niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ZAKŁADY FOTO

Pomocy! Mam dużo fotek na plikach cyfrowych. Z usług którego zakładu fotograficznego warto skorzystać?

emilka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Wiem że tanio jest w Rossmanie najtaniej z całej Łomży.Oglądałem wywołane zdjęcia i jakość dobra



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Kiedyś korzystałam z Rossmana i było fatalnie (delikatnie mówiąc)

emilka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Polecam Gabs Foto na Starym Rynku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Czy nie sądzisz, że jest tam gburowata i zadufana obsługa?

emilka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Nie polecam Rossmana jakość fatalna. Polecam Foto Partner na Małochowskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Foto Partner na Małachowskiego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Jak masz dużo zdjęć do wywołania to się nie zastanawiaj i skorzystaj z jakeigoś internetowego labu. Ja wywołuję tutaj http://www.fotofotka.pl/ dość atrakcyjna cena, jakość też jest wg. bardzo dobra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Baba słuchaj , ja polecam http://www.lab-net.pl/ , zdjęcia przez internet, . Jest tam do pobrania specjalny program w którym obrobisz fotki do wywołania określisz ilość, rodzaj papieru i rozmiar, i przesyłasz na serwer do tego zakładu. W tym programie podczas rejestracji podajesz swoje dane adresowe.

Na drugi dzień albo na trzeci kurier zapuka z ładnie zapakowanymi zdjęciami do twojego mieszkania i uwaga ceny o 20% taniej niż w zakładach w Łomży , szczególnie większe formaty zdjęć porównaj ceny

Już 3 razy wywołałem tam po około 50- 60 zdjęć i doliczając przesyłkę 7 zł oszczędności w stosunku do zakładów w Łomży wynosiły od 20 do 30 zł

Warunkiem jest przedpłata na konto , ale mi to nie przeszkadza. naprawdę polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Polecam usługi w Gabs-Foto: dobra jakość zdjęć oraz miła i fachowa obsługa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Polecam również Rossmana.



waldek27


wtedy nie uważałeś co robisz - teraz rób co uważasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Mam wrażenie, że wypowiadają się sami laicy. Kobieto, Kodak Express na Dmowskiego to jest perełka. Obsługa na wysokich obrotach( nawet na kolorach się znają, bo reszta to daltoniści), fotki w exspresowyn tempie, ceny do negocjacji. Jak strzeliłaś jakąś niedoróbę to powiedzą co i jak. Kieruj się do facetów bo mają słabość do fajnych lasek(moja dziewczyna zawsze ma extra bonusy)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

gabs jest beznadziejny i drogi. kroją ja za zboże... a obsługa wiele do życzenia pozostawia.

mój świat - moja muzyka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Polecam Kodak Express i Gabs Foto ze względu na profesjonalne podejście do klienta i bardzo dobrą jakość fotek w porównaniu do Rossmana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

polecam program picasa2 i spod niego możesz wywoływac zdjęcia za drobne w kilku ogólnopolskich zakładach

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Zdjecia w Łomży są w granicach 90 gr. i to na papierze Fuji, który jest lipny. Polecam wywoływanie w punktach fotostara, gdzie zdjęcia są po 39 gr powyżej 100 szt. i jakość rewelacyjna na papierze kodaka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Jeszcze jedno. Rossman jesli chodzi o jakosc to dno, czy wy jestescie niewidomi ze mowicie ze w Rossmanie dobra jakosc, albo nigdy na oczy nie widzieliscie dobrych zdjec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

"Polecam Kodak Express i Gabs Foto ze względu na profesjonalne podejście do klienta i bardzo dobrą jakość fotek w porównaniu do Rossmana."

Jedynie czym się wyróżniają to wysokimi cenami. Jakość w porównaniu do rossmana rzeczywiście jest lepsza, ale za takie pieniadze powinno się oczekiwać czegoś więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Ci, którzy polecają Rossmana. Co to jest ?? Wie ktoś z Was?


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Baba, może Ty coś zaproponujesz? Chyba masz już wyrobione zdanie na ten temat. Ja jednak wolę tradycyjny sposób wywoływania zdjęć (w stosunku do interu). Zawsze mogę zły wyrób zareklamować !


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

"Zdjecia w Łomży są w granicach 90 gr. i to na papierze Fuji, który jest lipny. Polecam wywoływanie w punktach fotostara, gdzie zdjęcia są po 39 gr powyżej 100 szt. i jakość rewelacyjna na papierze kodaka."

