sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Radio taxi BIS zbankrutuje??

BIS zbankrutuje ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

Skąd masz takie dziwne informacje?

T A S M A N

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

Wpadł na plan i pojedzie do KAN wygra nagrodę za swą urodę ...

Niech upadają ważne że MPT się trzyma;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

BIG_NJ : Ale ty masz Problemy.... szkoda bajtów na ten wątek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

to z nudów??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

a to czemu czy już brakuje oszustów w tym mieście do jazdy w tej firmie czy wszyscy sporządnieli a może się nie myją i nie maja klientów?

jaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

jestescie zalosni, ktos ***** poscil plote a reszta pajacow teraz bedzie komentowac, to samo mozna napisac o kazdej firmie w Łomży, i nie mowie tu o jakis Radio taxi tylko obejetnie jakiej, zapewniam was ze nie bankrutuje i nie ma sie gozej niz jakakolwiek firma Taxi w tym miescie, dodam jeszcze tylko ze jezeli ktos mysli ze to dochodowy interes to sie grubo myli, smialo mozna zarobic wieksze pieniadze pracujac gdzies fizycznie nawet, tyle tylko ze sie pracuje u kogos a nie u siebie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

do ja a co ty taki nerwowy jestes i bronisz tych cwaniaków czy jeździsz w bisach?

jaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

wiesz ja chociaz sie przyznam, nie jezdze, to firma mojego tescia i niczym sie nie rozni od zadnej innej korporacji Radio Taxi, a ty czemu tak naskakujesz?? jezdzisz w konkurencji?? dla mnie kazdy taksowkarz jets taki sam, i zdziwisz sie pewnie jak napisze ze czesto jezdze taksowkami innych korporacji, ale w to pewnie nikt nie uwierzy, przeciez to taki dochodowy interes ze jak bym pojechal inna to Bis upadnie,haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

Ale fakt jest taki ze w BISACH jest jakos mało kierowcow. Długo sie czeka na taksowke.(sprawdziłem to wczoraj)

RUMCAJS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

ale to nie znaczy ze firma upada, powiem ci tak, kolega ma knajpe i zamawia rozne taksowki, wszedzie sie zceka dosc dlugo, szczegolnie na nocnych dyzurach



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

4 taksówkarzy doszło ostatnio z BIS do MPT

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

no i co z tego??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

hehehe kosi....k daj spokoj po co sie urzerac nie ma sensu. A faktem jest ze "ja" jezdzi taksowkami np: MPT :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

A jak te nowe Mpt 9191 jeszcze nie jezdziełem ?
Jak kierowcy sa spoko ? macie jakies spostrzezenia ?

RUMCAJS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

jak to w kazdej łomżyńskiej korporacji, kierowcy w zasadzie wszedzie tacy sami, prawie kazdy jezdzil juz we wszystkich firmach wiec wielu nowych twarzy sie nie spodziewaj



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

nie te nowe mpt jest najlepsze pełna kultura



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

@ja: skoro to taki ciężki kawalek chleba to może wytlumaczysz mi po co taksówkarze kupują mercedesy okularniki?

wiem,ze nie nowe, ale i uzywany kosztuje kupe szmalu, może i biorą w leasing - ale to tez tzreba spłacić

nie mów mi tylko że do lepszej fury prędzej wsiądzie klient. to się sprawdza ale nie w Łomży. większośc kursów albo jest zamawianych i nie masz wpływu na to co podjedzie, albo i tak wsiadasz do 1 taksówki w kolejce na postoju. 1 % ludzi wsiada do wybranej ( moze nawet tej lepiej wyglądającej) ale to chyba nie ma znaczącego wplywu na zarobki jak 1 na 100 klientow wsiądzie do lepszej fury?

dobre fury są konieczne pod MArriotem w Wawie a nie pod Chamskim w Łomży

wiem że znajdzie się w Lomzy paru co jeżdża na taksie bo się im nudzi na emeryturze, albo w zyciu uczciwie nie pracowali tylko kradli i maja, a jeżdżą tez z nudów

oczywiście ten tytułowy merc okularnik to taka przenośnia. chodzi mi ogólnie o fury tak drogie, że ich eksploatacja jest droższa niz innych , którymi śmialo można wozic ludzi ( i nie mówie o Polonezie Caro). po co taksiarze kupują tak drogie auta? nie wszyscy ale to się rzuca w oczy

a skoro twierdzisz, że ludzie jeżdżą na taryfie nawet jak by zarobili więcej jako fizyczny to albo są legatami albo nie umieją nic innego tylko kręcic fajerą. chyba nie powiesz mi że jak ktoś ma rodzinę na utrzymaniu to będzie pracował za mniejszą kasę niż może? na fizycznego każdy taksiarz może iśc - ręce i nogi musza miec zdrowe bo by badan nie przeszli

JAK TO JEST? tylko prosze wypowiedz się konkretnie, nie uogólniaj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

