jest w Atomie.... same poważne wymiatacze, a imprezy które się tam odbywają to maksymalny odjazd. Widać że Dj zna się na robocie...i wie co robi.. " nie puszcza tutaj kiczu gra tylko dobrą muze ".
Pozdro dal wszystkich znajomych i ekipy w białych rękawiczkach. !!!"



...i wszystko jasne...hehehe...




....znafcy tasiemca :/ szkoda mi was bo mało widzieliście...ale coż ..ja przynajmniej wiem że mało widziałem ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Do Gromosław i Klubowicz, akurat mialem okazje slyszec co wyczynia Dj w Atomie i jak to okreslil pretho jest to zwykle puszczanie plyt , a o muzyce granej juz nie wspomne bo jej poziom to zenada.A Te powazne wymiatacze no no:))) jeden wielki basowy łomot z gatunku typu komercja -Trance(dobra muza dla kazdego znaczy inaczej). Zreszta lokal ktory sie okresla jako "klub" jak slusznie zauwazaja tu niektorzy to zwykla dyskoteka posune sie nawet dalej w okresleniu to wiejska dyskoteka w miescie:))))Do HardBanger- do listy jako MILANO3 nie ma co sie oszukiwac Atom pasuje jak najbardziej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Taki moj maly apel. Klub to nie jest jakis sped ani impreza plenerowa, jesli przychodzisz w ubraniu to go nie zdejmuj, pozostan ubrany do konca. Chyba ze jestes panienka ktorej zaplacili za pokaz lub jestes na wiejskiej potancowce. Gwizdki, jest to jak najbardziej nie na miejscu, jesli ktos nie wierzy niech jedzie do wiekszych miast do klubow podkreslam klubow, tam czegos takiego nie uzywaja. W naszej lomzy jest taki bol, ze nie stworzyl sie w dalszym ciagu podzial, podzial na dyskoteki i kluby. Jesli by tak bylo to czlowiek ktory chce pobawic sie przy hip-hopie idzie do klubu gdzie ma hip-hop non stop, jesli ktos chce techno czy jego inne odmiany idzie do takiego klubu gdzie bedzie sie bawic przy tej muzyce, a jesli ktos chce wszystkiego po trochu i przy tym pomeczyc DJ o swoja ulubiony utwor idzie na dyskoteke. Co do incydentow typu Panie DJ chcem nute xxx, lub: ale muzyka jest do dupy!! zmien DJ nute. To jest bardzo zle. DJ ma swoj repertulal, on za to dostaje pieniadze, on wie co ma grac, Ty przychodzisz sie pobawic wiec jesli Ci muzyka nie odpowiada zmien lokal i nie podchodz do DJ i nie denerwuj go. Jesli okaze sie ze DJ swoimi ambitnymi mixami i wykaze sie brakiem sluchu oraz gustu muzycznegopustki zrobi na sali pustki to przyjdzie inny lepszy DJ. Co do tekstow w stylu: Jazdaaaaaaa to jest bardzo smieszny temat bo lomza to nie klub Ekwador w Manieczkach, wiec nie nasladujmy kogos kto sie zblaznil przed krajaowa scena klubowa , klubowa w samym slowa znaczeniu.
Muzyka i kultura klubowa odzwierciedla czlowieka, wiec MAYDAY !
10.11.04

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Napisze kilka słów na ten temat:
Yam cafe to dobra knajpa ale tylko po to zeby tam zjesc bo pobawic sie tam jush nie da - ludzie tak wysoko nasza glowe ze nie widza gdzie idą i to jest problem tego lokalu.Muza jak muza jak wszedzie w Łomży jak sie ktos podpije to mu nie przeszkadza

W starym Atlanticu to mozna organizowac imprezy zbiorowe dla podstawowek-wszystko

No i moj "kochany" Atom - słów mi braknie i na muzyke i na DJ co nie ma pojecia co robi w takiej duzej stodole to wszyscy moga grac bo zawsze ktos bedzie na parkiecie - zagrac dla 30 osob to jest wyczyn a w tej roli
no nie widze tego pana czy tam panów z Atomu
Pozatym lokal wali wiochą i jest syfiaski

Nie ma w Łomży dobrej knajpy

Dobrze że jush tu nie mieszkam

Pozdrawiam wszystkich



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Do King Matthew nie wiem jak Ci, ale mi nazwa MILANO kojarzy sie wylacznie z di polo, wiec nie rozumiem czemu piszesz za Atom, (w ktorym disco polo niema i mam nadzieje, ze nie bedzie) pasuje do tej nazwy. A co do muzyki to jedni wola sie bawic przy muzyce klubowej takiej jaka jest grana w Atomie, a inni przy disco polo, wiec Ci ktorzy wola ta druga nie powinni wogle do Atomu wchodzic !!!

