niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Coś dla ANTYSEMITÓW

Właśnie,rozeszła się wiadomość o żydówce(może napiszę to raz jeszcze ŻYDÓWCE) z polskimi korzeniami,która własną piersią nakarmiła Palestyńskie niemowlę,którego ojciec zginął w wypadku,a matka została ciężko ranna.
Teraz proszę ciśnijcie Matka Polka,ale Zydówka
Czasami czytając właśnie wpisy tutaj na,temat żydostwa i reszty zastanawiam się ilu z was ma pewność swojego czystego Aryjsko-Słowiańskiego pochodzenia.
Bo gdyby tak zagłębić się w drzewa genealogiczne to podejrzewam,że pewnie połowa z nas ma jakieś korzenie żydowskie.
Więc po co ta wrogość i antysemityzm,ksenofobia,homofobia itd skoro do końca nie wiecie jaka krew w was płynie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś dla ANTYSEMITÓW

Po co te prowokacje czy my piszemy takie teksty na jakimś izraelskim forum ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś dla ANTYSEMITÓW

Kamil ludzie dzielą się na złych i dobrych, ot tyle. Kolor skóry, wyznanie czy coś innego to sprawa drugorzędna.Albo jest się człowiekiem albo jego marną kopią.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś dla ANTYSEMITÓW

Jakie prowokacje, żydówka polskiego pochodzenia.Udowodnij mi antylkakier że masz czyściutką krew.
Zrozum sr...am na całą politykę,orientacje i inne banialuki,mam lepsze rzeczy do robienia.
Chcę tylko pokazać jak szczujecie siebie nawzajem zapominając o tym co naprawdę jest ważne i o tym jak piękną historię posiada nasz kraj.
Szanujmy to kim jestesmy,przy okazji szanując innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś dla ANTYSEMITÓW

Zakładasz, że w Polakach jest \"wrogość i antysemityzm,ksenofobia,homofobia \"
To jest szczucie i prowokacja.
Daj nam spokój i wracaj skąd przyszedłeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś dla ANTYSEMITÓW

Ty chyba pierwszy raz na tym forum,poczytaj trochę co drugi wpis jest taki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś dla ANTYSEMITÓW

Jeżeli mowa o wracaniu,jestem rodowitym Łomżyniakiem i jestem z tego dumny,a ty skąd pochodzisz może uchodźca z poza Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś dla ANTYSEMITÓW

Nic nie zakladam takie są fakty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś dla ANTYSEMITÓW

Uwierz mi że każdy zarobiony pieniądz zawsze odbieralem z podniesioną głową.Nidy nie zhańbiłem sie lizaniem dvpy podpierda...niem innych,lub kumoterstwem i znajomościami.
Żadna prowokacja tacy Polacy w większości są,zawistni zazdrośni jak ktoś ma lepiej. Nie uważasz że to podchodzi pod wrogość itp.
Takie niestety są teraz realia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś dla ANTYSEMITÓW

haha kaśka De.bilka

\"Kamil ludzie dzielą się na złych i dobrych, ot tyle. Kolor skóry, wyznanie czy coś innego to sprawa drugorzędna.Albo jest się człowiekiem albo jego marną kopią.\"


i tak twierdzi obłudna kaśka De.bilka

to ta sama, która od rana do wieczora jadem daje na Żydów, wszędzie widzi Sorosa, panicznie nienawidzi muzułmanów -wszędzie widzi tylko terrorystów - jak się tylko pojawi jakiś wątek , zaraz się podłącza i rozpisuje o \"ubogacaniu kulturowym \" :)))

OBŁUDNA I FAŁSZYWA BABCIA

PS; kamil odszukaj tematy o Jedwabnem , zobaczysz co to za jedna, jak się tam udzielała !
i wystarczy, że na forum pojawi się nowy nick rasisty, antysemity, faszysty STRANSKY, zaraz mu przyklaskuje w jego fobiach :)))

TERAZ CHCE UCHODZIĆ ZA DOBRĄ SAMARYTANKĘ ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś dla ANTYSEMITÓW

Kamil, że jesteś żydem to powinna być twoja prywatna sprawa. Na tym polskim forum to nikogo nie interesuje. Jedź do swojego izraela ( piszę z małej litery ) i tam na ich forum wypisuj swoje wypociny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś dla ANTYSEMITÓW

Ja na tym forum uwielbiam być ŻYDEM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś dla ANTYSEMITÓW

Mam kuzynkę maniaczkę,która przestudiowała dokładnie,pochodzenie naszej rodziny i niestety przykro ale nie posiadamy do kilku pokoleń wstecz domieszki żydowskiej.A jak u ciebie to wygląda.Do Izraela chetnie bym wyruszył na jakąś wycieczkę,masz rację gorąco tam to i bym się wypocił.
Zawsze lepsza to odmiana niż siedzenie przy kompie i pisanie na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś dla ANTYSEMITÓW