Dlatego ze to sa ich prywatne auta to po pierwsze a po drugie spedzaja w nich sporo czasu i lepszy samochod daje im lepszy komfort pracy. A z drugiej strony czy te samochody to nie wiadomo co ?? okularnika mozesz kupic za 30 tys czy to az tak drogie auto nie sadze . Kradli :) chyba nie wiesz ze pierwszym z dokumentow jakie zlozyc powinienies przy zakladaniu TAXI jest swiadectwo o niekaralnosci :) post wyzej jest smieszny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

Twoj jest jeszcze śmieszniejszy skoro stawiasz znak równości między swiadectwem niekaralności a stanem faktycznym

jakby komus cos udowodnili, to by na taksówce nie jeździł tylko kiblowal. są tacy co kradli ale im nie udowodnili, i nie udowodnia...

TERAZ ZROZUMIAŁEŚ?

a teraz meritum:

skoro to ich prywatne auta to jak zapracowali na nie, skoro to taki cięzki kawalek chleba?

a nawet jak sobie wypruli żyły to po co kupili sobie takie drogie fury, skoro spokojnie ludzi mogą wozić tańszą a kasę przeznaczyc dla rodziny?

a skoro niektorych stac na takie auta to chyba nie taka to ciezka robota

w Łomzy mamy parę korporacji. kto zna choc troche ekonomię to wie ze podaz pozostaje w zaleznosci od popytu.

jak by tak bylo ciezko na taksowie to bybyla jedna firma albo wcale bo za darmo nikt nie bedzie pracowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

Van_Loosen :))) istnieja jeszcze wyroki w zawieszeniu to popierwsze a po drugie nikt tu nie napisal ze nie jest to oplacalne twierdzac tak czy bylo by prawie 300 idiotow ktorzy by jezdzili po to zeby np. ciebie wozic ?? Jak masz problem z tym ze zarabiasz 1000 zl i twoj szef traktuje cie jak .......... to prosze bardzo mozesz isc na i sprobowac napewno bedziesz zadowolony :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

Van_Loosen czlowieku o co ci biega nasluchales sie niewiarygodnych histori od kumpli ile to mozna wyciagnac na taryfie czy co?? jezeli uwazasz ze zarabia na tym sie krocie to na co czekasz droga otwarta obecnie mozesz kupic sobie jakas vectre za 7tysiecy do tego kase radio i koguta i droga do fortuny otwarta tylko nie wiem czy bys wytrzymal miesiac pracy w tej branzy widac ze nie masz zielonego pojecia ile czlowiek pracujacy musi jezdzic aby oplacic zus korporacje plus koszty eksplatacji pojazdu w tym benzyna jezeli dalej uwazasz ze to zyla zlota to droga otwarta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

najpierw proponuje przeczytac to co napisalem ze zrozumieniem!!


"zapewniam was ze nie bankrutuje i nie ma sie gozej niz jakakolwiek firma Taxi w tym miescie, dodam jeszcze tylko ze jezeli ktos mysli ze to dochodowy interes to sie grubo myli, smialo mozna zarobic wieksze pieniadze pracujac gdzies fizycznie nawet, tyle tylko ze sie pracuje u kogos a nie u siebie"


pisałem tu gdzieś o taksówkarzach?? nie!! pisałem o właścicielach korporacji którzy za zebrane pieniądze muszą opłacić postoje, radiotolefonistów itp. itd., do tego utzrymać swoje rodziny. Wiesz jezeli chodzi o taksówkarzy to ten który więcej jezdzi zarobi pewnie wiecej na czysto niz temu wlascicielowi zostanie z tytułu samyhc wpłat, oczywiście szef tez z regóły jezdzi i zarabia ale dla mnie to taki raczej nie szef sie nazywac powinno a raczej menager hehe, zrozumiałeś już?? po drugie jak wiadowmo taksówkarze pracują czy to w święta czy to nocne zmiany czy każdy innny dzień który ty kolego czy przeciętny zjadacz chleba ma wolny. Nikt ci nei broni isc na taksówke, zapewniam cie ze jak bedziesz pracował po te 12h dziennie to zarobisz naprawde fajna kase i ebdzie cie stac wziac kredyt na auto, bo taka niestety jest rzeczywistość.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

to było do Van_Losen



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

właścicel korporacji który zarabia mniej niż fizyczny

ewenement na skalę krajową

zadzwoń po "Uwagę TVN " i Marcina Wrone

i chodz wczesniej spac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

dla ciebie wszystko jest proste, uwierz ze nie wszyscy przedsiebiorcy zarabiaja krocie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

Van_Losen nie wiesz wogole co to jest korporacja przede wszystkim i nie wiesz ze tez sa prywatne radia w lomzy nie wiesz takze ze kazdy taksowkarz posiada wlasna dzialalnosc ale skad ty to mozesz wiedziec jak jestes tylko FIZYCZNY :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

do ja słuchaj twój teśc zdziera najwiecej w łomży w żadnej korporacji nie ma takich opłat to znaczy że co ci pozostali są bankrutami lub trzymają zęby w ścianie a co do tej fajnej kasy na postoju to jeb**j sobie barana z tego napewno nie da się utrzymac w godny sposób rodziny ci co jeżdżą po te 12 godzin to dam sobie rękie obciąc że często na czysto nie mają jednego tysiąca i mam nadzieje że wypisywane przez ciebie głupoty nie sprawia że ktoś stanie się taksówkarzem a jeżeli ubędzie jednej korporacji to tez żadna wojna pozdrawiam wszystkich

jaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

ja też uwazam że na taryfie się kokosów nie zarabia

wystarczy dokladnie przeczytac moje posty

dlatego postawiłem pytanie: po co im takie fury skoro praca mala dochodowa?

