poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Magda ŻUK Egipt

W sobotę może się odbyć protest przed ambasadą egiptu ul Alzacka 18

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

A kiedy przed ambasadą Izraela?
To w sumie żydzi
(choć rękami swych pachołków tzw. USA)
wrobili świat w ten cały syf z bliskim wschodem
i falą islamskiej imigracji

-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

... aleś się obsrał c2h5oh :)
TO JUŻ TWÓJ 7 -

SIÓDMY TEMAT ZAŁOŻONY PRZEZ PIJANEGO ALKOHOLIKA ,
o MAGDZIE ŻUK I TRAGICZNYM WYPADKU W EGIPCIE
( pięć tematów na ogólnym , plus następne dwa na politycznym )


chłopie , wytrzeźwiej !

SCHIZOFRENIK ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

Bardzo dobrze że Polacy się zmobilizują i zapalą symboliczny znicz. Na Patriot24.net można znaleźć nowy filmik z Rutkowskim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

Protest to POwinien być przed siedliskiem sq rvysynów z PO!

Polacy powinni żądać delegalizacji i likwidacji tej patologii!

-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

Kamilaa33 wszyscy w rodzinie zdrowi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

Protest jest spoko. Ale dziewczyny już nie ma. Kobiety nie wyjeżdżajcie.Nie ufajcie za bardzo ludziom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

No miałem rację z tym protokółem zgonu mojej babci ? chyba wiecie o czym piszę
można porównać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

Podali raport medyczny na MSN Madzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

Najnowsze wiadomości z pierwszą grupą w sobotę pojechał adwokat właśnie dziś rano
został deportowany -- wolność po egipsku -- powód interesowanie się nie swoją sprawą...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

phi deportowany


w Egipcie nie jest tak źle
w Polsce za reżimu oprawców z PO
dawno już mił by odbite nerki i sikałby kolorowo

Ludzie! Nigdy nie głosujcie na s...synów z PO i ostrzegajcie innych!

-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

Kamilaa33 na Prezydenta !!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

alkoholiku,
skąd pijaczyno wziąłeś takie informacje, że ta rozmowa była nagrywana na lotnisku?
skąd wiesz, że na lotnisku „…jak ja przywieżli całą ubraną po arabsku ...”
Re: Nowe fakty w sprawie Polki w Egipcie
Autor: c2h5oh (---.centertel.pl) -> Data: 04-05-17 17:24

Piszesz - jej tam po prostu nie wpuścił personel lotniska- personel lotniska to ci
sami policjanci którzy ochraniają hotele , ochraniają wycieczki organizowane przez
hotel i ci sami którzy współpracują z biurami podróży , rezydenci są zazwyczaj
pracownikami policji i służb ochrony , bez ich wiedzy i zgody sr..ć nie można...

Masz małe pojęcie o tego typu lotniskach ...rozmowa nagrana jest przed lotniskiem
na ulicy , zazwyczaj jest tam tłok , w tle nie widać ludzi , jak można przy jedynym
lotnisku znaleźć taki moment ,że nikt nie chodzi przez 14 minut ?
można to
zrobić w godzinach rannych i wieczornych kiedy nie ma odlotów samolotów
Wybraż sobie ,że stoisz w Polsce po odlocie przed lotniskiem i przez 14 minut nikogo
nie ma ...
Naiwniaku widzisz jak ona próbuje coś powiedzieć a się boi ? pamiętasz te słowa
oni znają wszystkie sztuczki ja już stąd nie wrócę, świadczy to o olbrzymim zastraszeniu
a mówisz ,że mogła zwrócić się do turystów którzy tam byli , może i mogła tylko
jak ja przywieżli całą ubraną po arabsku ...