Pozdro !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Witam.Opisze tutaj moja wizje Dj-ów i ludzi ktorzy sie tak nazywaja.
Zaczne od poczatku.Nie mozna juz mowic o Dj'ach z krwi i kosci bo takich jest malo,szczegolnie w polsce.Na zachodzie by zostac Dj ( disc Jokey ) nie wystarczy wlozyc Cd do odtwarzacz i poscic fajne rytmy.Tam Ludzie orzekaja czy ktos zasluguje na Dj przed xywa.Tak jak kiedys 10 lat temu na skrot "MC" ( master ceremony ) jak Mc Hammer :).Pare lat temu jak Mx Hammer zaczal grac komercje ludzie z jego stanu i nie tylko zabronili mu uzywac Mc i pozostal tylko Hammer.Ale nie wazne ... Jestesmy w polsce.Tutaj moze grac kazdy kto ma dojscia i ochote.Dj gra to co chca ludzie uslyszec.Jest w lomzy pare dziesiat osob ktorzy naprawde znaja sie na muzyce klubowej.Dj ma bardzo trudna role zadowolic wszystkich by mogli sie bawic.Niestety lomza jest miastem Dyskotekowcow a nie klubowiczow.Tutaj rzadzi komercja.Znam pare osob ktore byly,sa,lub moga byc ale wybieraja inne miasto Dj-jami.Oni znaja sie na muzyce ale niestety jak zapodaja pare porzadnych BeaTow to ludzi siadaja i pija piwo.Dj wie kiedy ludzi ubywa na scenie.Nie rzadajcie wiec od Dj w lomzy by robili cuda bo to narazie nie mozliwe.Jezeli chcecie sie dobrze podawic osobiscie proponuje "Atlantic" czyli "Ibiza Club Sporting"Tam Dj Shakall probuje i mu to sie udaje wprowadzac clubowe rytmy ale jest mu ciezko.My postarajmy sie by Czul Ze klimat nam odpowiada.Zbudujmy przynajmniej jeden Club w lomzy z muzyka klubowa !!! a ze tam sa dwa pietra to mozna pogodzic gusta dyskotekowiczow i klubowiczow. Pozdrowienia dla Dj kuBaSa & Dj El Shakall i wszystkich ktorych znam albo znac nie chce :).3-Majcie sie

TeRmOz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

A mi akurat nazwa MILANO kojarzy sie ze wszystkim co jest wieśniactwem, buractwem kiczem i tandetą co ma swoj odpowiednik w tym akurat przypadku do muzyki granej w Atomie, kóra taka wlasnie jest.Rozwijajac to dalej widzialem plakaty na miescie ze sa tam organizowne imprezy z cyklu Techno Party co z nazwy powinno wynikac ze tak ma byc a jednak nie jest.Ty pewnie masz podejrzewam zajebiste jaaaaazdyyy balujac w bialych rekawiczkach przy takim Techno ktore bylo mozliwe do przetrawienia dla mnie jakies 10 lat wstecz , a ktore w obecnej formie nic sie nie zmienilo.Ja określam je mianem "Wiejskiego Techno" i tu wlasnie jest istota sprawy w rozumieniu pojecia tej muzyki.Więc baw sie dobrze w Atomie trwając nadal w swoim przekonaniu ze jest to muzyka klubowa :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Ibiza Fan Klub Sport - nazwa mówi sama za siebie - a dj szakal próbuje tam klubowych rytmów???? chyba po zamknięciu lokalu, bo jak jest full "klubowiczów" to mallorca i coco jambo wymiata na przemian z innymi kichawymi kawałkami sprzed 10 lat - i nic sie nie zmienia w tym temacie w ibizie od roku - ciągle te same żenady na górnej sali i jakże oryginalnie: sety dj krisa z manieczek żywcem od początku do końca na dolnej sali - jaaaazdaaaa!!!!!



hehehehe

________know your enemies-know yourself_________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

No cóż, w Łomży przy dobrej muzyce w żadnym "klubie" nie da rady się pobawić. W naszym pięknym mieście chyba najlepiej gra Łomżyńska Orkiestra Kameralna, ale to inna bajka!?