@kaznierz: obawiam sie że doskonale wiem co jest co. nie jestem pracownikiem fizycznym aktualnie - nie po to sie studia konczy,zeby stac przy łopacie. ale szanuję zarabiających na życie praca fizyczną bo ta nie jest mi obca.

pozdrawiam wszystkich :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

jaś gamoniu, czy tam gdzies pisze ze to moj ojciec?? ile ty masz ***** lat?? zdziera najwiecej?? a co on kogos zmusza?? znasz chociaz przyczyne tego ze tam oplata jest najwyzsza?? jak nie to cie cieciu uswiadomie, maja postoj na szpitalu z ktorego pewnie bedzie trzeba zrezygnowac bo kosztuje wiecej niz wszystkie pozostale razem wziete, rozumiesz cos z tego?? stary moze ja nie wiem ile zarabiaja taksowkarze, ty wiesz to na bank lepiej i nie idz nigdy na taksowke bo rodziny z tego nie utzrzymasz, wszyscy jad na zasilkach, krusach i rentach, nie ma tam zadnej osoby fizycznej, buhaahha, nie ma nic :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

nie wiem kto ci wyedytowal tego posta ale nie wazne, korporacja powinna byc jedna, miec stale oplaty, w zadnym miescie w Polsce nie ma takich tanich taksowek jak w Łomży, jak jezdze taksowka w wawie czy Białym to sie smieja z Łomżyniaków ze za takie marne grosze nikt by nie jezdzil, ale niestety brakuje ludzi by sie dogadac, bo mozna by bylo miec na to monopol i zarabiac bardzo dobre pieniadze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

jaś do książek troche usiadz bo padam ze smiechu, rozumiem literowki i raz na jakis czas blad ale nie do przesady, jak tak dalej pojdzie to nawet na taksowce bedzie ciezko, buahahah :D
"dam sobie rękie obciąc "
"pizdnij sie w łeb "
"panowie nie ma o co kruszyć kopi cały świat urzywa winda "
"poto płacę podatki żeby policja zajmowała sie bando debili i guwniarzy "



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

to co wg Ciebie źle że mamy tanie taksówki w Łomży?

ja się ciesze. i nie pisz że za takie marne groszenikt by nie jeździł bo jakos jeżdżą, przymusu nie ma i do tego jak sam piszesz jest to samozatrudnienie, więc zrezygnowac można z dnia na dzień

w Łomży jakis dziwny gatunek ludzi mieszka. nie chcą w mieście tanich taksówek, tanich zakupów...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

do ja nie wiem wiesn**ku o co ci chodzi przecież sam pisałeś że to twój teśc a to że płaci tyle za ten postuj przy szpitalu to jego brocha ja tylko słyszałem na mieście że on nie może kupowac w media markt ale nie wiem dlaczego może inni wiedzą pozdrowionka

jaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

jakoś nie jestem happy z tego ze ludzie zarabiaja mniej niz inni robiac doslownie to samo, wiesz ja naleze do typu ludzi co jak wybije mi 7pln to dam 10pln i wychodze. Ludzie w Łomży maja taka mentalnosc ze jak dzis za kurs zaplaci 6,5 a jutro 7pln to jzu krzyczy ze go ktos oszukal i ze podrozalo, dla mnie to jest smieszne, kazdy by chcial miec wszytsko jak najtaniej a zarabiac jak najwiecej, no i gdzie tu sens??gdzie logika?? zeszlismy troche z tematu i zaraz zaczna sie dziwne dialogi wiec proponuje zanim ktos wyjedzie z wywodami personalnymi, lepiej spotkac sie osobiscie i sobie wyjasnic pewne kwestie niz kozaczyc na tym forum o zanizonym poziomie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

jaś to idz i mu to powiedz prosto w oczy, choc czuje ze zabraknie ci odwagi buehhee, takich jak ty niestety sa miliony, mnie jak cos boli i mam do kogos zal to stac mnei na to by mu to powiedziec osobiscie, a skoro zrobil taki blad z tym szpitalem to czemu taka walka o niego byla??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

powiem ci cos jeszce, zanim napiszesz do kogoś wieśniaku to pomyśl, wytykajac bledy innym wystarczy sie zastanowic nad swoimi
"płaci tyle za ten postuj "
jestes jednym z tych ktorzy skutecznie zanizaja poziom forum i psuja opinie mieszkancom tego miasta



