piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Obóz pracy w Edpolu

Witam.
Poszukuję informacji na temat pracy w Edpolu, w zwiazku z ponowieniem naboru z marca. Jak na razie znalazłem tylko krótką informację na forum o tym, że to firma jak każda w Łomży. Każda ocena, dobra (jeżeli jest) i zła będą pomocne :D pozdro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obóz pracy w Edpolu

kolega robił, podziekował, nie zaluje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obóz pracy w Edpolu

Pracowałem tam 3 godziny! człowieku nigdy tam nie idź!!!! obóz !Ta firmę trzeba omijać!!!!!wiem co mowie!!!

Romek Kowalski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obóz pracy w Edpolu

Może teraz coś pozytywnego? Moc wyróżnień jako Pracodawca Roku, medali od kontrahentów, systemy jakościowe produkcyjne i przestrzeganie zasad postępowania wobec pracowników zgodnie z KP, ale i zwyczajnie ludzkich.. Wg mojej opinii i mojej córki, która pracuje od kilku lat (ma 25lat, więc zwraca uwagę na wiele aspektów), jeden z najlepszych zakładów pracy w Łomży. Pracować trzeba jak wszędzie, ale zapłata za nadgodziny, Święta nie należą do rzadkości dziś? Dodam, że w tej firmie rzadko są takie sytuacje, ale chętnie pracownicy godzą się, bo należny szacunek i zapłata. I za nim padną obraźliwe bądź krzywdzące opinie, warto samemu sprawdzić. Wszystkim jeszcze nikt nie dogodził, ale jeżeli szukasz pracy stabilnej to warto spróbować- polecam to miejsce pracy:)
PS. Zakład zatrudnia osoby z niepełnosprawnością, może to być dla Ciebie minusem, jeśli nie tolerujesz defektów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obóz pracy w Edpolu

A czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat atmosfery tworzonej przez pracowników firmy? Czy jest \"duszno\", czy raczej znośnie?

Anka318, te przestrzeganie zasad postępowania wobec pracowników zgodnie z KP traktuję z przymróżeniem oka ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obóz pracy w Edpolu

Nie ma nic pozytywnego o tym obozie pracy!!! ,znam osobiście niektórych z tego obozu pracy w tym synową tkz prezesa ED, zd, B ,jedna ważna wskazówka! omijajcie ludzie ten obóz pracy jak go słusznie nazwał przedmówca!! Klimat i stosunki międzyludzkie są dramatyczne, dla zainteresowanych powiem więcej!! pracowałem tam 3 godziny, o 3 godziny za długo!!!

Lepszy jest zasiłek MOPS niż degradujący człowieka obóz pracy zwany EDPOL!! wszyscy wiemy że nagrody dla tego obozu dawali ci z obozu PO,wiec wiadomo!oszczędzę inwektyw dla Anka318 zamknij mordę najlepiej bedzie dla Ciebie! i nie wprowadzaj ludzi w błąd, wszyscy którzy chcą powiedzieć o tej niby firmie piszcie!! się nie obawiajcie się żadna swołocz Wam nic nie zrobi, wolność słowa to Wasze prawo konstytucyjne!-szanowni pracobiorcy i inni obywatele grodu nad Narwią, już nie musicie znosić Waszych ciemięzców z obozu Edpol, ta padlina sama zakończy swoja haniebna dzialalnosc, to tylko lekkie słowa które są adekwatne do tematu dozwolone na forum 4Lomza.
pamiętam tam takich kilku pie........ców,latających ze strachu przed jakich chochołem prezesem jak przeciągi i zwijających jakieś palety w coś tam!!! koszmar!!!!

wystrzegajcie sie tego draństwa !!!!! szczere wyrazy pogardy dla Edpol w Łomży ul. Nowogrodzka

Romek Kowalski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obóz pracy w Edpolu

Dziękuję za oszczędności w pisowni co do mnie, P. Romanie...
Wydawało mi się, że post dotyczy tematu, swobody myśli i wypowiedzi. . Natomiast jak zwykle agresja i hejting:/ Nie negowałam opinii innych... Wyrazy współczucia dla zatrudniających... Pozdrawiam i sukcesów:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obóz pracy w Edpolu

PS. Nagroda jesienią 2016r., 2015 to chyba nie są rządy PO..albo mylę się?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obóz pracy w Edpolu

nie schodźmy na temat polityki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obóz pracy w Edpolu

obóz pracy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org