... a teraz o jakimś adwokacie GDZIE to wyczytałeś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

łajdaki z PO
prześcigają się w kłamstwach, żeby jeszcze choć trochę przetrwać na scenie politycznej

cierpiący na Zespół Downa Grzegorz S.

wybredził, że że PO nie jest już za przyjmowaniem uchodźców do Polski...


https://ndie.pl/hipokryzja-schetyny-przeciwko-przyjmowaniu-uchodzcow/

Tymczasem, wszystko wskazuje na to, że PO było i jest za PEŁNĄ
islamizacją Polski

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kopacz-przyjecie-uchodzcow-jest-naszym-obowiazkiem,576031.html

-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

masz rację, ale dla mnie to nie jest żadne zaskoczenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

Po, chce nam sprowadzić dzicz z Afryki, NIE!!! Dla popaprancow!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

okazuje się, że ten \"Markus\"

to syn jednego z redaktorów antypolskiego szmatławca znanego pod nazwą \"Gazeta W\"...

A zatem żyd...

To wiele mówi o tej POstaci...

-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

Protest od godz 12 - 15 13-05-2017r

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

Etanol stronki WP, Interii itp często z rzetelnym pisaniem niewiele mają wspólnego ale w komentarzach ludzi można znaleźć perełki i tak jest tym razem, pewne rzeczy można powiązać. Artykuł na Interii RMF FM:\"Śmierć Polki w Egipcie.Wykluczono powiązania z samobójstwem z Karpacza\" artykuł jak artykuł ale sporo interesujących komentarzy, wiele pada nazwisk i sporo jest do sprawdzenia. Oby komentarze niewygodne nie zaczęły znikać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

POLSKA PROKURATURA ( ta pod Ziobrą ) TEŻ KŁAMIE ?

Jeleniogórscy śledczy sprawdzili prawdziwość hipotezy, która od wielu dni pojawiała się na internetowych forach. Po analizie dokumentów wstępnie wykluczono, by w sprawie samobójstwa modelki w Karpaczu miała cokolwiek wspólnego ze sprawą śmierci Magdy Żuk.
Po analizie dokumentów śledczy wykluczyli wstępnie, jakoby w sprawie samobójstwa modelki przewijały się te same osoby, które są związane ze sprawą śmierci Magdaleny Żuk – jej partner Marcusa W. oraz znajomy Kamil C. Do części czynności śledczych dopuszczeni zostali pełnomocnicy rodziny 27-latki. Udostępniono im dotychczasowy materiał dowodowy, który został zgromadzony w sprawie.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

okazuje się, że ten \\\"Markus\\\"

to syn jednego z redaktorów antypolskiego szmatławca znanego pod nazwą \\\"Gazeta W\\\"...

A zatem żyd...

To wiele mówi o tej POstaci...

-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

To straszne co tam się stało :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

Sledczy wykluczyli obecność złotego i markusa ale matka Karoliny ma w domu zdjęcia
z córki z nimi...żeberko lepszy od matki i fotografa...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

Z tego wszystkiego można wywnioskować że to grubymi nićmi szyte i zwykły szarak w to nie jest umoczony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

Ziobro osobiście zaangażował się sprawę Magdy Żuk, jemu potrzebny jest spektakularny sukces.

Śledztwo ws. śmierci kobiety – wstępnie w kierunku zabójstwa – prowadzi Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze. Specjalny zespół śledczy zajmie się jednak nie tylko sprawą Magdaleny Żuk, lecz także innymi podobnymi przestępstwami. Prokurator krajowy Bogdan Święczkowski :
Na polecenie Prokuratora Generalnego powołałem dzisiaj zespół śledczy złożony z prokuratorów Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze, funkcjonariuszy służb specjalnych i funkcjonariuszy policji po to, żeby zajęli się kompleksowym, dogłębnym, szczegółowym rozwiązaniem tej sprawy, wyjaśnieniem wszystkich okoliczności związanych z wyjazdem pani Magdaleny do Egiptu, jej pobytem w Egipcie oraz okolicznościami śmierci.\"


Na osobistą prośbę Ziobry , prokurator generalny Egiptu Nabil Ahmed Sadek objął osobistym nadzorem postępowanie w sprawie śmierci Magdaleny Żuk.

.... TO MAŁO ?
WSZYSCY SĄ W ZMOWIE I BĘDĄ TUSZOWAĆ SPRAWĘ ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

żyd!
żyd
i koniec!