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

do jaś sam zaniżasz poziom a może na tym forum zrobimy sądę gdzie jeździ najgorszy element ty jesteś stronniczy i nie powinieneś się wypowiadac pozdrawiam

jaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

"Autor: jaś (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02-01-07 22:58

do jaś sam zaniżasz poziom "



dobrze powiedziane, zrob ankiete jak sie da, buehehe, powodzenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

do ja zastanów się nad tym
"jestes jednym z tych ktorzy skutecznie zanizaja poziom forum i psuja opinie"

jaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

Van_Loosen wiesz skad takie fury z napiwkow od ciebie ahahahahahhahahhahahha. Albo jak ci 20 gr wypadnie podczas skrzetnego liczenia reszty przez ciebie bo dales 8 a wybilo 7,50 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

kaznierz ty także jesteś złotówą?????????

jaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

;d;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

JAŚ POWIEDZ LEPIEJ JAK TAM TWÓJ CHIŃSKI CHOPPER????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

ehhh ciężko z wami dyskutować.więc z mojej strony w tym topicu over:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

ja znam osobiście kilku taksówkarzy i wiem że to nie jest takie proste jak się wydaje z boku, żeby rarobić w miarę dobrą kasę trzeba naprawde śmigać po 10- 12 godzin dzienie bez wyjątku na święta itp (w sume wtedy jest jeszcze dłużej)

pozatym wiele osób pracuje w nocy = najebani,agresywni klienci

niektórym się chyba wydaje że praca taxsiarza to to samo jak małolat weźmie fure od ojca i se pośmiga po mieście tyle, że codzienie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

ooooooo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

w sylwestra chyba troche zarobili na taryfie 4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

ciężko żeby śmigali jak czerwoniaki za ulgowy przez całą Łomżę hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

no chyba jednak temat jest aktualny i jest coś na rzeczy dzisiaj jechałem z gościem z nowego MPT i dowiedziałem się że to chyba jednak koniec bisów czy bliższy czy dalszy tego nie wiem opowiadał mi że na jeden dzień poszedł do bisu do pracy i zarobił 40 zł po tak pięknym dniu z powrotem wrócił do MPT a zastanawiał się co będzie robił bis gdy nie będzie miał postoju pod szpitalem powiedział mi więcej że w bisach już i tak jeżdżą tylko goście nie cieszący się najlepsza renomą i nikt ich chyba nie chce ich w innych firmach

myślę że autor "ja" nie powinieneś tak skakać i pisać niestworzonych rzeczy tylko popracować nad sobą
pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

o coś nowego

jaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

***** banda pojebow, chlopie slyszales kiedys by ktos sie dobrze wypowiadal o konkurencji, zawsze jest tak, pani tam nie kupuje bo ja tam bylem i tam drogo i wogole to zamkna ten sklep, byles *****, widziales?? zamet i plotki niczym nie poparte, dal ktos z was chociaz jeden konkretny argument?? a jak wam to humor poprawi to ok, BIS juz zbankrutowal i nie dzwoncie tam bo takich palantow i tak nikt nie bedzie chcial sluchac, zostali tam sami kierowcy ktorych nigdzie nie chca a u konkurencji jezzda tacy co sie o nich bili i nawet do USA na kierowcow prezydenta ihc chcielu, buhehehe, zenujace!! zapytaj jeszcze jaki zal byl jak inne firmy nie wygraly kontraktu ze szpitalem niech ci ktos powie, ***** zaloba byla bo pewnie nie slyszales co?? zapytaj tez kto startowal i ile dawal i czy te ceny ktore proponowali byly proporcjonalne do cen dawanych za inne postoje, dzieci bez pojecia!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

zreszta powiem tak, jak ktorys z wass chce porozmawiac to mzoe sie spotkamy bo na forum to kazdy sie umie madrzyc?? jak cos chetnie ustale miejsce spotkania lub podam numer numer telefonu, bedziecie mogly dziewczyny argumenty przedstawic a nie sie zasmiecac forum niczym nie popartymi wypocinami



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

ty jaco hahah, skoro tam mu tak dobrze bylo to na **** poszedl na ten jeden dzien do bisow, nie pytales go?? buahahah



