czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
O jakim komputerze powinienem myslec dla 17-letniego dziecka,?

Najważniejsze jest aby umożliwić mu naukę i hibby (pisze apki).
Potrzebuję komputera z dobrym procesorem, dużą ilością pamięci RAM i wysokiej jakości grafiką. Ważne jest również, aby mieć szybki dysk twardy, taki jak SSD, i dobrą jakość dźwięku, aby tworzyl ml muzyke w najlepszej jakości. Chcę również, aby komputer miał wystarczającą moc obliczeniową, aby móc uczyć się programowania na telefon i innych zaawansowanych aplikacji.

Co polecacie w dobrej cenie i czy mozna komuter podlaczyc do telewizora?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakim komputerze powinienem myslec dla 17-letniego dziecka,?

Wal link , śmiało .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakim komputerze powinienem myslec dla 17-letniego dziecka,?

Dawaj Jacek namiary to i my popatrzymy

Klid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakim komputerze powinienem myslec dla 17-letniego dziecka,?

https://allegro.pl/oferta/pc-helios-pba-i9-12900k-64gb-1tb-ssd-rtx3090-ekwb-12108565632


Na rok dwa wystarczy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakim komputerze powinienem myslec dla 17-letniego dziecka,?

Złóż sobie sam kompa. Skompletuj części. Nie kupuj gotowego 2x więcej wyjdzie. Ja składałem Synowi w marcu. Syn zadowolony. Procek Intel 12600f i5. 32 gb ram. Plyta już nie pamiętam jaka ale mocna z dyskiem zintegrowanym. Karta graficzna gforce 3060.ti phoenix albo podoba mogę soe mylic. Monitor krzywy samsung 27 cali matowy dla graczy. Nie meczy oczu. Klawiatura spec gaming myszka też. Obudowe popatrzyłem wybrałem fajną. Zasilacz mocny. Wuala. I komp któru kosztuje5na stronie 11k został złożony za 7 na częściach top .pozdro

...jeszcze będziesz Ojca błagał , by Cię zabił z rozsądku ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakim komputerze powinienem myslec dla 17-letniego dziecka,?

Plus do tego osprzęt. Głośnik słuchawki. Uje mu je dzikie węże. Pozdro

...jeszcze będziesz Ojca błagał , by Cię zabił z rozsądku ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakim komputerze powinienem myslec dla 17-letniego dziecka,?

Do nauki i hobby spokojnie wystarczy coś na 6 corowym procesorze np. Ryzen 5 bądź Intel i5 + 32 GB RAM. Jeśli nie będą potrzebne gry to wystarczy nawet zintegrowana grafika w procesorze co znacznie pomniejszy koszt komputera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakim komputerze powinienem myslec dla 17-letniego dziecka,?

For a 17-year-old who needs a computer to study and write applications, a laptop might be worth considering. Here backrooms game are some suggestions:
Dell XPS 13 - is a laptop with a 13-inch display, with an Intel Core i7 processor, 16 GB RAM and an SSD drive. It is one of the most powerful laptops on the market, while still having a very elegant design and long battery life.
HP Envy x360 - is a laptop with a 13-inch touchscreen, with an AMD Ryzen 7 processor, 16 GB RAM and an SSD. It is a good choice for people who need a powerful laptop for work, and at the same time want to use the features of a tablet.
ASUS ZenBook UX425 - is a laptop with a 14-inch display, with an Intel Core i7 processor, 16 GB RAM and an SSD. It has a very thin and light design and long battery life.
All of these laptops are powerful enough for learning and writing applications, with fast SSDs and good sound quality. As for connecting a laptop backrooms to a TV, in most cases it is possible using an HDMI cable, which is standard in most modern laptops and TVs.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakim komputerze powinienem myslec dla 17-letniego dziecka,?

Ja najbardziej lubię komputery Dell. One są w moim przekonaniu doskonałe wręcz.
___________________________
Pisanie prac magisterskich z Rachunkowości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakim komputerze powinienem myslec dla 17-letniego dziecka,?

The article in this forum is very good, this article is very helpful for me. Nice to read your post. If you can, take a moment to play game <a href=\"https://contextowordle.co\">contexto</a> one of the most exciting games

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakim komputerze powinienem myslec dla 17-letniego dziecka,?

This was a very well-researched article with plenty of statistics and data to support its claims contexto. It was great to see such a thorough analysis of the topic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakim komputerze powinienem myslec dla 17-letniego dziecka,?

Taki, za którym będzie mógł się uczyć. Wskazane jest, aby wybrać mocniejszy procesor, aby wydajność komputera była dobra, a karta graficzna słabsza, aby grał mniej. I lepiej jest obciążyć dziecko nauką, aby więcej się uczył i wiedział więcej. Na stronie it project manager zarobki znajdziesz najlepsze rozwiązanie do tej pory.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakim komputerze powinienem myslec dla 17-letniego dziecka,?

All kinds of games (action, puzzle, racing, two-player, and more) are available for free games. Nothing to download! Enjoy the game on your tablet or laptop.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org