niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
stolarz

Możecie polecić dobrego stolarza? Chciałbym zlecić projekt i wykonanie zabudowy kuchennej. Potrzebny byłby także glazurnik.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz

Polecam glazurnika. Robił w moim domu i robota jest świetnie wykonana. Numer 501-757-696



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz

Znam bardzo dobrego stolarza. Ma warsztat na Przykoszarowej.

Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz

Mój wujek ma warsztat na przykoszarowej jest naprawde dobry Miller nazwisko :) Polecam. sam u mnie robił zabudowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz

sie nie dziwie,ze robiles:D skoro to twoja rodzina:D

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz

polecam pana z Przykoszrowej, jest dobry w swoim fachu i rzetelny

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz

W Łomży jest dużo dobrych stolarzy najlepiej zapytaj konkretnego stolarza

niech ci pokaże swoją robotę ,którą wykonał.



waldek27


wtedy nie uważałeś co robisz - teraz rób co uważasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz

Jeżeli chodzi o nazwisko tego Pana, Chyliński Jarosław. Od Przykoszarowej uliczka w prawo przed parkingem "Krzyś".

Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz

Wiesław Taraszkowski meblowa 27 obok fadomu tel com 602576480 polecam są super i tani. masz też drugi o 86 218-78-60



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz

http://www.gifs.net/Animation11/Animals/Birds/Bird_4.gif taki by był lepszy http://www.gifs.net/image/Animals/Birds/Bird_2/1113

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz

Jeśli chodzi o stolarza to na Senatorskiej 13 przy III LO na dole jest świetny zakład, a co do glazurnika mam takiego, co układał u nas, potem prawie u całej rodzinki co w Łomży mieszka, a i sąsiedzi jego też tylko chcieli. Jest dobry i niedrogi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz

Http://forum.o2.pl/avatar/2006/1107/2079129_1162928870.gif taki najlepszy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz

Dziękuję wszystkim za informację !

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz

Ponawiam temat:
którego stolarza polecacie do wykonania zabudowy kuchennej? Musi być dokładny i solidny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz

nie wiedziałem fanko bocianków, że z taraszkowskimi coś wspólnego masz..., a jak tam szwagrowy fajfus ..?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org