poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wypadek drogowy

Może zna się ktoś na takich sprawach i wie jak wyglądają roszczenia za wypadek drogowy. Interesuje Mnie czy mogę się ubiegać o zadośćuczynienie z OC sprawcy wypadku czy nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek drogowy

normalnie, jak jest jego wina to piszesz oswiadczenie i z tym do swojej ubezpieczalni

przyjezdza badz nie rzeczoznawca i ocenia, potem juz jak splatka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek drogowy

Za co ma być konkretnie to zadośćuczynienie? Jeśli coś ci sie stało to potrzebne są papiery ze szpitala. Jak dostaniesz jakąś kwotę radze pisać odwołanie. Jak rozsądnie napiszesz dadzą dużo wyższą kwote niz za pierwszym razem proponują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek drogowy

Z pomocną dłonią przyszła kancelaria https://codex.org.pl/odszkodowania/ , którą mi polecono. Oczywiście ja również ich polecam. Konkretna firma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek drogowy

troll chciał zareklamować jakąś podrzędną firemkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek drogowy

Proponuję zapytać na forum prawnym. Na forum prawnym na pewno ktoś odpowiednio pomoże a tutaj takiej gwarancji nie ma. Rozumiemy się?

Byliśmy ż y w i. I to bardziej niż kiedykolwiek, choć w obliczu śmierci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek drogowy

Od razu mówię, że nie jestem trollem reklamującym i rzucającym linkami na lewo o prawo. Chce powiedziec, że ja korzystałam z pomocy Helpera, kiedy okazało się, że za skręcony kręgosłup szyjny, zlamanie żeber, uraz głowy z utratą przytomności i wiele innych dostałam tysiąc złotych z PZU. Mimo iż helper sobie sporo liczy, to do \"ręki\" po ich interwencji dostałam spora sumę pieniędzy. Sprawa oparła się w sądzie. Musiałam zrobić dodatkowe badania u biegłych i stawić się na jednej rozprawie, ale było warto. Moze istnieją prawnicy lub firmy które biorą mniej, ale zawsze pieniądz bedzie większy dzięki ich pomocy. Oczywiście ubezpieczenie było uzyskane z oc sprawcy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org