-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

Jasnowidz o śmierci Magdaleny Żuk. Co stało się w Egipcie?
Jego zdaniem Magdalena Żuk miała nagły atak psychozy.


WAŻNE !!!!warto wysłuchać ....

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/jasnowidz-o-smierci-magdaleny-zuk-co-stalo-sie-w-egipcie/71kgn6p

... prawie 9 MINUT wywiadu,

i LOGICZNE WYTŁUMACZENIE !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

Nie wierzcie. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

Kłamcom, oszustom,zdrajcom, weszkom, gnidom, pasożytom, kanaliom-Nikt nie wierzy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

ta walteralf , to nawiedzona , musi mieć mocno zryty czerep i duże problemy emocjonalne :)

zmień lekarza, albo niech ci zwiększy dawkę psychotropów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

Magda popełniła samobójstwo
bo bała się, że sqr..syny z PO
znowu dojdą do władzy!

-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

Panie Speech jak by było gdyby pan doszedł do władzy. Chyba nie ciekawie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

De.bilko , KTO JEST KŁAMCĄ ?

Autor: De. (---.dynamic-ww-07.vectranet.pl)
Data: 12-05-17 22:42

Kłamcom, oszustom,zdrajcom, weszkom, gnidom, pasożytom, kanaliom-Nikt nie wierzy!

...................
KŁAMLIWA , PODŁA MANIPULANTKO !

Wywiad z lekarzem dr Tarek Ahmed przeprowadził reporter dziennika „Super Express”.

Gdzie, jak nie pod adresem :

http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/smierc-magdaleny-zuk-lekarz-mowi-o-narkotykach-nowe-fakty_990879.html

czyli na stronie SUPER EKSPRESU, znajdziesz najbardziej wiarygodne informacje tj. fragmenty tego wywiadu ?

masz tu :
Jeśli egipski lekarz ma rację i Magda była pod wpływem flakki, to w jaki sposób zażyła narkotyk? - Nie mam pojęcia. Raczej nie dostała go w Egipcie, bo w naszym kraju po prostu nie występuje. Może ktoś jej go podał jeszcze w Polsce? Albo w samolocie? Może dostała od innego turysty?

natomiast współpracujące ściśle z Super Ekspresem - Radio Zet

( mają nawet wspólną stronę www )
o tą : http://www.se.pl/radio-zet,18227/

podaje na :

http://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Lekarz-z-Egiptu-Magdzie-podano-narkotyk-zwany-FLAKKA.-Co-to-takiego

Reporter dziennika „Super Express” dotarł do lekarza, który badał Magdalenę Żuk.
Dziennikarz „Super Expressu” w rozmowie z lekarzem spytał o tę substancję. – To jeden z narkotyków, który może mieć związek ze sprawą. Podejrzewaliśmy, że chodzi właśnie o to, ponieważ w Egipcie nie mamy narkotyku o podobnym działaniu. Flakka wywołuje doznania porównywalne do schizofrenii. W Egipcie spotykamy najczęściej substancje wywołujące silne pobudzenie, tzw. Energetyki. Flakka jest nowym narkotykiem, niedawno pojawił się w USA, później w Europie – komentował dr Tarek Ahmed.


CZYLI - było \" nie mamy \"... w EGIPCIE , jak to ja podałem,
a NIE , jak ty KŁAMIESZ - \" nie znamy \"...w EGIPCIE !!!

KTO JEST BARDZIEJ WIARYGODNY, REDAKCJA DZIENNIKA, KTÓRY TAM WYSŁAŁ SWOJEGO REPORTERA I PRZEPROWADZIŁ TEN WYWIAD ,

CZY JAKIŚ ANONIMOWY TŁUMACZ , KTÓRY UMIEŚCIŁ NAPISY ( tłumaczenie ) NA MATERIALE FILMOWYM, notabene UMIESZCZONYM NA YouTube PRZEZ NIE WIADOMO KOGO ? (... bo to nie oryginał redakcji Super Ekspresu ! jak twierdzisz , że jest inaczej, podaj link !)