Polacy to naród Panów, najwazniejszy .... tylko My możemy być dyskryminowani .... bo jak my dyskryminujemy, to jest to po prostu sprawiedliwość rasowa, wyznaniowa i każda inna ....

zanim ktoś mnie pochwali lub będzie próbował w podobny sposób obrazić wyjaśniam, że wszystko co napisałem to jet to ironia .... świadmość małości Nas Polaków .... ksenofobów, nietolerancyjnych i niemiłosiernych pseudo katolików ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś dla ANTYSEMITÓW

Żydzi to stary mądry naród poczytajcie sobie pismo święte zamiast się tu produkować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś dla ANTYSEMITÓW

Ja na tym forum nie zacząłem się nawet produkować.
Temat założyłem dla pokazania,że pomimo nienawisci i wojny oni potrafią pomóc sobie nawzajem.
I to nie ważne czy ona żydówka,polka,niemka,buddysta
U nas nie trzeba wojny i jest zero dialogu tylko gryzienie się nawzajem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś dla ANTYSEMITÓW

Ciekawi mnie jeszcze jedno,przypuśćmy,że kilku fanatyków z Polski czy nawet piszących na tym forum,wybrało by się na wycieczke np do izraela i spotkało by ich coś takiego.
Ciekawe co wtedy- precz żydówko od mego dziecka,trudno niech umiera ale nie dam żydostwu nakarmić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś dla ANTYSEMITÓW

Dzieci piszace tutaj widać nigdy nie zaznały,biedy i mają lajtowe życie.
Znam wiele osób innej nacji,narodowosci,kultury i wyznania.
I jezeli zasługują na to, mają moj szacunek bez względu na pochodzenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś dla ANTYSEMITÓW

Picza debilu a gdzie kiedykolwiek napisałam że wszyscy są źli. Wszystkich wrzuciłam do jednego worka, całe narody i nacje? Być może ty Sorosa cenisz, ja nie, nie mam za co! Cenić to mogę Brzechwę,Lema, Korczaka i innych. Jeśli ktoś jest dobrym człowiekiem to mnie nie interesuje czy on jest biały czy kolorowy czy wierzy w Boga czy w nic nie wierzy. Nie trawię tych co rządzą i dopuszczają się zbrodni na ludziach albo tych którzy w imię swojej religii mordują innych,bo dla nich są niewiernymi, tych którzy w imię swojej chorej religii myślą że są panami świata, ale to nie oznacza że każdy człowiek z danej nacji jest z reguły zły. Tatarzy zamieszkują nasze ziemie od dawien dawna i problemów z nimi nie mamy.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś dla ANTYSEMITÓW

Baron666,popatrz wracam z izraelskiego forum i oni ni groma,nie kumają o czym z nimi piszę.
يولانتا و برونو صباح الفل يا درويش
يولا و برونو
Jakiś hu..owy jednak ze mnie żyd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś dla ANTYSEMITÓW

Ludzi ocenia się po czynach, a nie po pochodzeniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś dla ANTYSEMITÓW

Jedna jaskółka wiosny nie czyni !
Biorąc pod uwagę kto jest właścicielami firm zbrojeniowych, banków które finansują wojny, to powtórzę ; JEDNA JASKÓŁKA WIOSNY NIE CZYNI;

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś dla ANTYSEMITÓW

Podawanie na tacy sporadycznych przykładów szczególnych jednostek, mających np wyrabiać opinię co do ogółu, jest już głupotą samą w sobie.
Byli Ukraińcy którzy zginęli z rąk swoich podczas rzezi wołyńskiej z różnych powodów. Moralnych lub rodzinnych. Co nie zmienia faktu że rzeź wołyńska była w wykonaniu Ukraińców.
Na pewno byli Żydzi, którzy czuli się obywatelami Polski i nie pognali z całą gminą, radośnie witać Niemców chlebem i solą, jak np w Łodzi. Chociaż ci ze Lwowa najpierw witali Rosjan, a dopiero potem Niemców. Zależy skąd akurat wiało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coś dla ANTYSEMITÓW

Dobra zakończmy już ten temat,chciałem pokazać,że w dzisiejszych czasach gdzie palestyńczycy z żydami równo się napierdzielają.A tu taki fajny gest.
U nas gdzie nie ma praktycznie mniejszości narodowych i innych konfliktów wojennych żremy się we własnym gnieździe.
Wystarczy to forum,odezwać się że może ktoś innej wiary,nacji czy narodowości I jest w porządku,to już prawie całe forum WRE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org