Zwiedziwszy kilka porządnych i tych mniej porządnych klubów w całej Polsce mam swoje zdanie. Oceniając styl muzyczny wszystkich puszczaczy muzyki w łomżyńskich lokalach, to jest totalna chała!!!

Proponuję aby każdy szef wysłał swojego "DJ" w delegację do jakiegoś wiekszego miasta na imprezę do klubu. W ramach oszczędności może to być klub studencki (wstę 5 zł - i piwka chłopak się napije).

Pozdrawiam wszystkich pseudo DJ

Malwina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Hmmm... ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Jeszcze raz powtarzam ,ze dj gra to przy czym ludzie sie bawia.Nie uda sie w lomzy chyba przez najblizsze pare lat zrobic clubu.31 stycznia w clubie Atom beda Dj z #FTB (ftb.pl) sprobojcie odnalesc sie na takiej imprezie.Ja tez sie wybiore i ocenie czy jest mozliwe w atomie ( Clubowanie ).A wracaja do rytmow millano czy czegos kolwiek z tym zwiazane to wystarczy popatrzec jak ludzie nagle zostawiaja piwo i ida sie bawic.To swiadczy o tym ze ludzie czekaja na takie tematy.To przykre ale prawdziwe.

TeRmOz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

TeRmOz - zgadzam się z Tobą w stu procentach, taka jest niestety kultura w naszym regionie, dipolo rulez :-( Ale miejmy nadzieję, że kiedyś się to pozmienia... i w 2015 roku Mayday pl bedzie w jeziorku ;)))))))

________know your enemies-know yourself_________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Jak "młodzież" nie ma przy czym się bawić, to idzie po piwko albo drinka.
A jak się już napije (czytaj: upije), to i dicho polo jest dobre.

Malwina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

3/4 ludzi zarzeka sie ze: "... nie lubi disco polo...ze to sie nie nadaje do niczego..." ale dziwnym trafem jak leci taka muzyka, to az im nogi sie same rwa to "brykania" ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

zgadza się VipeR
3/4 robi sztucznie zniesmaczone miny na samo określenie "disco polo" a 100% chociażby na weselach wywija w rytm tej muzyki aż się kurz unosi z desek parkietu

Nie ma muzyki gorszej lub lepszej - zależy to od gustu słuchacza a każdego wybór należy uszanować.
Łomża to z kolei nie Warszawa - w stolicy jest tyle klubów, dyskotek, że właściciele tychże lokali mogą sobie pozwolić na konkretny typ muzyki w konkretnym lokalu - chętni i tak będą. U nas DJ chcac zadowolić 5 osób jest z góry skazany na niezadowolenie na przykład 15. I bądź tu mądry......

A tak nawiasem mówiąc to ja najlepiej lubię jak Stasiek przytnie na harmonii pedałowej a Maryna na kontrabasie :) Zróbcie dla mnie lokal tylko z taką muzyką - czyżby reszta to wiocha bo tego nie słucha ???

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Tiger napisał(a):

> zgadza się VipeR
> 3/4 robi sztucznie zniesmaczone miny na samo określenie "disco
> polo" a 100% chociażby na weselach wywija w rytm tej muzyki aż
> się kurz unosi z desek parkietu
>
> Nie ma muzyki gorszej lub lepszej - zależy to od gustu
> słuchacza a każdego wybór należy uszanować.
> Łomża to z kolei nie Warszawa - w stolicy jest tyle klubów,
> dyskotek, że właściciele tychże lokali mogą sobie pozwolić na
> konkretny typ muzyki w konkretnym lokalu - chętni i tak będą. U
> nas DJ chcac zadowolić 5 osób jest z góry skazany na
> niezadowolenie na przykład 15. I bądź tu mądry......
>
> A tak nawiasem mówiąc to ja najlepiej lubię jak Stasiek
> przytnie na harmonii pedałowej a Maryna na kontrabasie :)
> Zróbcie dla mnie lokal tylko z taką muzyką - czyżby reszta to
> wiocha bo tego nie słucha ???
>
> Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

PANI I PANOWIE ORAZ RESZTA SZUMOWIN?!!!!!