Wiesz moim zdaniem o ile jest dobrze lab skaliborowany, papier fuji + chemia fuji to zdjęcia wychodzą dużo ładniej niż z kodaka. Ale co kto lubi;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

papier fuji jest kiepsciutki i to bardzo w porównaniu do kodaka ,ja proponował bym tylko i wyłącznie papier kodaka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

poleca Gaps Foto jesli chodzi o jakoś zdjecia:)) no ceny nie sa za rewelacyjne....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Kiedyś korzystałam z usług Gabs Foto, ale jak mnie kilka razy potraktowano jak intruza zaczęłam szukać alternatywy. Spróbowałam w Rossmanie, ale tam naprawdę wykonują odbitki kiepskiej jakości i w dodatku nie ma z kim o tym rozmawiać. Wszelkie serwisy internetowe też mnie nie przekonują nigdy nie wiesz za co płacisz.
Dziś odwiedziłam Foto Partner na Małachowskiego. I tu pełne zaskoczenie - odbitki wykonane na papierzre Fuji (jak niektórzy sugerowali kiepskim) mają ładne kolory. Zdjęcia wykonane wcześniej z tych samych plików na papierze Kodaka nie mają tak ładnych kolorów. Nie jestem znawczynią tematu fotografii, mnie jako laikowi te zdjęcia się podobają. Co do ceny - to przy ilości ponad 100 szt. 0,59zł. uważam że całkiem przyzwoicie zwłaszcza że usługę wykonano w niecałą godzinę. Słodzić ne będę ale narazie z usługi jestem zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Kiedyś korzystałam z usług Gabs Foto, ale jak mnie kilka razy potraktowano jak intruza zaczęłam szukać alternatywy. Spróbowałam w Rossmanie, ale tam naprawdę wykonują odbitki kiepskiej jakości i w dodatku nie ma z kim o tym rozmawiać. Wszelkie serwisy internetowe też mnie nie przekonują nigdy nie wiesz za co płacisz.
Dziś odwiedziłam Foto Partner na Małachowskiego. I tu pełne zaskoczenie - odbitki wykonane na papierzre Fuji (jak niektórzy sugerowali kiepskim) mają ładne kolory. Zdjęcia wykonane wcześniej z tych samych plików na papierze Kodaka nie mają tak ładnych kolorów. Nie jestem znawczynią tematu fotografii, mnie jako laikowi te zdjęcia się podobają. Co do ceny - to przy ilości ponad 100 szt. 0,59zł. uważam że całkiem przyzwoicie zwłaszcza że usługę wykonano w niecałą godzinę. Słodzić ne będę ale narazie z usługi jestem zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Dokładnie tak: NA Fotopartnerze od lat SIĘ NIE ZAWIODŁEM! Mają najlepszą maszynę w Łomży i umieją ją wykorzystać robiąc piękne zdjątka nawet dużego formatu. A papier FUij jest bezkonkurencyjny i nie plećcie tu o Kodaku- bo to - w większości-droższe i gorsze materiały (popatrzcie na prosiaczkowaty kolorek twarzyczek i przekontrastowane barwy na kodakach). Obsługa klienta również bez zarzutu. Pozostałe zakłady w Łomzy (Gabs, Wrzos, i na Dmowskiego) również robią dobrze zdjęcia. Moi znajomi z Warszawy od lat robią odbitki właśnie w tych łomżyńskich zakładach- bo dużo taniej i bardzo dobra jest jakośc ich usług. Jako stary sceptyk cieszę się, że mogłem coś u nas pochwalić. :-)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Dzięki Zbychu za trafne określenie kolorów kodaka - brakowało mi słów żeby określić tą charakterystykę barw.

emilka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

ale GABS też robi na FUJI. Obie firmy robią to nieźle. BABA chce się "odegrać" na firmie z "czerwonego rynku". Albo może nieudacznie polecić FOTO-PARTNER. Znam jednych i drugich. To zawodowcy i profesjonaliści - nie mogę powiedzieć złego zdania na żadną z firm. Piszecie jakieś bzdury na temat cen. Nie wiadomo, czy cytowane ceny to format, np: 10x15 czy też A4. Może więc porównajmy przy nakładzie np. 100 sztuk obie firmy w zakresie: 10x15, 13x18, 15x21. Podajcie cenniki !! Zobaczymy, kto tak naprawdę jest lepszy ??!!
Pozdrowienia.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Polecam Kodak Express i Gabs Foto dobra jakosc obsluga kiepska, co do rossmana zdjecia wywolywane sa tam bardzo slabo

anulkaakk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Najlepsze zdjecia robi Foto Partner na Malachowskiego.Swietna obsluga i naprawde swietna jakosc zdjec w krotkim czasie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

ja w rosmanie wywoluje i nienazekam jakosc jest tez dobra moze tanio ale dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Byłem ostatnio w Gabs Foto i wywoływałem zdjęcia ze Świąt. Zaskoczyli mnie atrakcyjnym pakietem.
Wywołanie 100 zdjęc- 20% mniej
Wywołanie 200 zdjęc - 25 % mniej
Wywołanie 300 zdjęc- 30 % mniej

