sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Blokada mostów

Witam.
Może mi ktoś powiedzieć/wytłumaczyć, kto (organ, instytucja itp.) wydaje pozwolenie na całkowitą blokadę mostów do Łomży? Brak przeprawy na odcinku 200km albo i więcej? Kto odpowiada za taki stan? Policja tylko porządku pilnuje i twierdzi, że to jest legalne, bo mają zgodę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokada mostów

Cze. można uzyskać jakieś pozwolenie na podstawie odpowiednich dokumentów.. A co masz chęć?

...jeszcze będziesz Ojca błagał , by Cię zabił z rozsądku ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokada mostów

z tą całkowitą blokadą to przesadzasz, służby typu straż i pogotowie mogą jeździć
za kilka lat jak cię będą z domu wyrzucać i zechcesz protestować reszta powie spadaj, nie blokuj chodnika
myślisz, że jak teraz piszesz im posty i klepią cię po plecach to się załapiesz na ich pociąg?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokada mostów

jeśli całe społeczeństwo nie odczuje bandyckich działań koalicji 13 grudnia to nic się nie zmieni.
Niestety nadal są tacy, którym podoba się nieszczenie państwa i jego instytucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokada mostów

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokada mostów

Rozumiem protest i popieram. Ale nie ma mojej zgody na całkowity pariz miasta w postaci zablokowanych dwóch mostów. Wiele osób pracuje po jednej stronie rzeki a mieszka po drugiej, potam nie ma ja wrócić a każdy poza pracą ma też inne obowiązki.
Rozumiem protest w postaci utrudnień czyt. zablokowania jednego mostu, ale nie dwóch bo to już całkowity paraliż.
Ktoś kto wyraza na to zgodę powinien z rozbiegu przypieprzyć głową w ścianę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org