PIERZYCIE TAK O TEJ NUCIE PUSZCZANEJ PRZEZ "DJ" .
SPOJRZYJCIE W LUSTRO! JESTEŚCIE TACY SAMI JAK CAŁA RESZTA I SŁUCHACIE TAKIEJ SAMEJ MUZY JAK KRYTYKOWANI TU WSZYSCY DJ -je.
WYSTARCZY PODJECHAĆ NA STATOIL WIECZORKIEM JAK STOI CAŁA WIOCHA I SŁUCHA TEJ WŁAŚNIE NUTY NA KTÓRĄ TAK PIEPRZYCIE.
KRYTYKA ATOMU ,YAM CAFFE ITP.....,A MOŻE LEPIEN W SOBOTE POJEDŻCIE DO KATEDRY DAJCIE NA TACE I NIECH ORGANISTA WAM ZAGRA .

lokos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

oj lokos... coś mi się wydaje że to Ty jesteś tą 'wiochą' na Statoil co to nie ma co ze soba zrobić i dlatego taki poddenerwowany chodzisz...

wyluzuj człowieku, ludzie tu sobie dyskusję urządzają i bardzo dobrze że jeszcze tacy w Łomży są, a ty sie wpieprzasz z tekstami do lustra. spójrz lepiej na swoje błędy a potem krytykuj innych

kultury trochę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

hehehe :))

________know your enemies-know yourself_________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Mysle ze nie ma co jeb.. tak w nieskończoność o naszych dyskotekach.Jeżeli ktoś chce powaznie pobrykac to niech zalozy discmana i podkreci na maxa i wywinie Breakdance na żesach i bedzie mial full wypas.A ludzie niech puszczaja nam dalej muzyke a my jej sluchajmy lub zmieniajmy lokal.Pozdrowionka dla wszystkich klubowiczow :) i dyskoboli.

TeRmOz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

VipeR i Tiger 3/4 ludzi w Lomzy narzeka lub robi zniesmaczone miny, ale
jak przychodzi co do czego to wszyscy sie bawia ????
Nie wiem skad takie statystyki wzieliscie,moze podacie zrodlo?
....a moze poprostu obracacie sie w takim towarzystwie ktore tylko na pozor nie lubi tej muzyki, a i sami tez lubicie sobie "bryknac" i "tupnac" w rytm tej "skocznej" muzyczki i stad takie wnioski...
Tiger napisales:"Łomża to z kolei nie Warszawa - w stolicy jest tyle klubów, dyskotek, że właściciele tychże lokali mogą sobie pozwolić na konkretny typ muzyki w konkretnym lokalu - chętni i tak będą."-zgodze sie tylko z tym ze Lomza to nie Warszawa,jesli chodzi o reszte to powiem tak ze wlasnie dlatego ludzie sa chetni ze jest konkretny typ muzyki w konkretnym lokalu(u nas jeszcze tego nie ma w kazdym lokalu grane jest wszystko, mozna to porownac do stadionu w warszaiwe jest prawie wszystko-ale niestety tandeta)
A co do dj'i to w duzym stopniu zalezy od nich przy czym beda sie ludzie bawic,bo to oni selekcjonuja i prezentuja muzyke i sa kojarzeni pozniej przez ludzi z jakims konkretnym gatunkiem muzycznym.
Wydaje mi sie ze u nas ci "dj'e" robia to tylko i wylacznie dla kasy(no i lansu) stad takie plytkie i bez pasji podejscie do muzyki i ograniczenie sie ich do puszczania tylko tego co uslysza na vivie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Pretho ja lubię sobie bryknąć w rytm każdej muzyczki (i wcale się tego nie wstydzę) - ale dziwi mnie uznawanie na "bij zabij" wyższości jednego gatunku muzycznego nad drugim. Pytasz o źródło ? Źródłem są moje obserwacje - jak widać po wypowiedzi VipeR'a nie tylko moje. Na pytanie w jakim towarzystwie się obracam odpowiem Ci, że w łomżyńskim.
Z kolei poruszając tamat stolicy miałem tylko i wyłącznie na mysli mnogość lokali w tymże mieście i możliwość wyboru przez ich właścicieli typu muzyki.
W miasteczku gdzie tych lokali jest 3 na krzyż nie stworzysz takiej możliwości zważywszy na to , że jak trafnie zauważyłes KASA jest najważniejszym kryterium dla ich włascicieli.