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

ty jaco hahah, skoro tam mu tak dobrze bylo to na **** poszedl na ten jeden dzien do bisow, nie pytales go?? buahahah, znam minimum 2 kierowcow z MPT ktorzy smieja sie z wypisywanychy przez was debilizmow, i co wy na to??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

myśle że śmieją się i owszem ale z ciebie dzieciaku bronisz tytanika który i tak utonie a co do kierowców to u was w bisach prawie same skorodowane poldki no i ci kierowcy np nr 11 25 33 powiedz mi w której firmie zechcą tych śmierdzie**i oszust** no powiedz i się nie wymandrzaj bo nie masz racji

jaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

powiedz mi to cipko w oczy bo na forum wszyscy jestescie madrzy, pasuje ci??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

a co do tych smierdzieli i oszustow to jak ciebie gdzies chcieli pacynko to pewnie i ich wezma tak smao chetnie bo widze ze niczym sie nie roznisz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

ale ty kozak jestes a ja myslałem że taki obsmarkaniec z reymonta

jaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

nie wiem kto jst z Reymonta ja bynajmniej nie i nigdy tam nie mieszkalem, ale skoro ty jstes kozak, choc mysle ze zwyykla cipa internetowa, to zawsze chetnie z toba zameinie kilka slow jak sobie zyczysz, ciociu hahah



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

sory z żeromskiego

jaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

a tak na marginesie to mysle że bym ciebie zjadł a jesli sie tak bedziesz prosił to się napewno spotkamy synku

jaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

buehhehe, co z kolegami sie skonsultowales?? zapraszam wiec cieciu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

tak apropo skoro jestes taki odwazny to moze sie przedstaw, ja sie nie balem i nie ukrywam kim jestem, ty wrecz przeciwnie, prosze napisz kto ty jestes, hehee, a dodam jeszcze ze myslenie chyba nie jets twoja najmocniejsza strona, nie jeden myslal podobnie do ciebie i sie zdziwil



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

Kto taki ważny odszedł z bisów gdzieś indziej? Mr Harmonia? Buahahaha.

T A S M A N

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

Niestety tytanik TONIE!!!
W Bisach jest juz bardzo mało kierowcow,a bedzie jeszcze mniej po oddaniu szpitala przez ta firmę.(powiedział mi to jeden z kierowcow z ktorym dzis jechałem)
Wszyscy z bisow przenosza sie do tego nowego Mpt .Ale moze to jeszcze nie koniec.

Pozdrawiam:
Grey

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

nastepny co sie zalogowal specjalnie po to by sie wypowiedziec wtym temacie, zbieg okolicznosci?? haahha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

a nie mówiłem

jaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

nie ma co sie tak denerwowac,moge sie wypowiedziec i chetnie to zrobie miedzy innymi dlatego ze jeżdże w nowych mpt.taxi bis zawsze miało wzloty i upadki,wysoki haracz wielu odstrasza,wielu tam idzie bo jest samowolka,zawsze mozna odejść z bisu i wrocic gdyz"edek zawsze przyjmie".fakt jest teraz mało kierowcow ale oni to przetrzymaja,jakis pajac z gadał ze był tam dzien i zarobił 40 zl,a dzisjaj gadałem z typem co w 2 godziny zarobił70,po co ta zawiść zazdrośc,boli kogos cos,jestem młodym w tym fachu żałuje przede wszystkim dlatego ze 70% taxiarzy to kondoneria,ja do chłopakow z bis nie mam nic nie życze im "bankructwa"jak miałbym komus tego zyczyc to mpt 96 24,bez kitu dzieki tym frajerkom taxiarz zawsze bedzie mało zarabiał.dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

Panowie taksówkarze dajcie sobie na luz z tym obrzucanim się nawzajem błotem , czy w jednej czy w drugiej ,,korporacji'' czy też na tzw. słupku będzie i tak w Łomży jeżdziło ok. 200 taksówek i proponuje żeby wykorzystac tą waszą energię na dyskusję w jaki sposób uzyskac kompromis co do godnych stawek , a nie zgnoic ten zawód już do reszty i to przez samych siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

no widzisz tylko ja jako jezdzacy wiem ze szkoda faktycznie energii na takie gadanie o stawkach,ostatnio była rozmowa,to emeryci z mpt 96 24 "podjebek"
nie zgodzili sie,bo przeciez tym zgredom to kalkulowało sie bedzie nawet za zyla przez całe miasto,ten ich prezes to pomyłka ,nie zgodzili sie tez kontakty a mianowicie nie chcieli zejsc z rabatu czemu sie za bardzo nie dziwie,w warszawie taksiarz zyje tak jak łomzynski taksiarz w latach 80 tych,taxi sa za tanie!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

Do --- tito ortiz--- nie podszywaj sie specjalnie pod kierowce radia MPT 9191 bo wystarczy uważnie przeczytac to co piszesz : "jakis pajac z gadał ze był tam dzien i zarobił 40 zl,a dzisjaj gadałem z typem co w 2 godziny zarobił70,po co ta zawiść zazdrośc" kto by tak mowil na kolege z korporacji :) bo przecież to kierowca z MPT byl dzien w bisach :) A wogole to skonczcie ten głupi post . Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

hehhehe,a co mi zalezy gadac na kolege z korporacji,przepraszam jacy to moi koledzy?żadni w wiekszosci nie byli i nie bedą,koledzy ktorzy za zyla wskoczyli by sie pocieli?a pajacem jest napewno jak gada takie głupoty,temat nie warty juz dyskusji,obysmy tylko podniesli stawki i rozbili "podjebki"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

