piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie spokojnie wypic kawe?

Wczoraj z racji jednego ze spotkan z kilkoma osobami między innymi z forum, dowiedziałam sie o istnieniu calkiem spokojnego pubiku na osiedlu Perspektywa... Moze troszke za duzo tam dymu, ale do tytułu "mordowni" to jeszcze nie pretenduje...:)))

Pytanie moje dotyczy "ujawnienia" miejsc w Łomży, gdzie można posiedziec sobie całkiem spokojnie, w miłej atmosferze porozmawiac przy kawie, niekoniecznie natomiast czego¶ na wzor Piwnicy czy też Tsheslava.
...Ot takie poprostu knajpki z klimatem...
Jezeli ktos wie, więcej ode mnie, a zapewne tak jest gdyż nie interesowalam sie takimi miejscami w Łomży, proszę o informacje.

°°°°°°°°°°
... evaa ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie spokojnie wypic kawe?

W domu? w pracy?

On

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie spokojnie wypic kawe?

proponuje zrobic rajd rowerowy i wypic kawe z termosu, dolacze sie do was na rowerku:))....no i mozna isc do knajpy greckiej w dawnej rampie...naprawde spokoj, dobre jedzenie i kawa tez....sprawdzilam....juz pare razy:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie spokojnie wypic kawe?

...Z tym rajdem to oby nie za póĽno, bo zima nas niedlugo zastanie;))))... Dobre frytki s± w Yam cafe;) Sprawdzalam nie raz;)

°°°°°°°°°°
... evaa ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie spokojnie wypic kawe?

Iwona !
Podczas spotkania m.in z Evv± zaproponowałem mał± wycieczkę rowerow±. Cóż z tego Evva nie ma rowerka. Pomóżmy Evvie!!, niech kto¶ jej pożyczy rowerek. Pogoda jeszcze dopisuje, a my będziemy testować okoliczne lokale.
Polecam Koterię nie do¶ć, że wpu¶cili z psem, to jeszcze rower pozwolili zaparkować w ¶rodku. Super !!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie spokojnie wypic kawe?

Hehehe, nie mam sprawnego rowerka...ale nie bardzo mam tez czas na takowe wycieczki:))
Koteria, owszem milo i kameralnie wręcz:)

°°°°°°°°°°
... evaa ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie spokojnie wypic kawe?

a ja rowerek mam, i tez sporo jezdze, najczesciej niestety sama bo maz nie lubi.....jezdze calkiem duzo i 90 km odleglosci mnie nie przerazaja...ale chcialabym zeby na takim rajdzie byl spory rozrzut wiekowy uczestnikow...bo ja niestety juz jestem w srednim wieku:))...ale moge zabrac ze soba mlodsze kolezanki:)).....i stanu wolnego:)))
iwona
kolegow zreszta tez:))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie spokojnie wypic kawe?

Calkiem fajna i mila idea z tym rajdem:)

°°°°°°°°°°
... evaa ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie spokojnie wypic kawe?

na rajdach rowerowych zawsze jest milo......szczegolnie na postojach:))...szczegolnie gdy uczestnicy wyciagaja piersioweczki i potem maja problemy ze znalezieniem swoich pedalow:))))))).......sorry...swoje pedaly chyba:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie spokojnie wypic kawe?

Z tym rajdem to ¶wietny pomysł. W obecnej sytuacji proponowałbym w kierunku Biebrzy. Cicho, ptaki. Chętnie się doł±czę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie spokojnie wypic kawe?

Szczegóły proponuję omówić na czacie 4 lomza. Może 10 lub 11 ok. godz.11.00
Pozdrowienia dla ewentualnych uczestników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie spokojnie wypic kawe?

"Koteria" = gdzie to jest ??

w Yam cafe polecam frytki i blin'a (placek po cygansku), mniam mniam

JaGieL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie spokojnie wypic kawe?

koteria jest gdzies na senatorskiej.....przy galerii...tak mi powiedziano:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie spokojnie wypic kawe?

Tutaj znajduje się spory spis kawiarni w których warto wypić kawę: Gdzie-Kawa.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie spokojnie wypic kawe?

te idiota z zabrza ? ciśnij stąd mendo

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org