czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca za granicą

Jaka agencje pracy polecacie do pracy Prosze o komentarz tych którzy jeździli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca za granicą

Ja nie jeździłam przez agencje. Ja pracoeałam kelnerką w Norwegii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca za granicą

Ja tam najbardziej lubię pracować w Norwegii. To jest doskonała wręcz sprawa w moim przekonaniu. Takie rzeczy to ja po prostu uwielbiam!!!
______________________________
http://pisaniepracmagisterskichkatowice.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca za granicą

A masz może namiar na jakąś agencje napisz na email

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca za granicą

Zarówno w Belgii jak i w Holandii istnieje wiele okazji do podjęcia pracy jeśli chodzi o budowlankę. I wcale nie trzeba zatrudniać się przez agencję , bo np. Mesoworks aktualnie posiada wiele projektów i poszukuje specjalistów gotowych do współpracy jako podwykonawcy więc do nich warto się zgłosić jeśli jesteście chętni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca za granicą

Przed podjęciem pracy za granicą polecam zapoznać się z ryzykami podatkowymi z jakimi może się to wiązać: https://doradcachamot.pl/due-diligence-podatkowe/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca za granicą

Nie polecę agencji bo nie znam, ale jeśli chodzi o osoby w branży budowlanej znające się na swoim fachu to mogą pomyśleć o współpracy z Mesoworks. Ta firma realizuje projekty w Holandii i też Belgii i z checią podejmie się współpracy z osobami mającymi swoją działalność

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca za granicą

Pracując za granicą uzyskuje się tam też zdolność kredytową. Przy czym jednak moim zdaniem chcąc zaciągnąć za granicą kredyt warto skorzystać z doradztwa kredytowego. W Norwegii dobrymi opiniami cieszy się Motty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org