wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zakupy internetowe

Witam. Czy zamawiał ktoś z Was artykuły spożywcze przez internet? Czy któreś z sieciówek w Łomży przyjmują zamówienia online z dostawą do domu?
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy internetowe

Jak często Wy korzystacie z usług kurierskich i dlaczego? Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://nowywyszkowiak.pl/wydarzenia/palety-niestandardowe-jak-je-wyslac.html , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat wysyłki palety niestandardowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy internetowe

Ja często zamawiam rzeczy przez internet, ostatnio zamawiałam lampy przez tą stronę i byłam bardzo zadowolona:) https://marina-maison.pl/kategoria-produktu/oswietlenie/lampy-wiszace/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy internetowe

jak to jest w Waszym przypadku? Lubicie robic zakupy przez internet? Niektore rzeczy rzeczywiscie kupuję w ten sposob. Jesli chodzi o inne, to mam pewne watpliwosci. Nigdy np, nie kupowalam przez internet oswietlenia domowego. Niedlugo pasuje mi cos takiego wlasnie wybrac. Dlatego przychodzę z takim oto zapytaniem: czy znacie jakies sprawdzone marki, sklepy internetowe, ktore oferują oswietlenie do domu/mieszkania? Najbardziej zalezy mi na relatywnie niskiej cenie, ale design też sie liczy, nie da sie ukryc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy internetowe

Przykładowo ja to praktycznie non stop kupuję coś przez neta. Nie wyobrażam sobie, aby robić to inaczej. Szczególnie teraz. Takie zakupy online to spora oszczędność czasu i pieniędzy. No bo możesz wybrać sobie takie i takie rzeczy z konkretnych sklepów internetowych. Porównanie cen jest zawsze korzystne pod kątem finansowym. Dodatkowo nie musisz wydawać na dojazdy, a to spora oszczędność. Jakie oświetlenie wybrać? Ja jestem wierna producentowi V-TAC. Dla mnie to najlepsza marka z tej kategorii. Regularnie kupuję od V-TAC rozmaite lampy już od paru lat. Na razie wszystko jest suuuper! Lampy świecą dobrze, są nowoczesne i eleganckie. Cenowo jest naprawdę ok, chociaż wiadome, że ostatnio wszystko poszło do góry. To już sama musisz ocenić, czy takie ceny Ci pasują, czy niekoniecznie, ale teraz trudno Ci będzie znaleźć coś tańszego i jednocześnie porządnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy internetowe

dziekuje za odpowiedz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy internetowe

Nowo odkryty przeze mnie sklep...
Z ciekawymi produktami, do okien, drzwi i nie tylko! Taką wizytówkę do dzrwi sobie ostatnio zafundowałem https://www.galleria.com.pl/nowosci,dekoracja_wnetrz,63,1,wizytowka_retro_lata_20_grawer,1017.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy internetowe

Internetowa Galeria Handlowa

Wstąp do Jednego lub kilku sklepów bez wychodzenia z Domu.
Ponad 300 sprawdzonych sklepów w zasadzie z każdym asortymentem.
Wybrany towar przywiezie kurier, a zapłacić możesz kartą przelewem lub przy odbiorze

Wejdź na:

Internetowa Galeria Handlowa












.

Tu przejrzysz Księgi Wieczyste po samym adresie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org