wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ludzie poszkodowni przez odnowę w duchu

Szukam ludzi poszkodowanych przez odnowę w duchu swiętym którą prowadzi ksiądz odprawiający też msze charyzmatyczne podobne jak ojciec Daniel którego działalność została zawieszona przez metropolit,e częstochowskiego po skargach ludzi .Jeśli są tacy bardzo proszę o kontakt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie poszkodowni przez odnowę w duchu

... rozum i Bóg cię opuścił :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie poszkodowni przez odnowę w duchu

a w jaki sposób poszkodowani?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie poszkodowni przez odnowę w duchu

Walteralf nie przejmuj się tak sprawami ducha, traktuj to w sposób mniej poważny,
zwróć większą uwagę na siebie i swoje ciało zajmij się czymś , choćby jazdą na rowerze
a jak się troche Zmęczysz to i myśli będą inne na pewno przyjemniejsze , bo ciągle
rozmyślając o jednym i tym samym nie Poprawisz sobie samopoczucia , a mogę Ci
zadać głupie pytanie o wiek ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie poszkodowni przez odnowę w duchu

Chcę się z tobą skontaktować . Masz problemy natury psychicznej . Powinieneś zacząć dbać o nogi , bo niestety o rozum jest już za późno . Po wizycie u pogopedy , będziesz chodził gdzie cię nogi poniosą .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie poszkodowni przez odnowę w duchu

Pogopeda? Podologia, podiatria i podolog to i owszem:)

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie poszkodowni przez odnowę w duchu

Narazie nie mam wnuków,awieku wolałabym nie podawać duchem czuję się młodo. Niektórzy osobiste dane traktują jako pole do nizłej zabawy. Naprawdę zależy mi na odnależeniu osób pokrzywdzonych przez działalność charyzmatyczną. Jeśli nie wiesz jak to wygląda wejdż na stronę ojca Daniela który do tej pory był uznawany za wielkiego charyzmatyka skupiał wokól siebie tłumy ludzi i podobno uzdrawiał ale niestety okazało się że byli też pokrzywdzeni . Podobnie jest w moim przypadku.Pytanie o wiek nie jest głupie ale wybacz nie na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie poszkodowni przez odnowę w duchu

Jak uraziłem to przepraszam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie poszkodowni przez odnowę w duchu

Wszystko jest w porządku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie poszkodowni przez odnowę w duchu

Mam dla ciebie rade walteralf nie szukaj poszkodowanych, tylko chwyć za różaniec i proś Matkę Bożą aby ci pomogła wybaczyć i poprowadziła do Pana Jezusa. Choć po jednej dziesiątce dziennie zobaczysz pomału zaczniesz odzyskiwać spokój ducha.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie poszkodowni przez odnowę w duchu

Miło mi że odezwałeś się.Po mojej wątpliwej przygodzie na odnowie miałam kontakt z wieloma księżmi.Jeden z nich którego uznałam za przyjaciela chciał mi wmówić że jestem w stanie nazywanym ciemnanoc. Następnie przebąkiwał coś o śmierci duchowej , chciał nawracać a ja nigdy od Pana Boga się nie odwróciłam. Dziwne rzecz mi opowiadał.Zrozumiałam nawet że nie muszę siemodlić. Powiedział wystarczy żebyś uśmiechała się do ludzi i kochała ich . Mówił też że idę do świętość. Ale ja w to nie wierzę, jestem głęboko poraniona duchowo.Każdy głos wsparcia jest dla mnie lekarstwem jest mi bardzo cięzko!Oddałabym wszystko żeby wiedzieć że Bóg mnie kocha i słucha. Ale mam wątpliwości.Kiedyś czułam miłość bożą teraz jest inaczej . Usycham z żalu zautraconym szczęściem! Cieszę się że są tacy ludzie jak TY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie poszkodowni przez odnowę w duchu

Ksiądz Piotr Glas przytoczył słowa Pana Jezusa skierowane do pewnego księdza że są wśród nich księza którzy mają moc pozostawienia duszy ludzkiej złemu.To jest nasz dramat .Powiedział też o nich że nawet żły nie ma takej mocy bo człowiek zawsze ufa właśnie człowiekowi .Ja zaufałam i poprosiłam o pomoc i nie temu co trzeba!Mam nadzieję że mnie rozumiesz.Nieraz mam wrażenie , że mu przebaczyłam bo chciałabym żeby się nawrócił i nie krzywdził ludzi , Nieraz na mszy mówi że ma swoje słagostki i tak jak każdy grzesznik odwraca się od Pana Jezusa . Dla mnie jest to nie do przyjęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie poszkodowni przez odnowę w duchu

Zapewniam cię że Bóg nawet na sekundę nie przestał cię kochać. Wcześniej jak pisałem do ciebie to sobie mówię Panie Jezu co tu odpowiedzieć i wiesz jaka przyszła myśl, skieruj ją do mojej Matki. Odezwij się na uslyszany @ wp.pl bo przynajmniej ja nie chce o wszystkim pisać publicznie.
Obejrzyj to nagranie do 16 minuty zobaczysz jaką mamy pomoc u Matki Bożej.
https://youtu.be/58b4DNcDvJM?t=10m26s



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie poszkodowni przez odnowę w duchu

bosze, czytasz te bzdury i nie grzmisz :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie poszkodowni przez odnowę w duchu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie poszkodowni przez odnowę w duchu

usłyszany odezwę się kiedy będę mogła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie poszkodowni przez odnowę w duchu

Speech, grzmi tylko nie trafia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie poszkodowni przez odnowę w duchu

Usłyszany Dziękuję Ci za zaproszenie ale narazie będę pisać tu na forum. Otworzłeś mi oczy na wiele spraw.Każdy Twój wpis jest dla mnie ważny . POZDRAWIAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie poszkodowni przez odnowę w duchu

Pisz,pisz dziewczyno oby mądre rzeczy.Niech Allach nad tobą czuwa.Bo bóg ciebie chyba opuścił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org