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Witam wszystkich zgorzkniałych i narzekających, no ale to zrozumiałe - prawdziwi Polacy. Ja się nie będę z Wami wszystkimi spierał i negował tego co mówicie: macie rację - w Atomie leci komercja i to w 95 %, a to tylko dlatego, że zamiast przyjść do lokalu i pokazać, że chcecie się bawić przy naprawdę konkretnej muzie, to siedzicie w domach z nosem w monitorach i tylko narzekacie. A to to potraficie....... Tak nawiasem mówiąc to że leci komercja nie świadczy o wiochowatości lokalu, tylko ludzi. Ja tam mam to w nosie. Gdyby któryś z Was wiedział choć trochę o mojej osobie (a nie tylko Wasza wypaczona alkocholem wyobraźnia) wiedzielibyście, że gram również w dwóch lokalach w Warszawie i jednym na Śląsku. Tam gram zupełnie inną muzę, a mianowicie techhouse, ale tam ludzie potrafią docenić pracę dj'a i określić sie do do własnych upodobań. I to byłoby na tyle. Egzystujcie sobie spokojnie dalej w erze komputerów, choć i tak sto lat za murzynami. Acha zdaję sobie sprawę, że teraz będą tu uprawiane niezłe jazdy na mojej osobie ale to kolejny przykład ........ eh szkoda gadać. I jeszcze jedno: grałem wiele imprez dla 30 osób i to z powodzeniem. Ukłon w stronę Cinka. To by było na tyle: dziękuje dobranoc.

P.S. Pozdrowienia dla JayCop2004 - jednego z nieielu, którzy rozumieją temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

tales pewnie najlepiej by bylo gdyby ktos tu zalozyl temat "pochwaly dla naszych super odlotowo-jazdowych grajacych zajefajna muzyczke lomzynskich dj'i" i wypisywal bzdety jak to pieknie gracie itp i ze jestecie idolami wszystkich lomzynskich klubowiczow.ooo to pewnie bys byl zadowolony z takiego tematu,bo jesli jest jakas krytyka(nie bezdpodstawna) to opisujesz dyskutantow "zgorzknialymi i narzekajacymi-prawdziwymi Polakami".Ja nie uwazam sie za zgorzknialego i narzekajacego poprostu wyrazam swoja opinie,zastanow sie chlopcze co piszesz na temat Polakow,bo piszesz tez o sobie(a moze tylko o sobie)
aha skoro taki z ciebie rasowy dj i niedoceniany w Lomzy to pochwal sie moze swoimi osiagnieciami i polec nam te kluby w Warzawie w ktorych grasz, czesto bywam tam to posluchalbym jak grasz niekomercyjnie.....bo to co tu prezentujesz w Lomzy to nie bede komentowal...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

TALES!!! Gdzie i kiedy można posłuchać twoich mix-ów (prócz ATOMu)???

Tak wogóle to chodzi o to, że ludzie w Łomży bawią się wszędzie tak samo i gdyby DJ sie powymieniali nikt by się nie zjażył. Bardzo szkoda, że nie ma wyboru.

Cień nadzieii był jak rozbudowano Jamę, ale okazało się, że samoosługowa restauracja nie może być clubem muzycznym.

Malwina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

to co wczoraj zaprezentowal Tales w Atomie było naprawde POWAŻNE :)))
najlepsza odpowiedz na Wasze zarzuty - tylko, że nikogo z państwa krytykujących napewno tam nie było bo siedzieliście w chatach przed kompami rozkminiając nowe wątki na forum i krytykując te, na których temat nic nie wiecie.

pozdrawiamm

________know your enemies-know yourself_________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Malwina możesz przyjsc do mnie na djke do atomu tam je otrzymasz na plycie. Zapraszam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Tales... Bywalam w Atomie, ale teraz same guwniarstwo tam przychodzi, wiec po co ja tam? No dobrze, poswiece sie i moze wpadne w sobote...