Witam wszystkich.
Według mnie TAXI w Łomży to już przeszłość.Z tego nie da się godnie wyżyć.Jest to wina samych taksówkarzy.Zgadzam się z moim przedmówcą,że 70%to "kondoniarze"nie przystosowani do życia wśród kolegów,co za 1 zł jeden drugiemu by w du.pe wlazł.Najwiękrzą zakałą jest stare MPT-jest to banda emerytów,rencistów i kruzowców,którzy nie opłacając składek ZUS mają mniejsze koszty,a tym samym inną opłacalność swojej działalności.U wielu z nich za 5 zł bez włączania taxometru przejedziesz przez całe miasto.Psuje to robotę innym,których na takie postępowanie nie mogą sobie pozwolić(po prostu jest to nie opłacalne).Z mapetami nigdy nie można było się dogadać odnośnie podniesienia stawek.
BIS-ze względu na wysoki haracz ludzie odchodzą,i może to być koniec bis-a,gdyż nie łatwo dzisiaj o nowych taksówkarzy ze względu na niską opłacalność.Jest też nowe MPT,które przyjmuje wszystkich jak leci,ale o nich napiszę póżniej.
PLUS tu wiedzie się różnie,są wzloty i upadki,ale ogólniechłopaki się starają,by dałosię z tego wyżyć.Są u nich częste zmiany w zarządzie,zmiany prezesówco też nie jest dobre dla firmy.Co jeden prezes to leprzy.
Kontakty-u nich to dopiero mają przechlapane.Wysokie haracze i dyżury o różnych porach dnia i nocy,ale chyba u nich są najwiękrze zarobki.jest to spowodowane wyższymi stawkami i tym,że jest to najstarsza firma w mieście.Mają też najleprzych klientów,którzyzadzwonią po 96 21bez względu na wysokość opłaty (elita).
Nowe MPT - grupa młodych,którzy nie stosują żadnych zasad uczciwej konkurencji.Opanowali obsługę chyba wszystkich lokali w mieście.Moim zdaniem jest tam najwięcej naciągaczy.Świadczy o tym bardzo mała liczba kursów w ciągu dnia.Nie wróżę im świetlanej przyszłości.
Jest jeszcze jedna grupa ODPADY.Ci niezrzeszeni taksówkarze też próbują zarobić na życie i mają swój honor.
Na koniec rada dla wszystkichTaksówkarzy.Nie róbcie z siebie żebraków-walczcie o godne zarobki.1200zł miesięcznie przy tylu godzinach pracy i przy swoim samochodzie,to nie jest godna praca.

TAKSÓWKA TO NIE AUTOBUS-MUSI BYĆ DROGA!!!!!

ŁOMŻA O.K

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

no ale przeciętny klient wybierze tą najtańszą bo co go obchodzi że ta korporacja jest niewporządku do innej, liczy się tani kurs

w124: wiem o co chodzi w twoim poście i cię rozumiem ale większość ludzi ma to w dupie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

W124 :)

Opanowali obsługę chyba wszystkich lokali w mieście.Moim zdaniem jest tam najwięcej naciągaczy" ----- NIE CHODZCIE PO BARACH LUDZIE SAMI NACIAGACZE W NICH SIEDZA :)))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

temt chyba juz dawno sie wyczerpal i od poczatku zmierzal w zlym kierunku, apeluje o zamkniecie!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

ogolnie zgadzam sie z w124 ,ale tylko ogolnie,powtarzam wiekszośc taksowkarzy czyli te 70% to kondoneria ,jedni po prostu sa kondonami od dziecka inni zrobili sie tacy dziek taxie,podbieranie kursow,oczernianie,ta kichacka walka o 5 zyli,normalnie czasami padam ze smiechu jak sie drą "ja byłem pierwszy nie ja","to z tego postoju nie z tego" ale stali sie oni kondoneria przez liche zarobki przez to ze wyłozyli pare złotych i liczyli ze dzieki taxie utrzymaja godziwie rodzinie,niestety w wiekszosci niewypał.Co do oceny korporacji to i owszem,a co do naciagaczy to troche przesadzasz odsetek jest podobny jak w innych korporacjach.co do honoru "słupkow" to przestan bo pierdo.... na serce,jaki honor?a czy tu wogle mozna mowic o jakims honorze?dla mnie oni to są wogle pomyłka ze złosci po prostu kipia,a zapytaj sie ich czasami tam na dworcu czy poleca za 6 do piatnicy to dosłownie polecą!podniesmy stawki zlikwidowac emerytow,podjebki i pijakow bo tez robia chu....renome.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

