wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poród Łomża

Witam .


Chciałabym zasięgnąć opini o porodzie w Łomżyńskim szpitalu . Jak jest z opieką w trakcie porodu i po .Czy jest możliwośc wykupienia oddzielnej sali ? Czy mogę mieć swoją położną ,która odebrała by poród ? Jak jest ze znieczuleniem ?


Pozdrawiam serdecznie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poród Łomża

Ostatni swoj porod wapominam tragicznie . Polozna okropna wszystko jej przeszkadzalo nawet waga dziecka. Lekarz ktory odbieral porod okropny. Stary a nie umial poradzic sobie z niczym nawet z krwotokiem. Jeśli przyjdzie mi rodzic to przed porodem zadzwonie i dowiem sie kto ma dyżur i wrazie czego pojade do ostroleki. Wiem ze sale porodowe sa teraz pojedyńcze. Oddzial polozniczy tez zostal odnowiony sa sale dwo osobowe chyba i jest w kazdej sali lazienka

mloda22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poród Łomża

Opcji znieczulenia nie ma, w woj. Podlaskim tylko Białystok.

Ponieważ musi być oddzielny anestezjolog tylko na porodówkę.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poród Łomża

A ja nie mogę powiedzieć złego słowa :) Rodziłam w lutym tego roku.Położne jak najbardziej ok w czasie porodu jak i po.Lekarze podobnie.Sale są dwu osobowe z łazienką.Tak na prawdę ze sobą trzeba wziąc tylko koszulę nocną,szlafrok i sztućce,poza tym wszystko jest.A i wodę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poród Łomża

Nie polecam...
Trzeba wziąć ze sobą dużo profitów wtedy ok, inaczej łaska ze wszystkim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poród Łomża

Ja rodziłam 08.05 i jestem bardzo zadowolona wiadomo że boli itd dostałam znieczulenie gazem i bardzo mi pomógł wiem że różnie kobiety na niego reagują.... Trzeba słuchać położnej ja nie mogę powiedzieć złego słowa to mój trzeci poród w łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org