Malwina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

to co wczoraj zaprezentowal DJ w Rzymiance było naprawde NIEPOWAŻNE!!! A może nawet i tragiczne!!!

Wiem, że krytykować jest łatwo. Ale jeśli ktoś coś robi za pieniądze powinien to robić na jakims poziomie, tym bardziej że za free wejść do lokalu nie można było.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

było wczoraj przyjść do YAM CAFFE TO BYŁA IMPREZKA !!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Sobota ... Atom ... Hmmm ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Sobota ... Atom .... OGIEŃ !! :))

________know your enemies-know yourself_________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

A ja się tu się zareklamuje :).

Co Sobota 2o:oo - 22:oo

Transmision Error by hobbit livemix [ ShoutCast ]

Techno Acid Gabba Schranz i inne łupaniny na żywca miksowane przez moją skromą osobę.

www.hype.pl

[ http://hype.pl/listen.m3u ]


ps: mam nadzieję iż niedłuo znów niezły balet zrobimy w Bazie w Ostro :)

pzdr. dla wszystkich normalnych !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Wiesz co HardBanger a ja po raz drugi powtorze o tym co napisalem wczesniej o Talesie i o tym coz on takiego w tym Atomie zaprezentowal powaznego :)))nononoo, a mianowicie nic nie zaprezentowal bo ja slyszalem juz co on moze zaprezentowac i styl oraz poziom tych mixow jest mi znany i absolutnie nie da sie tego okreslic nawet mianem przyzwoite.Panie Tales a ladnie to sie tak przechwalac na tym forum i dodatkowo wciskac ludziom kity coz to ty nie grasz i gdzie nie grasz???Bo przeciez to stek bzdur jest z palca wyssanych:)))Malwina nie otrzymalas mimo jednoznacznego pytania gdzie to niby w w-wskich klubach grywa Tales?Mi scena klubowa w W-wie jest doskonale znana(gdyz nie egzystuje tylko w świecie komputerow:)) i też z chęcią posłuchałbym jak to dj Tales potrafi zagrac niekomercyjnie Techhouse oj posluchalbym nono hehheh....a oprocz Techhousu moze znajdzie sie cos jeszcze niekomercyjnego co??? no Panie Tales chwalimy sie klawiatura w dłon i do roboty!!!(tak na marginesie gratuluje znajomosci gatunkow):)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

W YAM CAFFE BYŁA IMPREZKA W SOBOTE??? A KTO ZAPUSZCZAŁ NUTE???
BOJEŚLI BYŁ TEN CO ZWYKLE "PUSZCZACZ", TO DOBRZE, ŻE MNIE TAM NIE BYŁO!!!

Do TALESa: Gdzie i kiedy można posłuchać twoich mix-ów (prócz ATOMu)???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Do King Matthew: nie wiem kiedy Ty ostatnio byles w Atomie ale z tego co piszesz to chyba fakt ten mial miejsce (za)dawno i dlatego nie wypowiadaj się tutaj na temat Ci nieznany - bo jeżeli piszesz, że Tales sobie nie radzi z a konsoletą to znaczy, że jestes kompletnie nie w temacie. Najlepszym na to lekarstwem bedzie jak wpadniesz w sobote (nawet najbliższą) na impre do Atomu - gwarantuje Ci, że zmienisz swoje zdanie.

ps. skumacie się z Malwiną bo ona patrze tez sie chyba wybiera :)))

Pozdrooo

________know your enemies-know yourself_________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Malwinka idziesz? to moze i ja bym sie wybral... :)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