Nie wiem w124 co miałeś na myśli pisząc , że w nowym MPT jest dużo naciągaczy, bo mają mało kursów w ciągu dnia i że nie znają zasad zdrowej konkurencji, ale niech to zostanie twoją słodką tajemnicą, za to zgadzam się z tobą , co do jeżdżących emerytów,rencistów, krusowców itp. To oni między innymi doprowadzili ten zawód na skraj bankructwa, przez to , że nie włączają licznika, bo im przekroczy się granica tzw. ,,dorobienia" do renty czy emerytury, a katują chamy od rana do nocy, mało tego jeszcze mają po dwie kasy jedna na prawo, a druga na lewo. Gdyby taka menda musiała zapłacic 700zł ZUS + podatek, to inaczej by zaczeła liczyc. A, że takich dużo jeżdzi właśnie w starych mapetach, to i mamy to, co mamy. Póżniej przyjeżdża taki faflun swoją padaką do wulkanizatora i kupuje cztery opony po 15zł za szt. (samo przełożenie z wyważenim 12zł) i po dwóch dniach przyjezdża z pretensjami, że mu jajo wyskoczyło . Powinien mu na czole wyskoczyc ch.j wielkości maczugi Herkulesa. Jest w tej firmie także kilku normalnych wporzo gości i myślę że wcześniej, czy póżniej będzie się można dogadac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

dziady do domu na emeryture, dajcie młodym pracować hehhe :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

Drogi KAZNIERZU - moim zdaniem bosie MPT "FIUKACU"!
Jeżeli nie umiesz czytać ze zrozumieniem tekstu - to po prostu nie czytaj,a tym bardziej się nie wypowiadaj.

TAKSÓWKA TO NIE AUTOBUS - MUSI BYĆ DROGA!

ŁOMŻA O.K

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

ahahahah tego jeszcze nie grali FIUKAC to pewnie nie wie jak kompa wlaczyc :) a na marginesie masz racje jesli chodzi o jego osobe to zakala taksowkarstwa . Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

A co wy chcecie od fiukaca toc to dobry czlowiek hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

ale ogolnie co sadzicie o panu FIUKACU mi sie wydaje ze umie chlop czasami pomyslec a co wy na to

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

prywatnie go nie znam i za bardzo nie mam ochoty poznac,widze jak sie zachowuje na postojach,jest parówą,padalcem,wieksza czesc pajacy z tych podjebek widac ze sie go boi,pewnie i szanuje.dla mnie głownie dzieki temu ze blokuje podwyzki stawek jest kondonem zawistnym egoista myslacym tylko o tych zgredach z jego korporacji,nie szanuje go za to ze nie potrafi rozmawiac z konkurencja,oczernia,a ogolnie mam na niego ********.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

Czytam tu ze jedne MPT jest normalne a drugie jakies podrobki-o co w tym wszystkim chodzi ?


Ps.
Pozdrawiam Pana z wisnowego marcedesa z Mpt ale nie wiem ktorego(nowe ,czy stare).

Pozdrawiam:
Grey

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

TAXI MPT 9191 JEST NORMALNE a jakies 9624 SA TO PODJEBKI.

Nie polecam jezdzic z 9624 bo ktoregos pieknego dnia moze wam w czasie jazdzy kolo odpasc BO NIESTAC ICH NA MECHANIKA. ;d;d;nie dziwie sie dlaczego jak zap*******ja za darmo po Lomzy. OGOLNIE 9624 SA DZIADAMI.


POZDRAWIAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

Juz niedlugo do konca miesiaca ma 4 odejsc taxsiarzy z ekipy edka i tak po trochu po trochu i sie sam zostanie z zieciem. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

a od kiedy ziec u niego jezdzi???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

Juz niedlugo ma 4 odejsc taxsiarzy z ekipy edka i tak po trochu po trochu sie wykrusza i sam sie zostanie z zieciem. :) Tak jak ten siwy z broda co mial korporacje podajrze "SUPER TAXI" zostal sie sam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

Jezdzil jezdzil bodajze niebieskim oplem vetra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

tez słyszałem takie ploty że jak edek rzuci szpital to kolejnych pare osob sie wykruszy,mam nadzieje że nie przyjdzie do nasz jakiś benek czy kazeli bo chyba pojde na słupek,a ja osobiście im życze jak najlepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

buehhee, zapewniam cie ze zaden z jego zieciow nie jezdzil ani nie jezdzu na taksówce, a ja slyszalem ze pare osob wroci bo dla nich bylo za drogo jak byl szpital, ehh te plotki, znajac zycie bedzie zupelnie inaczej niz kazdy mysli



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

A kto jeszcze ma odejsc z bisow i gdzie bo niektorzy to w zyciu z tamtad nie odejda no naprzyklad kazeli jak rzuci bisy to mu zostanie tylko cebule sprzedawac albo ten od poloneza atu niebieskiego on bedzie ostatni ktory odejdzie a na slupek przyjec niema bo mercio na urlopie hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

No własnie a kto tam jeszcze moze odejsc ?
Podobno Pan o numerze 22 (wisniowa Vectra) ma odejsc do tego Mpt 9191-ale to moze tylko plotka wsrod taksiarzy.

Pozdrawiam:
Grey

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

wszyscy odejda oprócz edka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

o



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

syndrom malego czlonka???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

No to bankrutuja czy nie ? Bo nie wiem czy kozystac z usług tej korporacji ,czy zmienic na inna? Tylko na jaka?