ŁŻESZ , JAK PIES, TY I TWÓJ PRZYJACIEL Autor: c2h5oh
JUŻ WAM WIELE RAZY UDOWODNIŁEM KŁAMSTWA I MANIPULACJĘ FAKTAMI
.

PODŁA BABO, KONFABULUJESZ, JAK ZAWSZE -
WSTYD !!!

Jak ci udowodniłem KTO kłamie , to wpadało by teraz przyznać się do błędu i przeprosić za nazwanie mnie \"podłym kłamcą \" - co ?
Czy wam nikt nie wmówi, że białe jest białe a czarne jest czarne ?

Wątpię czy będziesz miała na tyle honoru i cywilnej odwagi, by przyznać się do KŁAMSTWA :)
... bo u was, to - jak wam pluć w twarz, wy i tak powiecie, że to deszcz pada :))

PS: sprawdzić podane linki i wszystko będzie jasne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

dotyczy jej wpisu :

Re: Niejawni zwolennicy platformy
Autor: De. (---.dynamic-ww-07.vectranet.pl)
Data: 12-05-17 22:38

Ty podły kłamco lekarz stwierdza, że:\\\" W Egipcie nie znamy innego narkotyku o podobnym działaniu. Flakka daje efekty podobne do schizofrenii\\\" A nie że nie znają tego narkotyku!!! Niech jest i młodym lekarzen, on mówi: Stwierdziliśmy, a nie ja stwierdziłem, a gdyby nawet i on sam to jest lekarzem w przeciwieństwie do ciebie laiku, kłamco i oszuście!

... bo ona coś tam widziała z Etanolem na YouTube :)))))


Autor: De. (---.dynamic-ww-07.vectranet.pl)
Data: 12-05-17 20:51

Etanol poszukaj filmiku gdzie doktor Tarek Ahmed badający Magdę stwierdza ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=395007&t=395007
Temat : Niejawni zwolennicy platformy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

Idź leczyć łeb tam jest: NIE ZNAMY innego narkotyku który by dawał podobne objawy niż flakka,a nie nie mamy, nie chlaj tylko browarów wieczorami bo we łbie ci sie pierd...i!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

Etanol nie wiem czy pamiętasz wątek wrzucany przez ludzi jakoby Magda na lotnisku miała zdejmować ubranie z siebie? Wczoraj obejrzałam sporo filmów jak się zachowują ludzie po zażyciu owej flakki, w bardzo wielu przypadkach zauważyłam iż zaczynają się rozbierać, poczytałam o tym narkotyku i jest napisane że często powoduje wysoką gorączkę, więc skoro gorączka to ludziom ciepło i się mogą rozbierać. Następnym skutkiem ubocznym tego leku może być niewydolność nerek. Jest wiele niewyjaśnionych pytań i pewnie nie zostaną wyjaśnione. Lekarz który stwierdził że Magda mogła być pod działaniem flakki- wiadomym jest że narkotyk działa od razu, gdyby go zażyła w Polsce przed wylotem do Egiptu automatycznie by zaczęła się zachowywać jak ludzie z filmików, czasem jak zombie. Więc do cholery kto, gdzie, kiedy, jak, sama czy bez jej woli? Pytania bez odpowiedzi!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

A ja Magdę rozumiem.

Popełniła samobójstwo

bo bała się, że sqr..syny z PO

znowu dojdą do władzy!

-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

Kamila mogłabyś czasem nie robić głupich wpisów gdy chodzi o czyjąś śmierć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

[UR]https://www.youtube.com/watch?v=du0h1WXkp0A&feature=youtu.be&t=14[/URL]

relacja i wywiad , mówi pan Andrzej Piotrowski z Łomży
oglądaj również video na portalu Wolność24.pl


http://wolnosc24.pl/2017/05/13/protest-pod-ambasada-egiptu-ludzie-przyszli-zeby-oddac-hold-zmarlej-polce-video/




- piszący na forum pod nickiem Autor: c2h5oh

vede temat :

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=395358&t=395358

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magda ŻUK Egipt

... błąd w adresie zabrakło litery : L
powinno być :

https://www.youtube.com/watch?v=du0h1WXkp0A&feature=youtu.be&t=14

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org