Ja miałem akurat tyle zdjęc, że wybralem ten środkowy pakiet i zaplaciłem 1/4 mniej i jestem zadowolony ze zdjęc jak i z ceny za nie :)

A chyba normalnie odbitka 10x15 kosztuje w okolicach 0,90 gr, a miałem przyjemność wywoływać zdjęcia w innym mieście gdzie np taka sama odbitka kosztowała 1,30 zł więc nie mamy co narzekać, że jest drogo :)

P.S. Zdjęcia są robione na papierze Kodaka, a nie jak niektórzy piszą na Fuji

Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Ja mogę polecić dwa zakłady: foto Partner na Małachowskiego i Kodek Express na Dmowskiego. W obu zakładach jakość jest priorytetem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

"A chyba normalnie odbitka 10x15 kosztuje w okolicach 0,90 gr, a miałem przyjemność wywoływać zdjęcia w innym mieście gdzie np taka sama odbitka kosztowała 1,30 zł więc nie mamy co narzekać, że jest drogo :)"

Dziś odebrałem zdjęcia, 100 sztuk 15x21cm na papierze Fuji i zapłaciłem 100zł. Dalej uważasz, że cena Gabs foto jest atrakcyjna? (i nie był to żaden tani lab interentowy, normalny lab w Warszawie...)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

nemo: to strasznie przepłaciłeś. Ja za taki format (100 sztuk) zapłaciłem w Chicago równowartość 70 zł. Tylko czy aby mowa jest tu o cenach w kraju i na świecie, czy też w naszej rodzinnej Łomży?

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

"Tylko czy aby mowa jest tu o cenach w kraju i na świecie, czy też w naszej rodzinnej Łomży?"

Tyle, że zdjęcia możesz zamówić przez internet, przesyłka do Łomży przy zamówieniu powyżej 100zł jest za darmo. Jak twój lab w Szikago zaoferuję mi trzy dniowy okres realizacji i darmową przesyłkę to z chęcia skorzystam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Nemo: to daj namiar na ten wawski lab. Zdjęcia w Stanach wywoływałem mieszkając tam przez pewien okres.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Chyba najlepiejprzez nata coś sparwdzonego znaleźć np.fotogośka, nasze zakłądy są do d....albo robią dobrze ale za to cena jest wygórowana albo odwrotnie, szkoda że u nas nie ma MediaMarkt wywoływałam tam ostatnio płaci się 13,99 za pakiet 50 zdjęć bardzo dobrze wywołanych....a u nas...żenada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Autor: nemo (---.acn.waw.pl)
Data: 02-01-07 19:01


Dziś odebrałem zdjęcia, 100 sztuk 15x21cm na papierze Fuji i zapłaciłem 100zł. ............ normalny lab w Warszawie...)

No daj namiar na ten normalny lab w Wa-wie. Dlaczego zamilkłeś ??

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Zapomniałem o tym temacie ;) Jakość, na poziomie łomżyńskich labów, a ceny niższe http://www.fotofotka.pl/ Niżej masz jeszcze dwa adresy, z tych labów, jeszcze nie korzystałem, ale zbierają raczej pozytywne opinię.

http://www.lab-net.pl/
http://www.fotonet.tychy.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Jeszcze http://www.wilab.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Odświeżam temat, bo mam pytanie z nim związane, a mianowicie, gdzie zrobię tanio zdjęcia legitymacyjne i ile zapłacę za 5 sztuk, w foto gabsie jest podobno dość drogo... i jak długo się czeka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZAKŁADY FOTO

Jeeeeeeeeeeeesssssssuuuuuuuuuuuu
Ogrzebać, tak zadawniomy temat, aby zrobic fotkę do legitki ???????

Ha, ha ha

Obroty w zakładzie spadły ??? Reklama ??????

Jak chcesz być szczęśliwym posiadaczem legitki, to nie szukaj gdzie taniej, tylko gdzie najlepiej :)))))) Z szacunkiem dla własnego wizerunku.

Aha
a w Foto Gabsie, w Foto Gabsie, w Foto Gabsie to, to ,to, hmmmmmmmmmmm
nie zawsze im wychodzą zdjęcia do legitki, bywa tak, ze zamiast twarzy jest od pasa w dół, przestrzegam golasów- lepiej nie robić. :)))))

123456789 - a doopsko najlepiej goli się szkłem - pamietaj !!!!!

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org