RUMCAJS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

zmień i to zaraz napisz na co zmieniłeś



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

Ja Zmieniłem na Mpt 9624 i na razie jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

to prawdopodobnie nie długo dostaniesz pryszczycy ,zapalenie płuc,a na koniec sepsy bo te zgredy na bank maja tego syfa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

aaaaaaaaaaaahahahahahaha;d;d;d;ddobre;d;d;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

napewno nie dostaniesz rzeżączki haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

ale jazda kto jeszcze zmienił



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

Panowie jaki numer ma wspomniany tu kazeli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

to zalezy z ktorej strony patrzec :) z jednej ma nr 37 a z drugiej nr 01 :) ale spoko z niego gosc pozdrowienia generalnie bordowy polonez

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

pozdro dla wiesia kazelego to on powinien byc prezesem he ale juz mu malo brakuje juz z jednej strony ma numer 01 a i benka bym chcial pozdrowic to tez jest gosc co mozecie na jego temat powiedziec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

PLUS-y wymiatają i jeżdżą najlepszymi samochodami... buhehehe :D przynajmniej po mnie takimi fajnymi przyjeżdżają :P:P i nigdy mnie nie zawiedli !! Poważnie mówię :D PLUS-y to ziomyyyy :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

eMiLkAa zgadzam się z Tobą:) Często jeżdżę taksówkami i jeszcze nigdy nie zdażyło mi się, żeby kierowca był niemiły. W MPT potrafią co niektórzy wydrzeć na człowieka "mordę", bo nie mają ze 100zł reszty wydać. Raz jechałam z siostrą to od Pana z MPT czuć było alkohol. No i weź tu się nie bój czasem jechać wieczorem samej do domu...

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

Na postoju jak stoją to pewnie od czasu do czasu z powodu braku klientów wypiją sobie piwko albo i dwa... no cóż... tak bywa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

eMiLkAa-widac ze jestes blacharo;d;d;daaaaaaahahahaha
ale z drugiej strony jak cale zycie jezdzilas MPK to nie dziwie sie tobie;d;d;d
to i polonez czy tam stary oplel jest kozak furo dla ciebie;d;d;d;phehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

nie jeździłam nigdy z MPT :) i blachrą nie jestem... widać, że się nie znasz :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

przeczytaj sobie jeszcze raz co ja napisalem;d;d;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

myśle ze w mpt sa najlepsze samochody,co do kultury to pewnie plusy,co do cen to pewnie podjebki bo te kur... moga za darmo jezdzic wiecie oni to robia dla idei urodzili sie kur..za kierownica i za nia pragna umrzec majac emeryturke jezdzac po 16 godzin nic nie widzac na slepia jada ...oczywiście dla idei.ps..a co do piwka za kierwonica to mysle ze emilka se jaja robisz,bo takiemu panu to bym upierdo.... zywcem jaja i kazał pożrec.tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

Skończcie ten żałosny temat i dajcie ludziom normalnie pracować. Nic nie wnosicie do dyskusji oprócz wzajemnego obrzucania się błotem. Jeżeli upadną to na pewno nie z powodu wulgarnych wypowiedzi na tym forum. Każdy wolny człowiek ma prawo swobodnego dysponowania swoim czasem. Jeżeli chce i ma możliwość wykonywania pracy - to jego sprawa. W jaki sposób to czyni - to akurat potrafią ocenić klienci. Frekwencja w ich zakładach pracy (w taksówce) spowoduje rozwój albo upadek firmy. Często korzystam z tej formy transportu (od razu stwierdzę, iż nie jestem klientem taxi BIS). Człowiek rozsądny potrafi należycie ocenić i szybko wybrać odpowiednią korporację bez czytania tej żenującej dyskusji.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

Z drugiej strony zaś mamy swobodę wyrażania poglądów. jeżeli nie podoba Ci się poziom dyskusji i zasób argumentów, to NIE WCHODŹ W TEN TOPIC I NIE CZYTAJ proszę

pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

MPT FOREVER :D ehheheheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

"Każdy wolny człowiek ma prawo swobodnego dysponowania swoim czasem."
Ludzie na forum właśnie to robią. Mają prawo mówić co chcą. to przecież wolny kraj:)
Może po prostu nie mamy co innego robić, więc piszemy sobie tutaj.
Jak komuś nie pasi to niech się nie patrzy, wcale nie musi :D

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

nikomu nie zamierzam zakazywać dyskusji na ten temat. To wolny kraj i wolni ludzie. Moją wczesniejszą wypowiedź proszę potraktować jako głos w dyskusji. Tylko tyle ...

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio taxi BIS zbankrutuje??

uwaga: na walentynki radio taxi mpt 96 24 pary przewiezie za darmo na terenie miasta!!!!dzisjaj ma ponoc leciec w radio informacja,tak wiec parki nic tylko dzwonic i pakowac sie do nich!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org