HardBanger w Atomie bylem nie (za) dawno :)) ,a mianowicie bylem tam na jednej z tych reklamowanych imprezek Techno Party i mialo to miejsce pod koniec tamtego roku tzn.2003, wiec nie uwazam zeby dj Tales tak błyskawicznie polepszył swoje umiejetności w graniu.Bycie dj`em to nie puszczanie plytek i uzywanie tylko w lewo i prawo crossfadera ale takze szereg innych czynności związanych z korygowaniem niskich i wysokich tonow itp. oprocz tego duzo zalezy od wlasnej inwencji tworczej w stworzeniu seta jak np roznorodne tricki, wejscia a takze wlasciwy dobor granego materialu.Poza tym z jakiego nosnika grana jest muza to opinie sa podzielone jednakze w/g mnie o wiele lepsze mozliwosci daje granie z plyt vinylowych(lepsze przenoszenie chociazby linii basowej), granie na CD-kach jest sztuczne(zwykłe wciskanie guzikow pozbawione kreatywności)ale tak jak wspomnialem kazdy wybierze sobie w tym przypadku to co mu pasuje i ma prawo do własnej opinii. I podsumowując tych wlasnie umiejetnosci moim zdaniem dj Tales nie posiada(pomimo iz jak okresla gra głownie muzyke komercyjna a ktora do mixowania jest jedna z łatwiejszych:))Do Atomu wpadać nie mam zamiaru niestety a raczej stety:)))gdyz nie przepadam za tego typu lokalami(klimat i osobnicy typu białe reakwiczki i gwizdki - nie dziekuję!!!:))) i muza, ktora tam jest grana(komercja).Niestety z powodu braku ciekawych imprez w naszym miescie wybieram imprezki w W-wie lub B-stoku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

King Matthew jezeli np FTB.pl dj's tour, ktore bedzie w sobote w ATOMIE uwazasz za nieciekawa impreze to jezdzij sobie dalej do W-wy lub Bialego :P
Pozdro !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Lol. "Tolerancja" termin ktory moze oznaczac b. duzo. Jesli chodzi "tolerancje" w tym temacie to jest bardzo proste. Kazdy ma prawo sluchac czego chce i trzeba uszanowac kogos zdanie i wybor. Jeden woli di polo , drugi hip-hop a trzeci euro-house. Lecz to chyba jednak za glebokie pojecie. Sa wieksze miasta a w nich lepsze kluby niz w naszej Lomzy, ale co by bylo gdyby kazdy postawil krzyzyk na naszym miesice ? Proste... nie bylo by klubow, dyskotek a wszyscy spragnieni tancow i imprez jezdzili by do najblizszych miast a w ten sposob bysmy zostali potraktowani przez innych tak samo jak my traktujemy czlowieka ktory przyjechal z jakiejs okolicznej wsi na lomzynska dyskoteke. Nie ciekawe prawda ? Wiec moze troche wiecej szacunku dla tych ktorzy cos w naszym miescie robia , staraja sie pomimo ze jest bardzo trudno. Kto placi ten wymaga, to jest racja ale tez mozna powiedziec ze placac 50$ za wjazd do klubu w USA mamy super muze i super klimat a w Lomzy ? No wlasnie ... w naszym miescie jest troche to wszystko opoznione, zeby bylo wiecej studentow , wiecej pieniedzy bylo by ok ale narazie tak nie jest choc powoli to sie zmienia i starajmy sie nie krytykowac ludzi ktorzy do tego brna bo robia to dla was.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

JayCop2004 ludzie ktorym nie pasuje wlasnie klimat lomzynskich lokali wola albo zostac w domu albo pojechac poza Lomze....
i jeszcze jedno pytanie,jak traktujesz(ecie) ludzi z okolicznej wsi ktorzy przyjada na lomzynska dyskoteke???to odnosnie tej "Tolerancji" ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Gromosław dla ciebie i wielu innych gustujacych w klimatach, ktore prezentuje wortal muzyczny FTB.pl byc moze bedzie to i ciekawa impreza mnie jednak nie interesuje ta impreza i muzyka ktora graja Dj`e z tego wortalu.Doskonale jest mi znana muza ktora ci panowie prezentuja, zreszta powyzsze moje posty dotyczyly wlasnie tego gatunku muzyki.Poza tym moj udział w tej dyskusjii uwazam za ostatecznie zakonczony:))))gdyz polemika z toba i osobami o podobnych jak twoje pogladach staje sie juz nudna i monotonna, ja nikogo zreszta nie mam zamiaru nawrac na to zebyscie sluchali tego co wedlug mnie jest dobre.Wyrazilem tylko swoja opinie w zalozonym przez JayCop`a 2004 topicu.I to bylo na tyle:)))

P.s Zycze milej zabawy dla wszystkich czujacych klimat dobrych imprez:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Pretho, ja nie traktuje ja toleruje a to jest roznica i to bardzo wielka. Przychodzi ktos na dyskoteke/ do klubu nie zwracam na to uwagi skad jest. Toleruje kogos z poza miasta tak samo jak tego z miast. To czlowiek i to czlowiek. Pretho jakies przeslanki rasistowskie w Tobie czy jak :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

JayCop dlaczego juz nie szastasz płytami w Europie??

