sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Narzędzia

Gdzie kupić dobry i w rozsądnej cenie zestaw narzędzi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzędzia

Na Legionów obok Statoilu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzędzia

w biedronce bedzie teraz oferta narzedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzędzia

A w demarcie są?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzędzia

jeżeli chodzi o klucze polecam firmy ponton nie stanley nie topex i nie żadne udarowe poza honitonem może być S&R prostu dobre klucze

Michalski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzędzia

zależy jakie narzędzia chcesz kupić, jeśli masz na myśli walizkę ze standardowymi narzędziami typu śrubokręt, młotek klucz, kombinerki i kilka nasadek i bitów to kup bodaj z biedronki czy lidla. Lepszego nie trzeba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzędzia

chodzi mi o klucze płaskie i z grzechotką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzędzia

w piątek na Piłsudskiego będą dni otwarte w gramecie,pewnie markowe w promocyjnych cenach się znajdą.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzędzia

Kupiłem ostatnio w Malkosie na Księżnej Anny 23.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzędzia

jaka cena?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzędzia

allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzędzia

Sprawdź w www.teczalomza.pl

pozdrawiam Zbyszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzędzia

@Michalski, jeśli chodzi o wybór odpowiednich kluczy to należy się zastanowić przede wszystkim do jakich prac będą wykorzystywane. TOPEX to narzędzia stworzone z myślą o najczęściej spotykanych pracach: czyli średni poziom obciążenia i średnia intensywność. Polecamy je majsterkowiczom, chcących za rozsądne pieniądze ulepszać swoje najbliżej otoczenie. Mogą z nich oczywiście korzystać profesjonaliści - ale z zastrzeżeniem co do wspomnianej intensywności i obciążeń. W takich warunkach TOPEX na pewno da radę.
Jeśli jednak chciałbyś wykorzystywać narzędzia przy szczególnie wysokich obciążeniach wówczas polecamy bardziej zaawansowane rozwiązania – chociażby markę NEO, która przeznaczona jest do wysokich obciążeń i dla szczególnie wymagających użytkowników. Zresztą popieramy te słowa 25-letnią gwarancją.

Pozdrawiam
Tomek, Grupa Topex
P.S. W razie dokładniejszych pytań możesz pisać na: expert@grupatopex.pl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzędzia

Trolle won z tego forum lokalnego ,
nie zaśmiecajcie tematów,
I TAK , NIKT NA WASZE LINKI NIE WCHODZI !
... co za desperat z upadających chyba firm, płaci za pseudoreklamy trollom umieszczającym tu spam ?


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzędzia

Zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę https://machonline.pl , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi narzędziami dla fachowców. Wielokrotnie korzystałem z ich oferty i nigdy nie było najmniejszego problemu z dostawą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzędzia

Podstawowe uniwesalna narzedzia. Uzupelniasz ojakies specjalne jak jedziesz na konkretna robote i wiesz co sie moze przydac. Inne narzędzia będą przydatne przy naprawie samochodu, inne do składania mebli.

To co na pewno warto jest mieć w samochodzie to zestaw kluczy:
https://buythis.pl/klucze-narzedzia-reczne/

Warto jest zerknąć sobie na pewno na stronę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzędzia

Warto korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować czasu i pieniędzy. Jeżeli szukacie sprawdzonego dystrybutora narzędzi przemysłowych, to polecam Wam sprawdzić firmę HPS, która w ofercie posiada m.in. siłowniki hydrauliczne .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org