środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
akcja Policji

Dziś byłam zaskoczona, kiedy to zostałam zatrzymana przez Policje i poproszona o dmuchanie w alkomat Policja zatrzymywała po kilka naraz samochodów. Uważam, że takie akcje powinny być robione częściej żeby kierowcy nie siadali za kierownice pod wpływem alkoholu nie znali dnia ani godziny zatrzymania;), nie szkoda ich rozbitych aut ani ich samych tylko poszkodowanych przez nich.
PS. Ciekawe ilu kierowcom nie udało się przemknąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja Policji

Ja sie jeszcze z tym nie spotkałem w Łomży ale słyszałem ze były takie akcje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja Policji

nie ciesz sie . znając nasz popieprzony kraj zaraz będą mieli obowiązek podawania gdzie i kiedy bedą łapać

tak jak jest z radarem w Łomży

tak jest w Polsce, ze Policja nie może z zaskoczenia zastosować radaru - musi stać w widocznym miejscu. zaprzeczenie idei radaru.... po co stawiać policjanta zamiast znaku drogowego z ograniczeniem prędkośći

postawili by bezrobotnego z radarem żeby cykal fory i spisywal rejestrację, a policjanta wysłali zeby łapał bandziorów

a tak to takie pieprzenie made by Polska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja Policji

Z ciekawości zapytam: gdzie i o której była ta akcja? Wczoraj zrobiłem z 1000 km, ale nie spotkałem oprócz służby celnej i granicznej żadnego patrolu policyjnego.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja Policji

Akcja była robiona w Łomży!

Ogłaszam żałobę w mieście!

W wyniku tej akcji prawo jazdy stracił człowiek-legenda łomżyńskiego taksówkarstwa, pieszczotliwie zwany "Merciem"

Cześć jego pamięci.

T A S M A N

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja Policji

ADALL!!!!
przeciez na górze jest napisane ze ta akcja miala miejsce dzisiaj, a nie wczoraj, wiec choc bys nawet bardzo chciał to bys i tak nie natrafił na mundurowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja Policji

Więcej takich akcji. !!!!!
Dość pijanych kierowców na naszych DROGACH!!!
Pozdrawiam Tomasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja Policji

Jesli taksówkarz miał te promile to głupi i nieodpowiedzialny za siebie i może też za swoją rodzinę - tak czy siak takich ludzi nie żałuje i eleminować częściej takowych z dróg. Jak nie potrawi jeżdzić samochodem to niech chodzi chodnikiem. Głupota nie ma granic a życie i zdrowie te granice zdecydowanie postawiły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja Policji

bs26: czyżbym nie precyzyjnie sformułował swoje zapytanie? Zapytałem krótko: na jakiej ulicy i o której godzinie. Informacja na temat mojej trasy podróży miała tylko za zadanie przekazanie informacji, że po hucznym Sylwestrze nie zauważyłem patroli drogowych sprawdzających w tym dniu kierowców! Nie nawiązywała w żaden sposób do dzisiejszych wydarzeń łomżyńskich.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja Policji

Zapytam ponadto forumowiczów (Tasman): w jakiej korporacji i czym jeździł cytowany przez ciebie: "Mercio" ??

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja Policji

ADALL poczytaj se na stronie głownej
Oby coraz wiecej takich akcji :) Brawo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja Policji

byl niezrzeszony, nie jezdzil w zadnej korporacji!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja Policji

Mercio był krolem postoju na dworcu.

RUMCAJS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja Policji

Kto wie czy zdjęcia kierowców będą w Internecie?
Fajnie tak poczytać, że każdy jest za kontrolo Policji myślałam, że raczej każdy będzie pisał, po co stoją niech złodziei łapią a tu miłe zaskoczenie faktycznie za dużo wypadków po pijanemu.
Pozdrawiam
PS. Fajne by było jak by Łomżyńska Policja miała swoją stronę internetową i z informacjami o sukcesach Policji jak również o porażkach, mojego radia do tej pory nie odzyskałam ;(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja Policji

:) No akcja OK, "dzien dobry, kontrola trzezwosci, prosze nabrac duzo powietrza i dmuchnac w alkomat, dziekuje wystarczy, w porzadku, prosze jechac, milego dnia" :), no po tylu kontrolach w koncu mile zaskoczenie - mile i uprzejme byly "miasiaczki" :)...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja Policji

cwaniacy niech się w weekend pokręcą przy statoilu i paru dzieci w bejcach swoich tatusiów pokontrolują, a nie w dzień bujają nowymi radiowozami,

MoJe ŻyCie To MentoR.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja Policji

Policjant też człowiek ma wolne od piątku do poniedziałku. Tylko akcja znicz ich rusza, bo muszą pilnować dojazdów do cmentarzy:)))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja Policji

Akcja jak najbardziej godna poklasku. Zapewne czytają to forum także władze policji. Następnym razem proponuję miejsce bardziej ruchliwe w godzinach rannego szczytu. Ulica Zawadzka w okolicach skrzyżowania z ulicą Sikorskiego. Ciekawi mnie stan "fizjologiczny" podróżujących do pracy urzędników. A podrózuje ich wtedy tą trasą z "sypialni południe" do swoich urzędów mnóstwo (do dawnego UW, UM, Starostwa, etc).

Pozdrowienia.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja Policji

MERCIO WRÓĆ, NIE DAJ SIĘ!

T A S M A N

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja Policji

informowanie o tym gdzie będą radary ma to na celu żeby ludzie jeździli tam zgodnie z przepisami i to jest normalne, bo w większości w Polsce radary są tylko po to żeby nabijać mandaty a nie żeby poprawaić bezpieczeństwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja Policji

Na jakiej ulicy była ta akcja ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja Policji

pewnie dostali nowe alkomaty i latali z nimi żeby je wypróbować czy działają hehe

... ale żeby rudy miał aż dwóch przyjaciół !!??

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org