________know your enemies-know yourself_________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

HardBanger zadales prywatne pytanie w publicznym miejscu, tak samo moge zadac Tobie pytanie czemu przestales moczyc sie w lozko :) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

heheheeee :)))

ale house-owe impry podobno byly dobre

pozdroo

________know your enemies-know yourself_________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Housowa impra ostatnio byla niezla w Yamcaffe, dzis bedzie nastepna i napewno tez bedzie fajnie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Hehe , house party w Yam caffe :) dobre dobre :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Najlepszy to jest DJ Tales który gra w Atomie



TALES is the best

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Najlepszy to jest DJ Tales który gra w Atomie



TALES is the best



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Eh tam kazdy gada kazdy krytykuje a jak przyjdzie sobota to az dupy sie wam gotuja zeby gdzies pojsc gdzie kolwwiek. Zreszta mnie tez;)

LORD ON

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

13.02.2004 w yamcaffe zagraja:
dj sensor(lomza)
dj maja(dynamic seqence/rezydentka klubu "nobar" w Krakowie)
muzyka:deep&tech&tribal&progresiv -HOUSE
...wiecej info o dj maja na stronie:
http://www.clubber.pl/page.php?p=djinfo&dj=159
pozatym na stronie yamcaffe jest zapowiedz wystepu Smolika oraz Nowiki
wiec w koncu w lomzy szykuje sie spora dawka dobrej muzyki klubowej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

HE,he.he JayCopa 2004 twoje miejsce jest w jeziorze albo gdzieś na agrodensie.Troszkę pokory a najlepiej dymaj sprzedawać kasetki na bazar tak sie tobie przyglądam i stwierdzam że płytki jesteś bardz płytki...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

s.e.n.s.o.r. dobra imreza z muzyka klubowa byla w sobote w Atomie.... ale kto wie moze i w yamie byc niezle :P

Pozdrawiam wszystkich klubowiczow !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Ja Ja Jazdaaaa!!! Ziomy - nie ma to jak dobra vixa w Atomie - biale rekawiczki na łapki, pixa pod jezyk, wegorz bialego w nosek i dj Tales nakreca!!!!!!!!!!
I w gwizdek ile siłłłł je je je!!!!!!!!!!!!

No a jakby zabrakło kreatywnych ideii co do ałtfitu na nastepną sobotnia imprezke zawsze można kliknąć na http://www.wiejskie-techno.prv.pl/ to jest portal prawdziwego klabera.

Fil da bejz pipol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

wczoraj w Atomie bylo grubo :) czesał Dj Rod (Delta - Zambrów)

Pozdro.

________know your enemies-know yourself_________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Do Jakkaca: W każdą środę w Klubie ELBOW w Wołominie.

A propo piatkowych imprez housowych w yamie. mialem okazje slyszec i jest bardzo ok, aczkolwiek i tak mimo, ze sensor stara sie robic cos dobrego i to robi to ludzie i tak sie JUZ wykruszaja. Bo publike w Lomzy mamy ********* :/.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Moim zdaniem najlepsza muzyka jest w ATOMIE ;-) Tales wymiata !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

Osobiście uważam, że chociaż rzeczy zawsze się rozwijają, wciąż trzeba pielęgnować to, co było wcześniej, muzyka Dj może być popularna, ale dla mnie discopolo jest nadal świetnym wyborem. I chcę zachować te piękne rzeczy, którymi mogę się podzielić ze wszystkimi, czy możesz mi pomóc. Obejrzyj moją kolekcję n https://dzwonkinatelefon.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o muzyce puszczanej przez DJ w lomzynskich klubach,dyskotekach ??

wypierdalaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org