czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nieuchronna katastrofa

\"Łomża, Ostrołęka, Zamość, Chełm. Te miasta czeka katastrofa\"- Magazyn Świąteczny GW. Demograficzna, oczywiście.
Dlatego My, mieszkańcy Łomży musimy ratować swoje miasto i zweryfikować ględzenie kandydatów na prezydenta jak też na radnych. Moim zdaniem powinno się wyśmiać i natychmiast wyeliminować osobników, którzy będą powtarzać sprawdzone slogany typu: pozyskiwanie środków z UE, \"inwestycje\" w remonty ulic i chodników, bulwary, przedszkola i żłobki, parki papieskie, kościoły i budynki kościelne itp.
Za 20- 30 lat będziemy prowincjonalnym miasteczkiem z 15- toma kościołami.
Ciekawe czy znajdzie się wśród kandydatów (na prezydenta czy też radnego) choć jeden, który wyłamie się i nie będzie ględził o środkach z UE, tylko powie coś naprawdę mądrego- jak sprawić, żeby ludzie z Łomży nie uciekali?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuchronna katastrofa

ja uciekłem siedem lat temu i napewno nie wrócę , choć szkoda tych dawnych rybek wyciąganych z Narwii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuchronna katastrofa

kede dobrze i prawdę napisałeś też wyjechałem i nie żałuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuchronna katastrofa

Już dawno córka opuściła to miasto, żeby tu nie zgnuśnieć i nie dać się stłamsić układom i układzikom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuchronna katastrofa

No cóż, w Łomży się urodziłem, skończyłem liceum, po studiach wróciłem do miasta i to był błąd, stracony czas. Za dwa miesiące opuszczam to miasto bezpowrotnie i wszystkim radzę to zrobić. Zostawcie sentymenty, darzę szacunkiem Łomżę ale żyć aby żyć i nic poza tym, to jest bez sensu, żyć bez perspektywy na lepsze ciekawsze życie to samobójstwo, a tego to już chyba nikt nie chce. Bierzcie życie w swoje ręce i uciekajcie z tego miasta, UCIEKAJCIE !!!

____________________________________________________________
Ludziom uczciwym zawsze należy oddać sprawiedliwość.
A nieuczciwym, pieniądze.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuchronna katastrofa

Ten dureń qqqrvva wkleja powyższe zdjęcia gdzie się tylko da, nawet na innych forach, ogarnęła go jakaś choroba lub coś podobnego. Zdjęcia są fotomontażem i to bardzo nieudolnym, tych kiczowatych zdjęć w necie jest dużo więcej ale czy warto zawracać sobie tym głowę. qqqrvva daj się na spokój, zostaw te zdjęcia pachołku, zajmij się czymś pożytecznym np. poczytaj sobie dobrą książkę, może zmądrzejesz.

____________________________________________________________
Ludziom uczciwym zawsze należy oddać sprawiedliwość.
A nieuczciwym, pieniądze.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuchronna katastrofa

Łomża to dziura którą wszystko omija. Autobusy , kolej, drogi ekspresowe itd. Tu nie ma przyszłości. I nie będzie. Tylko na emeryturze lub na rencie jak z PRLu 60 % chorych doczeka spokoju itd...
Dziękuję to pisałam ja ........ :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuchronna katastrofa

Jak żydki wrócą na swoje to będzie dobrze i pracę będziecie mieć jako gospodynie domowe nie będziecie musieli wyjeżdzać za granicę na sprzątanie i zbiory.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuchronna katastrofa

Autor: DLACZEGO zgodzę się z tym co pisałeś o Łomży ,
jak i o tym durniu STRANSKY,

ale z tymi zdjęciami jesteś w błędzie,
to nie fotomontaż !

Takie , te właśnie zdjęcia ukazywały się wielokrotnie w różnego typu relacjach , reportażach w mediach tj. w gazetach, tygodnikach, serwisach internetowych i materiałach filmowych - różnych wydawców czy serwisów informatycznych.
I to z każdej opcji politycznej , nawet i na łamach \"Gazety Polskiej\", \"Do Rzeczy\", „w Sieci”, \"Najwyższy Czas\", jak i TV Trwam czy TVPis.

To są zdjęcia ze spotkań elity rządzącej dobrej zmiany z przedstawicielami i elitami środowisk żydowskich. Nie da się tego ukryć !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuchronna katastrofa

Cześć ludu pracujący i śniący
mam propozycje na druga kadencje dla prezydenta Chrzanowskiego zeby w koncu zrobic cos z tym czerwonym placem przed ratuszem to wizytowka miasta tam trzeba zrobic tak jak bylo kiedys piekna duza fontanne dookola piekne alejki z polnego kamienia laweczki posadzic jakiegos wieszcza na styl Hanki Bielickiej a w hali obok zrobic jakas piekna cafeterie ewentulanie klub z dancingami nie dla malolatow mordownie z mordobiciem posadzic drzewa kamieniczki dookola sa ladne i stanie sie swiatlosc
zeby wszystkim zylo sie lepiej

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuchronna katastrofa

popieram

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuchronna katastrofa

wszystko zależy od ludzi, stękający i oczekujący na mannę z nieba czy też innego urzędu niech wyjeżdżają jak najszybciej, przyjadą tu tacy którym się chce coś robić, Łomża ma ciągle potencjał i wiele możliwości , trzeba tylko dać z siebie coś i PRACOWAĆ a nie narzekać na innych.........

atikoo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuchronna katastrofa

Ja również opuściłem Łomżę 6 lat temu i nie żałuję ani powrotu nie planuję . Teraz na drugim końcu Polski mamy z żoną stabilne posady co też nie przyszło od razu ale po kilku latach i wiedzie nam się. A w naszej rodzinnej Łomży którą darzę oczywiście sentymentem i nigdy nie ukrywam skąd jestem czekała by nas tylko wegetacja. Swoim dzieciom również zaraz po wyjeździe przekazałem że maja zawsze pamiętać skąd pochodzą. Ponadto na prezydenta powinniście wybrać któregoś z tych wielkich biznesmenów jak właściciel największej piekarni czy stacji paliwowych niech pokażą co potrafią . Wyzysk potrafili zorganizować perfekcyjnie to i miastem zarządzą o ile jeszcze się da




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuchronna katastrofa

Gdziekolwiek jestem, nigdy nie ukrywam skąd pochodzę, Łomża jest sympatycznym miastem i to właściwie wszystko z jej atutów. Zero perspektywy na ciekawe życie, zarówno prywatne jak i zawodowe. Jestem tu zbyt długo, czas wyjechać. Mam już zapewnioną nową pracę o wiele lepiej płatną a co najważniejsze będę w końcu mógł się rozwijać zawodową, po to, do cholery, uczyłem się. Nie jestem lokalnym patriotą i Wam też tego nie życzę. Wiem że podjęcie decyzji opuszczenia miasta jest dość trudne, ale warto.

____________________________________________________________
Ludziom uczciwym zawsze należy oddać sprawiedliwość.
A nieuczciwym, pieniądze.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuchronna katastrofa

Po co to pisać i wylewać żale. Wyjeżdżać jak najszybciej. Kto nieudacznik, to nie poradzi sobie ani w Łomży ani w Pacanowie. A na Prezydenta to tylko osobę religijną, no i z niepijącym partnerem !! Ot co !


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org