poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uratowali małego łoszaka- BRAWA!!

Bardzo piękne zachowanie panowie!! Ogromne podziękowania od wszystkich miłujących zwierzęta dla WAS -Brawo!!!

Dziękuję Wam! malec na pewno wyrośnie na piękny okaz:) aż miło się na sercu robi:)że nie został sam to się nazywa piękny odruch człowieka, aby nie przejść obojętnie koło zwierzęcia!!! jestem ogromnym od zawsze miłośnikiem zwierząt domowych i tych dziko żyjących kocham je są w stanie więcej dać niż nie jeden człowiek!

Brawo!!!

Romek Kowalski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uratowali małego łoszaka- BRAWA!!

aja kocham takich takich ludzi jak ci którzy mają wielkie serca. W czasach o wzmorzonej znieczulicy to wielki dar. Ja od lat młodości walczę o dobro zwierząt i powiem wam mam przez to nieraz kłopoty. Ale co nas nie zabije to wzmocni. BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uratowali małego łoszaka- BRAWA!!

Oby ten mały łoś został zwrócony naturze.Dziwi mnie fakt że padłe zwierze leży do dzisiaj i nikt nie sprzatnie jego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uratowali małego łoszaka- BRAWA!!

Bardzo lubię przyrodę ale wychodzące zwierzęta na drogi i w następstwie tego występujące wypadki (również śmiertelne) to wielki problem. Mam nadzieję że ten łoszak jak wyrośnie na piękny okaz nie \"wylezie\" komuś przed auto ;(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uratowali małego łoszaka- BRAWA!!

Piękny maryjan pamiętaj że to ludzie wchodzą w przyrodę a nie odwrotnie. Jeśli zwierzęta wchodzą na drogę to wina zarządcy drogi że nie rozwiązał szlaków migracyjnych zwierzat

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uratowali małego łoszaka- BRAWA!!

minister Szyszko będzie miał do czego strzelać ,
pamiętacie, jak minister z PiSu, p. Szyszko wziął udział w rzezi bażantów ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org